30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: Policistovi, který zastavil piráta silnic, hrozí vězení. Alibismus GIBS, říká...  (Přečteno 25897 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Přehled soudců - členů KSČ: https://justice.cz/web/msp/clenstvi-v-ksc1
Dotyčný soudce Luboš Vlasák - na uvedeném seznamu  pro Městský soud Praha, pochopitelně je uveden. Jeho tíhnutí k silovým složkám není překvapivé.
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil

NJN -  ozbrojene slozky byly pevnou oporou rezimu.  :-\
Ne ze by to bylo dnes jinak.... ::)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

nás v občanské nauce učili, že armádu máme proti vnějšímu nepříteli a veřejnou bezpečnost proti vnitřnímu
platí patrně dosud, vnějších nepřátel vpodstatě nemaje a pčr bobtnající
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil

To byla spise statni bezpecnost.Verejna drzela lidi v lajne a drzi dodnes.A kdo je nejvetsi kamarad soudcu - no prece policie a tak soudce logicky jen myslel POLITICKY.. Halik! ;)
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

nás v občanské nauce učili, že armádu máme proti vnějšímu nepříteli a veřejnou bezpečnost proti vnitřnímu
platí patrně dosud, vnějších nepřátel vpodstatě nemaje a pčr bobtnající
Je vcelku fuk, co vás učili. Podstatné je, co je prováděno: http://forum24.cz/slachtovi-celnici-vyuzili-ke-sledovani-armadu-nezakonnou-akci-zakrylo-cviceni/
Skutečně nestranným mediím by mělo dost vadit, že se to děje, ale zjevně jim je to u zadele.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Je vcelku fuk, co vás učili. Podstatné je, co je prováděno: http://forum24.cz/slachtovi-celnici-vyuzili-ke-sledovani-armadu-nezakonnou-akci-zakrylo-cviceni/
Skutečně nestranným mediím by mělo dost vadit, že se to děje, ale zjevně jim je to u zadele.
Však o nic nejde :-) Lepší než do občanské nauky je nahlédnout do dějepisu a podívat se na termín pretoriánská garda.
Mocný patricij ztratil část vlivu na jednu gardu, tedy svého věrného generála dodal do druhé gardy a tu lépe vyzbrojil a zvýšil ji pravomoce. Pravidelnou armádu pak v roli užitečných idiotů využívají jedni i druzí. V neklidné době není radno nemít pod svou kontrolou ani jednu legii. Jen se svou osobní stráží má člověk neklidné spaní.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Dohra kauzy zastavení motorkáře autem. Poslanec chce metodiku pro zástupce

Už je to tu......................

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dohra-pripad-simon-vaic-strazen-motorkar-soud-justice-ministr-knezinek-soudy-kralicek.A190116_154726_domaci_lre

IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

„Nevím, co by pan státní zástupce říkal, kdyby ten člověk vyjel z tunelu a o sto metrů dál někde na přechodu by srazil maminku s kočárkem, nebo vjel na přechod, kde by byli lidé. Podle mě se policista rozhodl správně,  výklad pana státního zástupce nechápu."

Ano, když racionální argumenty chybí, nastupují maminky s kočárky.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

„Nevím, co by pan státní zástupce říkal, kdyby ten člověk vyjel z tunelu a o sto metrů dál někde na přechodu by srazil maminku s kočárkem, nebo vjel na přechod, kde by byli lidé. Podle mě se policista rozhodl správně,  výklad pana státního zástupce nechápu."

Ano, když racionální argumenty chybí, nastupují maminky s kočárky.

Potenciálně sražené maminky s kočárky zaberou vždycky.... v diskusi je jako obyčejně nablito... bohužel i celkem racionální lidé mi řekli, že policista jednal zcela správně. Kamarád, kterého jsem vždy považoval za normálního, se se mnou pohádal, že "když nekdo nezastaví na pokyn policie, nemá žádná práva a v USA by ho rovnou zastřelili"... mé argumenty, že motorka v tunelu nejela ani náhodou 130, že fízl mu tam vjel tak, že neměl šanci nijak reagovat, že do fízla mohl narazit jakýkoli jiný řidič v tunelu, že fízl zbytečně ztotálkoval policejní Octávku, že fízl bezprostředně ohrozil na životě a zdraví fízla spolujezdce.... nebere. Kdyby se stalo cokoli z toho, co jsem vyjmenoval, je to opět jen vina motorkáře. Vč. zničené Octavie.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Kdyby udělal klasicky zátaras a dal motorkářovi možnost reagovat, tak jakš takš budiž. Ale tady ho doslova sestřelil. Lidi kolem mě to taky schvalují a bohužel to nemá cenu se s nima dohadovat.  :x
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Jsem jeden z tech, co zakrok schvaluje. A to zpravidla jako prvni kricim proti tvrdym zasahum policie. Motorkar mel moznost reagovat davno predtim a zastavit. Rozhodl se ujizdet a ohrozit sebe a ostatni.

Policajtu nesnasim, nikdy se mi s nimi nestalo nic dobreho, ale vzdy uposlechnu vyzvy a az potom si v pripade neopravnenho zasahu stezuji. Davat jim zaminku, aby mi s cistym svedomim ublizili, to se mi fakt nechce.
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil

tvl ten co ujizdel je debil ale co kdyby vedle / za / pred jel jinej motorkar treba tvy dite.... ten zpusob zastaveni je absolutne neprijatelnej...
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Jsem jeden z těch, co obecně nemá rád motorkáře, ale kdybych řidil motorku a měl zákaz řízení, tak rozhodně policajtům nezastavím, protože na motorce je reálná šance ujet nepoznán.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

rozhodně policajtům nezastavím, protože na motorce je reálná šance ujet nepoznán

A na to ti kazdej policajt odpovi, ze co kdyby tu motorku ridil mezinarodne hledany terorista a on sahnul k takovemu brutalnimu reseni, protoze tim chtel zachranit nejhorsimu... On si to vnitrne obhaji.

Re: No, dle kamerovych zaznamu mel policajt v okamziku kdy mu vjel do cesty pekny vyhled pred sebe. Za/pred nebo vedle by jel jiny motorkar jen v pripade, ze by jel stejne rychle nebo rychleji. A pak je analogie stejna.

Kdyby ho nechal byt a nechali ho ujet, tak ti, co ted nejvice krici jak policie pouzila neprimereny zakrok, smali by se ji, ze ji ujel pachatel a ze nejsou schopni ho ani zastavit.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Tohle je bohužel ilustrativní případ toho, jak nefunguje represe. Tresty se neustále zvyšují a ředitel policie se diví, že čím dál víc lidí odjíždí od nehod, čím dál víc lidí nezastavuje policajtům.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7