30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: [WIN] Výzva od Magistratu  (Přečteno 4695 krát)

StrejcekSkrblik

 • Příspěvků: 12
  • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistratu
« Odpověď #30 kdy: 24 Srpen 2018, 06:23:55 »

Tak posláno do DS dle posledního tvaru od Enzyma, díky za rady.
Jsem zvědav co se bude dít dál  8)
IP zaznamenána

StrejcekSkrblik

 • Příspěvků: 12
  • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistratu
« Odpověď #31 kdy: 07 říjen 2018, 19:46:44 »

Řízení ve věci přestupku, kterého se měl dopustit ....... se zastavuje dle § 86 odst. 1 písm. a) zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, když spáchání skutku, o němž se vede řízení, nebylo obviněnému z přestupku v řízení prokázáno.

Odůvodnění:
........
Po zhodnocení výše zjištěných skutečností jak jednotlivě, tak v jejich vzájemné souvislosti dospěl správní orgán k závěru, že za daného stavu nelze vinu z přestupku proti pořádku ve státní správě a územní samosprávě dle ust. § 4 odst. 1 zákona o některých přestupcích obviněnému ..... zcela jednoznačně prokázat. Obviněný využil svého práva a odepřel k věci vypovídat. Výslechem svědka ...... bylo zjištěno, že v době jejich policejní hlídkové činnosti při průjezdu ulicí ........ v Přerově uvedené vozidlo na travnaté ploše (jak je zachyceno na fotodokumentaci) už stálo. Nebylo tak možné zjistit osobu, která je na místo odstavila, a proto oznámení o přestupku sepsali na majitele vozidla, ...... Vzhledem k tomu, že nebyla na místě zjištěna další osoba, která by případně pomohla řidiče vozidla identifikovat, není možné na uvedených podkladech vinu z přestupku obviněnému bezpochyby vyslovit. Proto správní orgán s odkazem na ust. § 86 odst. 1 písm. c) zákona o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich zahájené řízení proti ..... zastavil, jak je uvedeno ve výroku rozhodnutí, když spáchání skutku, o němž se vede řízení, mu nebylo prokázáno.


Takže WIN.
Musím říct že jsem se toho hodně naučil o zákonech, vedení komunikace s úřady a i o jiných přestupcích z tohoto fóra.

Díky všem za pomoc a rady.
« Poslední změna: 16 Listopad 2018, 20:24:38 od StrejcekSkrblik »
IP zaznamenána

Číkus

 • hard core 30kmh.cz
 • ****
 • Příspěvků: 2 732
  • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva od Magistratu
« Odpověď #32 kdy: 07 říjen 2018, 19:50:06 »

Gratulace. Přemístěno do vyřešených případů.
IP zaznamenána