30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další KoblihaDnes.  (Přečteno 3637 krát)

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Další KoblihaDnes.
« kdy: 25 Září 2018, 11:17:36 »

https://auto.idnes.cz/bodovy-system-telefonovani-za-volantem-jizda-na-cervenou-prekroceni-rychlosti-pokuta-silnicni-zakon-ib8-/automoto.aspx?c=A180924_111306_automoto_fdv

Ja bych ježdění autem zakázal úplně. Budou tu pak jezdit jen Babišbusy, vyplatu nedostanem, v práci dostaneme jen listky na jídlo a bude.

IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 931
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #1 kdy: 25 Září 2018, 11:26:22 »

Prvnich cca 10-15 prispevku v diskusi pod clankem je pro mne celkem prijemne prekvapeni. Dal jsem radeji necetl ;-).
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 658
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #2 kdy: 25 Září 2018, 11:56:31 »

Nelze se tomu moc divit, schopnost establishmentu jednat se v poslední době výrazně překlápí do pozice jednání z pozice síly. Tedy zakážeme, přikážeme, potrestáme, je třeba zpřísnit, pelebejec je pouze "povinen" zatímco úřad je čím dál šířeji "oprávněn", aneb "my můžem".
Předcházela tomu směšná akce s odbočováním na červenou, potažmo možnosti nevozit náhradní žárovky, roušku a 12 náplastí s polštářkem.... Ale ve skutečnosti šlo právě o tohle.
Doporučil bych debilnímu tik-ťokovi, aby zavedl pouze 10 bodové přestupky, přičemž ŘP by byl odebrán po dosažení 7 bodů.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 059
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #3 kdy: 25 Září 2018, 12:00:51 »

Citace
Pro čerstvé šoféry se chystá řidičák s omezenou platností. První tři roky budou mít jen polovinu bodů, o které budou moci přijít.
Fakt?
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #4 kdy: 25 Září 2018, 12:46:49 »

Místo aby fízlové zkusili bezpečnost na silnicích řešit, (to znamená uzaměřit se na opravdu nebezpečné přestupky a fakt po nich jít) tak se zvyšují pokuty.
Nepomohlo to? Lidi se furt zabíjej? Zvednem ceny... Když to nepomůže , zdražíme zas.
Pak jednou za rok uděláme akci a za přítomnosti idnes a nova exemplárně popravíme pár pirátů a bude zas rok klid... :P
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #5 kdy: 25 Září 2018, 13:28:15 »

Místo aby fízlové zkusili bezpečnost na silnicích řešit, (to znamená uzaměřit se na opravdu nebezpečné přestupky a fakt po nich jít) tak se zvyšují pokuty.
Nepomohlo to? Lidi se furt zabíjej? Zvednem ceny... Když to nepomůže , zdražíme zas.
Pak jednou za rok uděláme akci a za přítomnosti idnes a nova exemplárně popravíme pár pirátů a bude zas rok klid... :P
Fízlové to vyřešit nemůžou, vyřešit to může stát, kraje a obce tím, že místo kamer a obecních darmošlapů vyřeší nehodová místa stavebně technicky nebo aspoň smysluplným značením.
Mám někde místo kde každou chvíli někdo nabourá? Tak si vyhodnotím proč a zkusím to tam vyřešit - často stačí jen posekat křoví, aby bylo líp vidět.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 904
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #6 kdy: 25 Září 2018, 13:55:38 »

Vy jste zcela zešílel.....posekat křoví....a kam se schovaj strážnící až budou chtít při dopravně bezpečnostní akci měřit rychlost !!!!!
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #7 kdy: 25 Září 2018, 14:20:22 »

Vy jste zcela zešílel.....posekat křoví....a kam se schovaj strážnící až budou chtít při dopravně bezpečnostní akci měřit rychlost !!!!!
To mám domyšlený. Schovají se ve skladu Amazonu nebo posílí ostrahu supermarketů.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #8 kdy: 25 Září 2018, 15:52:06 »

Prvnich cca 10-15 prispevku v diskusi pod clankem je pro mne celkem prijemne prekvapeni. Dal jsem radeji necetl ;-).

mě spíš zaráží to hlasování
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #9 kdy: 03 Října 2018, 21:13:36 »

https://zpravy.idnes.cz/pokuta-rychlost-prekroceni-eu-udaje-o-ridicich-dopravni-predpisy-cesko-rakousko-nemecko-francie-iz2-/domaci.aspx?c=A181003_194136_domaci_evam

Další článek plný hovadin..

Citace
Rovnou obsahuje složenku a upozornění, že pokud se bude chtít dotyčný odvolat, bude už muset s úřady komunikovat německy.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Další KoblihaDnes.
« Odpověď #10 kdy: 04 Října 2018, 14:34:54 »

Komentář pana Petra Spatziera:  ;D ;D

"jenže o tom co je bezepečné na té silnici nemáte rozhodovat vy jako řidič...tu bezepečnost právě určuje ten úředník a neurčuje jí sám"
IP zaznamenána