30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Příkaz při překročení rychlosti na dálnici o 32km - Těsně necelé 2 roky  (Přečteno 6748 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Xamiik

Odpor podejte co nejdříve, nikoliv až poslední den lhůty, protože se může stát nějaká blbost, něco zapomenete a pozdě podaný odpor je problém.

Berte to tak, že úřad řeší tisíce přestupků, takže nijak dál dodatečně reagovat nebudou.Podáním odporu se příkaz anuluje a pokračuje správní řízení. Až v momentě dalšího dopisu bych řešil pak, co je obsaženo ve spisu.
Můžete tam jít nahlídnout klidně mnohem dřív, otázkou zda máte cestu nebo bydlíte poblíž Rosic, event. Brna.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

Odpor podejte co nejdříve, nikoliv až poslední den lhůty
Slyšel jste někdy o aktivním přístupu k délce řízení?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Číkus

Ano, tím že budu natahovat samotné řízení, což třeba v případě "sdělení řidiče" může být až koncem 60. dnů, ale zrovna s lhůtou odporu bych si nehrál. Netvrdím, že hned ten den je to nutné, ale jet na krev 8. den mi taky nepřijde zrovna ideální.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

Ideální je podávat odpor poslední den lhůty. Pokud to ovšem není možné, pak samozřejmě raději o hodně dříve než o den později.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil

Číkus

Ano, tím že budu natahovat samotné řízení, což třeba v případě "sdělení řidiče" může být až koncem 60. dnů, ale zrovna s lhůtou odporu bych si nehrál. Netvrdím, že hned ten den je to nutné, ale jet na krev 8. den mi taky nepřijde zrovna ideální.

Když si chcete s uředníky hrát musíte znát zákony líp jak oni, a být zodpovědný. Takže každý den se počítá. Dobře když si není člověk úplně jistej počítáním lhůt tak to může poslat o den dřív. Já osobně mám DS  a zásadně odesílám poslední den a po pracovní době úřadu.
IP zaznamenána

Xamiik

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil

Odpor jsem odeslal :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Odpor podejte co nejdříve, nikoliv až poslední den lhůty
Slyšel jste někdy o aktivním přístupu k délce řízení?

U odporu je lepší nejet aktivní přístup k délce řízení až na krev..
zejména pro začínajícího bijce je hlavní nezmeškat lhůtu.. a lhůta na odpor je 8 dní a tak jestli to podá třebas po 4. den a nebo 8. den nehraje moc roli.

A tady promlčení buď už nastalo.. to bude tvrdit obhajoba.. a nebo nastane v roce 2020.. na lhůtě pro odpor se to lámat nebude.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

A kromě lhůty taky dávat bacha na to, komu. Odpor je asi jasný, sle odovolání už někdy ne a pak pošlete poslední den lhůty na jiný SO a boj o řidičák je prohrán.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Tady ale o řidičák nejde... jen o sprdel.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

To byl příklad, který se mi stal;)
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil

To byl příklad, který se mi stal;)
A bylo to že jen obálka byla špatně nebo i v dopise byly špatné údaje?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

I údaje, poslal a adresoval jsem odvolání na SOII v poslední den lhůty.
IP zaznamenána