30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen  (Přečteno 9855 krát)

djh

  • Host
Re:Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen
« Odpověď #15 kdy: 05 Září 2018, 19:10:26 »

Ale nevím jestli vám policie opravdu poslala něco co může nabýt právní moci.. nevím co s nimi řešíte, ale dopisy od policie většinou právní moci nenabývají.
Já bych jim asi napsal že mi něco posílali a nemohl jsem si to vyzvednout protože jsem neměl OP.. a že na poště říkali že to už poslali zpátky.. a navíc mám DS a tak ať to pošlou správně.

..jestli tu věc chcete zdržet tak tohle většinu toho co posílá policie asi zdrží víc než ignorování..

Nejsem si ničeho vědom, že bych něco spáchal, ted krom možného překročení 80tky na D1, i když se snažím seč mohu, abych ty dělníky, které na své cestě po staviništi D1 téměř nikdy nevidím, svou rychlostí na hranici 80-81kmh neohrozil.

OK, tak já pošlu PČR pozdrav přes DS, dle 106tky zda jsem pyrát nebo ne... no a uvidíme...
Děkuji všem...

P.S. řeším spíš drobný "rozkol" v rodině, neb jsem nepřevzal, takže jsem černá oFce, protože pokuty se přice musí platit, jelikož anébrž PČR má vždy pravdu
IP zaznamenána

xfg654

  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen
« Odpověď #16 kdy: 05 Září 2018, 23:21:52 »

Vidím silnou stránku v tom, že pokud bych tvrdil, že jsem nikdy pošťačku neviděl, nebo budu tvrdit, že mi např. při návštěvě pošty ženská za přepážkou neřekla, že mám dva dopisy (protože jsem přišel s výzvou jen k jednomu dopisu), tak není podle mě prokazatelné, kdo má pravdu..Dost pochybuju, že budou chtít vyslýchat zaměstnankyni ČP, nebo koumat kamerové záznamy kvůli překročení rychlosti  ;D

O otravování pošťaček ze strany SO vůbec nepochybujte, vůbec se toho neštítí. Do spisu pak mohou náhle přibýt zajímavé přípisy. Takže v tomto směru si radši obsah spisu u orgána průběžně hlídejte...

IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen
« Odpověď #17 kdy: 06 Září 2018, 09:17:15 »

OK, tak já pošlu PČR pozdrav přes DS, dle 106tky zda jsem pyrát nebo ne... no a uvidíme...

Já bych poslal jen neoficiální dopis.. něco jste mi psali a já si to nemohl vyzvednout a pošta to vrátila.. pošlete to do DS.
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen
« Odpověď #18 kdy: 06 Září 2018, 10:03:28 »

OK, tak já pošlu PČR pozdrav přes DS, dle 106tky zda jsem pyrát nebo ne... no a uvidíme...

Já bych poslal jen neoficiální dopis.. něco jste mi psali a já si to nemohl vyzvednout a pošta to vrátila.. pošlete to do DS.

Tak posladno, uvidime... dam vedet...
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Dopis s červeným pruhem - nezastizen/nevyzvednut/nedorucen
« Odpověď #19 kdy: 11 Září 2018, 19:30:37 »

tak malý pokrok, PCR se ozvalo... ale prej můj dotaz nelze delat dle 106tky, ale dle 273jky...
ale že snad do 60ti dnů mi daj vědět  ;D
tak uvidíme...
IP zaznamenána