30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Autoškola Pelikán  (Přečteno 30393 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Autoškola Pelikán
« kdy: 09 Června 2018, 12:56:04 »

Autoškole Pelikán je vhodné se vyhnout obloukem, jelikož zaměstnává takové zkurvysyny jako je Roman Provazník.

„Úsekové měření rychlosti je výpočet rychlosti ze změřeného času při projetí daného úseku. Okamžitá změna rychlosti tedy nikomu nepomůže. Na měření rychlosti se můžete podívat z několika úhlů. Jak to vidí například spěchající řidiči, rodič, kterému neukázněný řidič přejel dítě nebo policisté, kteří mají dbát na dodržování zákonů. Můj pohled je, že měření rychlosti není nikdy dost,“ podotýká Roman Provazník, instruktor Autoškoly Pelikán.
(idnes)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Autoškola Pelikán
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2018, 13:15:06 »

A jako první bude Znojmo. Už to vidím, jak to budou dávat do přehledných úseků. Městu chybí peníze, tak hledá způsob jak si přilepšit rozpočet.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Autoškola Pelikán
« Odpověď #2 kdy: 07 Července 2018, 12:20:59 »

Autoškole Pelikán je vhodné se vyhnout obloukem, jelikož zaměstnává takové zkurvysyny jako je Roman Provazník.

„Úsekové měření rychlosti je výpočet rychlosti ze změřeného času při projetí daného úseku. Okamžitá změna rychlosti tedy nikomu nepomůže. Na měření rychlosti se můžete podívat z několika úhlů. Jak to vidí například spěchající řidiči, rodič, kterému neukázněný řidič přejel dítě nebo policisté, kteří mají dbát na dodržování zákonů. Můj pohled je, že měření rychlosti není nikdy dost,“ podotýká Roman Provazník, instruktor Autoškoly Pelikán.
(idnes)

Kdysi jsem s Romanem Provazníkem dělal v jedné práci, a nikdy to takový chobot nebyl. Nevím co se mu stalo:-)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Autoškola Pelikán
« Odpověď #3 kdy: 14 Května 2022, 18:36:03 »

kdysi jsem hodil téma, kterým firmám se vyhnout pro jejich "politickou korektnost" k fízlům. tedy např. pivovar bernard, který odměnil osvobozeného fízla, co sundal motorkáře. musím říct, že zdejší osazenstvo mi to hodilo na hlavu, blbost, nesmysl atd.

chápu, že vyhnout se škodovce, protože je mají benga je blbost (něco někde koupit musí), ale úplně se mi příčí tací blbci viz citovaný provazník, případně přímo za firmy "hrdí partneři" a "podporovatelé"... chtějí postavit někde fízlárnu, ok, stavební firma jim to postaví, kšeft je kšeft a tím to končí. ale jsou pamrdi, co to berou jako čest a tlučou se do prsou, ať už fakticky nebo jako píár... :x
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Autoškola Pelikán
« Odpověď #4 kdy: 16 Května 2022, 10:36:34 »

Spousta lidí podporuje dohled a represi ve spoustě oblastí, protože se z nějakého světonázorového důvodu domnívá, že je to potřeba a nedohlédnou, že je to kladivo hlavně na normální slušné lidi. Neodsuzoval bych je, šířil bych osvětu.

Jiný level je třeba tvrdit, že je měření potřeba, aby měla obec příjmy a podobné zvrácenosti
IP zaznamenána

ridic951761

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Autoškola Pelikán
« Odpověď #5 kdy: 16 Května 2023, 00:33:28 »

Spousta lidí podporuje dohled a represi ve spoustě oblastí, protože se z nějakého světonázorového důvodu domnívá, že je to potřeba a nedohlédnou, že je to kladivo hlavně na normální slušné lidi. Neodsuzoval bych je, šířil bych osvětu.

Jiný level je třeba tvrdit, že je měření potřeba, aby měla obec příjmy a podobné zvrácenosti

Mate pravdu souhlasim s vami, tolerovat by snad slo kdyby v opilosti nekde v koute u stolu zacal potichu septat ale verejne tyhle zvracenosti nikdo hlasat nema, nakonec to kladivo stejne jednou dopadne i na nej.
IP zaznamenána