30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Měření v tunelu a obsílka z Ostravy  (Přečteno 5761 krát)

zero1724

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Měření v tunelu a obsílka z Ostravy
« Odpověď #15 kdy: 08 Června 2018, 13:22:08 »

Navrhujete tedy prosím nějaký postup? V pondělí chci vše poslat, je lepší poslat adresu Helmuta do Německa s tím, že nevím jestli mi dopis dají do schránky? Při přiznání Helmuta nevíme jestli nebudou chtít ověřený podpis (umím ve Photoshopu vytvořit) avšak v případě sporu je toto kvalifikovano jako podvod... Nebo dopis poslat z ČR s doručovací adresou pro Helmuta v ČR (adresa u přítelkyně) a až přijde na adresu přítelkyně výzva Helmutovi tak se Helmut přizná a odkáže se na Německou adresu pro další komunikaci? Děkuji za rady
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Měření v tunelu a obsílka z Ostravy
« Odpověď #16 kdy: 08 Června 2018, 22:41:41 »

To je pořád dokola...

Zaručená varianta není, možné jsou obě. Když SO neudělá nějakou významnou chybu (jakože Helmuta vůbec neobešle), hrozí že mu to SO2 podrží, a pak musíte být připraven jít s tím k soudu.

Nejdůležitější u Helmuta je, aby dokázal zareagovat na dopis od SO - přiznat se k řízení v době přestupku. To Vám na základním levelu dává nejlepší možnosti.
IP zaznamenána

zero1724

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Měření v tunelu a obsílka z Ostravy
« Odpověď #17 kdy: 10 Června 2018, 17:07:42 »

To není moc příznivá odpověď... Chci se ještě zeptat, jak vlastně můžu sdělit totožnost někoho kdo "spáchal přestupek" když mi to GDPR nedovoluje?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Měření v tunelu a obsílka z Ostravy
« Odpověď #18 kdy: 10 Června 2018, 19:03:59 »

To není moc příznivá odpověď... Chci se ještě zeptat, jak vlastně můžu sdělit totožnost někoho kdo "spáchal přestupek" když mi to GDPR nedovoluje?

GDPR s tím nemá nic společného. Kapku si to nastudujte a uvědomte si, že jde o druh trestního řízení ze zákona, nikoli o smluvní vztah.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Měření v tunelu a obsílka z Ostravy
« Odpověď #19 kdy: 11 Června 2018, 11:27:27 »

mně třeba teď v praze úřad po písemném přiznání helmuta poslal výpalné okamžitě provozovateli, jakoby se nechumelilo, takže byste měl začít přemýšlet i nad dalším postupem, který může nastat..
IP zaznamenána
In dubio pro reo