Stalo se v sirsim kruhu rodiny, asi 14 dni nazpet. O veci vim jen par hodin, a je predpoklad, ze pirat bude chtit nest nasledky

Jednani oznacuji jako WTF?!?! Presto se mu pokusim pomoci.
Akt: nehoda na opustene silnici, auto vyletlo, sjelo ze strane a zustalo viset za strom. Nikomu nenastala zadna skoda, krom zniceneho auta a narazeneho zapesti ridice.
Po nehode, ridic odesel, odnesl si RZ a nic neresil.
Majitel pozemku kde auto viselo volal PCR, ti zaridili odtah na nejake uloziste, auto identifikovali a vyzvali provozovatele.
Ten zaridil a zaplatil prevzeti vraku z uloziste a jeho EKO likvidaci. Potud OK.
Byl PCR pozvan k podani vysvetleni a tam jim navykladal, ze ridil on. Navic v tom figurovalo nejake pivo, to jim (snad!) nevykladal.
Ocekavam: prikaz od uradu - pokuta a papiry do cistirny.
Potrebuju: radu se strategii.
Vypoved na PCR by podle me mel poprit, s tim ze se uvedl jako ridic, protoze se snazil ochranit skutecneho ridice. S tim ze vi kdo ridil a vi ze mel prislusne opravneni a ze uz jim nebude nic uvadet etc ...
Sprdel snad nehrozi - nasledkem prestupku je nehoda.
Neprehlizim nekde neco?
Diky, F.
P.S.:
Moralisty prosim o ticho. Choval se jak hovado ve vice rovinach, ale mam pro to jisty druh omluvy a vim, ze je sakra duvod mu pomoci. Maloco je cernobily.