30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policistovi, který zastavil piráta silnic, hrozí vězení. Alibismus GIBS, říká...  (Přečteno 25781 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Uff... aspoň někdo má rozum.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tak uvidime co bude dal.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.lidovky.cz/domov/prchajicimu-motorkari-postavil-do-cesty-auto-razantni-sila-je-pripustna-ocistil-soud-policistu.A181219_120826_ln_domov_jho

    Vaic navzdory výhře v prvním soudním kole nemá klid. Žalobce se 30. listopadu odvolal, případ tak projedná Městský soud v Praze. Policistovi dál hrozí až dva roky vězení. „Dle názoru státního zástupce nebyly řádně zhodnoceny všechny relevantní důkazy a jednání obžalovaného naplňuje znaky těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ vysvětlil serveru Lidovky.cz mluvčí pražských žalobců Aleš Cimbala.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

dobrovolně se nezastřelil, tak ho nepopraví
to si o tom myslím...
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

A máme tady pokračování. Policisté jsou si jistí, že odvolací soud potvrdí rozhodnutí nižší instance. A nezaujatý redaktor pokládá samé nekonfliktní otázky  :x
https://www.lidovky.cz/domov/kauza-policista-vs-motorkar-jde-do-druheho-kola-soudni-sin-bude-narvana-slibuji-policejni-odbory.A190102_095822_ln_domov_jho#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Zkurvené policejní odbory se v tom podezřele angažují.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Aby ne, plkud by byl odsouzen, tak by se jim dost zhoršilo honění a zstavování.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Nevyšlo to, škoda, je ale zajímavé, že soudce chce kvůli judikatuře, aby státní zástupce podal dovolání k nejvyššímu soudu. Není to od začátku jen taková domluvená hra? Případ se jim hodí pro vytvoření judikatury příznivé pro policii.
https://tydenikpolicie.cz/soudce-prazskeho-mestskeho-soudu-zamitl-odvolani-statniho-zastupce-v-pripadu-policisty-simona-vaice/

Soudce Městského soudu je přesvědčen, že věc bude předána k Nejvyššímu soudu. Což je podle něj dobře. Judikatura je prý chabá, policisté se nesmí bát, nesmí být zastrašeni.
« Poslední změna: 15 Ledna 2019, 18:24:24 od Kamiq »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil

Přesně takhle funguje demokratůra......
IP zaznamenána

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil

Čtu to tu už roky, nikdy jsem nepřispíval, ale tohle mi nedá. Rozsudek a zejména vyjádření soudce na poblití. Zajímalo by mně, jestli to je od začátku hra už od inspekce nebo jestli jednou přemýšleli a teď se z toho dělá politická hra na ovčany.
Ještě hůř je mi bohužel z reakcí okolí. Domníval jsem se, že mám kolem sebe poměrně inteligentní lidi, ale to, co včera předvedli kolegové mě donutilo názor přehodnotit. Nejdřív předčítání vyjádření soudce s tím "jak to tomu zástupci nandal, frajer". A když jsem si dovolil velmi mírně vyjádřit názor, byl jsem pranýřován. Mimo jiné by měli střílet každého, kdo nezastaví na první mávnutí. Dále motorkář ohrožoval slepce na přechodech (doslova!)  ;D A pak jsem si od kolegy vyslechl, že vůbec nevadí, když poloopice zastřelí spolujezdkyni, sejmou někoho cestou k zásahu nebo se pokusí popravit motorkáře, je to jejich práce a dělají to dobře. Chtěl bych vidět jeho reakci, kdyby se jeho dcera za pár let provinila přisednutím k debilovi a byla za to zastřelena.
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil

Dalsi level bude ze proste ujizdece natvrdo smetou a prejedou autem - vzdyt dela svoji praci a chrani spolecnost ....Ostatne plni jen svoje rozkazy a ty jsou jasne - nesmi projit,neni cas resit kdo  je kdo.
Holt Kobra 11 a komparz jsou vsichni okolo  :-\
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil

A jak ještě ten soudce konstatoval že je jen štěstí že motorkář přežil.

„Poškozený si jen svými řidičskými schopnostmi zasloužil existenci svého dalšího života,“ konstatoval soudce.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 642
    • Zobrazit profil
    • HW World

Z čehož zároveň plyne, že nemohl jet nebezpečně, z čehož plyne, že zákrok byl naprosto neodůvodněnej. No když je někdo debil a rozhoduje na objednávku, tak to ani jinak než takovejma kokotinama v rozsudku dopadnout nemůže ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

No když je někdo debil a rozhoduje na objednávku, tak to ani jinak než takovejma kokotinama v rozsudku dopadnout nemůže ::)
Než drahýho advokáta, to už je výhodnější najmout levnějšího soudce :-)
IP zaznamenána