30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7

Autor Téma: Policistovi, který zastavil piráta silnic, hrozí vězení. Alibismus GIBS, říká...  (Přečteno 25719 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Ono by bohatě stačilo, kdyby ta tatra jela v levém pruhu.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Já spíš nechci domýšlet, kdyby v levém pruhu jel ještě druhý motorkář  :x
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Ono by bohatě stačilo, kdyby ta tatra jela v levém pruhu.
To by byl problém řidiče Tatry, jelikož se jezdí v pravo a ještě by se na tom fízl zahojil. Z kamerového záznamu by nebylo patrné objíždění překážky a z fízla se použitím majáků stal nadčlověk. A princip omezené důvěry? Ale no tak, jednal by přece ve stresu.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

Moje žena právě vymyslela novou zásadu, když při výjezdu z tunelu dala nohu z tunelu a konstatovala: "na výjezdu z tunelu nezapomeň zpomalit, nikdy nevíš, jestli tam na tebe nečeká fízl, kterej se tě chystá sejmout".
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil

Jsem v jedné motorkářské skupině na FB. (je tam 57000 členu)
Je tam vašnivá debata o tomhle případu. Kupodivu stojí většina členu za fízlem.
Teď něho vyhlásil anketu a poměr je 1 ku 10 ve prospěch fizla.
To prostě nechápu. Buď jsou lidi tak tupí nebo se prostě neseznámí s informacemi a soudí podle titulku v novinách.

IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

To prostě nechápu. Buď jsou lidi tak tupí nebo se prostě neseznámí s informacemi a soudí podle titulku v novinách.
Podle novin jsem to také viděl jinak. 150 ve městě, zákazy řízení, červená, ujíždí fízlům, ok tak ho stopli, co čekal. No a pak jsem si pustil to video z kamer (a jako bonus viděl ksicht toho gestapáka - nechtěl bych ho potkat ani za pultem v mekáči, natož v uniformě)
IP zaznamenána

Golfista

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Můžou vůbec noviny napsat, že jel 150 ve městě, když ho nezměřili? Třeba kdyby nebyly ty titulky tak pikantní, náhled veřejnosti by na to byl jiný a výrok soudu třeba taky.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

"Zároveň však soudce Rákosník apeloval na vedení policejního sboru a ministerstva vnitra, aby se zaměřily na výcvik a školení policistů pro podobné situace, protože z jejich úst při podání svědectví vyplynulo, že s nimi nemají moc zkušeností. "


https://nazory.aktualne.cz/komentare/tuhy-a-hamacek-podporili-spatne-zasahy-policie/r~cdb21d42cd3b11e8b5b20cc47ab5f122/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed


Edit: Není tohle nějaké potvrzení, že chyba se stala, jenom za to "nemohl" fízl v autě, protože vlastně nevěděl, co dělat, ale fízlové obecně a tedy někdo vinu nese?
« Poslední změna: 11 Října 2018, 13:53:18 od swenak »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

To prostě nechápu. Buď jsou lidi tak tupí nebo se prostě neseznámí s informacemi a soudí podle titulku v novinách.

Fízl měl kvalitní PR...dokud jsem neviděl video, tak jsem si z vyprávění myslel, že tam auto postavil aspoň tak minutu před příjezdem motorkáře, ale ve skutečnosti ho ten zmrd sestřelil za jízdy...
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil

Tak ona je to jejich taktika - onehda bylo zverejneno video jak "ujizdi" mopedista - s komentarem ze zpusobil nekolik kolizi a na videu bylo jasne ze  " zpusobil kolize " je kdyz do motorky PCR stoucha nekolikrat autem ze zadu
Nakonec jim ujel po lavce pro pesi  ;)
IP zaznamenána

šusplech

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil

Dá se někde vyzjistit za copak byl ujížděči uložen zákaz řízení?
V novinách a na webu o něm všude čteme jako o nejhorším póvlu, ale mne by zajímalo, jestlipak mu nevystavili STOPku za nějaké pytloviny. Typu 2x po sobě tlf u ucha nebo něco takového...
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Taky jsem to na twitteru odnesl... "Jsem rád, že je o piráta silnic méně, pčr palec horů".... achjo.
 
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil

No a u D-Fense pod dvěma články k tématu taky celkem pěkně nablito, ach jo... ::)
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil

No článek sám jo, ale že v diskusi se zrovna tam budou lidi předhánět, kdo víc virtuálně pochválí fízla za takovou prasárnu, to bych teda fakt nečekal... Čest výjimkám, samozřejmě.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7