30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Duše opicajta  (Přečteno 15777 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Duše opicajta
« kdy: 03 Července 2018, 10:58:31 »

Jelikož jsem byl vedlejším účastníkem, musím se podělit...
Situace: slepá ulice, řadové domy po obou stranách, na konci cosi jako otočka pro vozidla. Slepá je faktickou nemožností jet někam dále, jinak průchozí pro čoklaře. Městské opice denně vjíždí, na té otočce pokrátí svou pracovní dobu o cca 10 až 15 minut stáním a zevlováním. Před jedním řadovým domem parkující auto (už asi 6 měsíců) 2 koly na chodníku. Zločin bez významu - provoz vozidel i chodců sporadický. Včera městské opice zastavily a z okénka vozidla mému rodinnému příslušníku (nevýznamné pohlaví a věk) položily dotaz - "tohle auto patří k téhle nebo tamté řadovce?". Rodinný příslušník odpověděl "k téhle" a posunkem ukázal. Bohužel jsem byl vzdálen asi 15 m a nestihnul nijak korigovat situaci. Jedna opice vystoupila a šla zvonit do zmíněného domu, já poskytl všeobecný návod rodinnému příslušníkovi do budoucna a za 10 minut opice odjely.
Cca za 2 hodiny jsem potkal souseda ze zmíněného domu, který mi "poděkoval"  a poptal se, co jako proti němu mám. Fízl totiž přišel s tím, že "támhleti sousedi říkali...." - myšleni já a rodinný příslušník.

Tohle nejde naučit, pokud učitelem nadále nejsou lidé od Džeržinského. Tohle prostě musí mít ty svině v sobě.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #1 kdy: 03 Července 2018, 22:21:30 »

Opicajt a já dneska: zastavil jsem na místě, kde to není zakázáno, dal tam blikačky a šel do banky. Když jsem za 3 minuty vycházel, ostraha banky se mě ptala, zda to auto před bankou je moje, že se mi tam kolem potlouká policajt.

Městapáka, který si kompaktem fotil moje auto, jsem ignoroval, odemknul jsem a otevřel dveře. Následoval debilní dotaz:

opice: "to je vaše auto?"
"ano, líbí se vám?"
opice:"tady je zákaz zastavení a vy tu stojíte"
"zákaz tu není"
opice:"já na to mám jiný názor."
"aha.... ukažte mi teda žlutou čáru, nebo značku"
............... opice se chvilku snaží přemýšlet
"čekám...."
opice:"ta značka je za rohem"
"to mě nezajímá, já nestojím za rohem, čau"
-----

Celé to bylo naprosto nepochopitelé, přišlo mi to, jak když vachmajstr poslal Pepka Vyskoče a slíbil mu, že když někoho napráská, dostane korunu.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #2 kdy: 03 Července 2018, 22:36:51 »

dal tam blikačky

To je hrozná móda
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #3 kdy: 03 Července 2018, 22:42:18 »

dal tam blikačky

To je hrozná móda

njn. Já to občas dělám. Třeba na Václaváku a v modrých zónách. V dané ulici to lidi dělají.... jsem se holt nechal zmanipulovat. Opici to zjevně neodradilo. 
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #4 kdy: 03 Července 2018, 22:45:42 »

50°7'21.250"N, 14°27'20.936"E
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 189
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #5 kdy: 03 Července 2018, 23:01:25 »

ta znacka tam je a je na mape platna
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #6 kdy: 03 Července 2018, 23:03:48 »

Upozorňovat na sebe ještě blikačkama v modrý zoně mi přijde jako si na to auto napsat: Vím že tady nesmím stát ale hned jsem zpátky

První koho půjdou zedníci zkontrolovat a první auto kterýho si všimnou je právě to se zaplejma čtyřkama
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #7 kdy: 03 Července 2018, 23:12:22 »

ta znacka tam je a je na mape platna

Kde?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #8 kdy: 03 Července 2018, 23:12:45 »

Upozorňovat na sebe ještě blikačkama v modrý zoně mi přijde jako si na to auto napsat: Vím že tady nesmím stát ale hned jsem zpátky

První koho půjdou zedníci zkontrolovat a první auto kterýho si všimnou je právě to se zaplejma čtyřkama

No nikdy jsem problém neměl.
« Poslední změna: 03 Července 2018, 23:14:18 od Otto »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #9 kdy: 04 Července 2018, 00:35:29 »

Upozorňovat na sebe ještě blikačkama v modrý zoně mi přijde jako si na to auto napsat: Vím že tady nesmím stát ale hned jsem zpátky
Coz napr. u pošty PPL a dalších zásilkových služeb naprosto respektuji a jsem rád že jsou natolik slušní a ty blikačky tam dají. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #10 kdy: 04 Července 2018, 09:01:54 »

A k čemu je to dobrý?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #11 kdy: 04 Července 2018, 09:11:26 »

A k čemu je to dobrý?
Dává to signál ostatním, že se děje něco nestandardního, buď to překáží nebo zpoza toho vyskočí někdo s balíkem v ruce. A ještě to dává informaci, že to tam dlouho nebude.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #12 kdy: 04 Července 2018, 09:54:25 »

a ještě to upozorňuje městské opice, nějak tímhle způsobem: „pozor, přednostně odtáhnout, protože řidič by se mohl rychle vrátit“. Já osobně mám odpozorované zkušenosti, že odtahová mafie výrazně upřednostňuje právě blikající auta, pro ty neblikající se ale záhy vrací též…
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #13 kdy: 04 Července 2018, 10:06:02 »

Jo a odtah blikačkujícího auta = baterie zdechlá na totálku.. nedalo by se toho nějak "využít"?
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Duše opicajta
« Odpověď #14 kdy: 04 Července 2018, 10:33:13 »

A k čemu je to dobrý?
Dává to signál ostatním, že se děje něco nestandardního, buď to překáží nebo zpoza toho vyskočí někdo s balíkem v ruce. A ještě to dává informaci, že to tam dlouho nebude.

Takže frajer si zabere celej jeden jízdní pruh, všem překáží, vystoupí z auta, otevře dveře do kořán, nezajímá ho jestli něco vedle něj jede a já si mám dát ještě pozor jestli se náhodou nebude motat kolem auta s balíčkem protože má přece zaplý blinkry? Nemám mu ještě jít na pomoc? Ani omylem, pokud tam zastaví jak debil tak ho vytroubim a může si blikat jak chce

Ještě mi prosím někdo vysvětlete proč naložená odtahovka bliká předemnou v tunelu dvaceti žlutejma světýlkama jako vánoční stromeček. Co to pro mě znamená?

No ale korunu tomu vždy nasadí kretén kterej zapne čtyřky protože potřebuje zajet z hlavní silnice do garáže na levý straně a začne odbočovat vlevo.
IP zaznamenána