30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zápisky naštvaného řidiče...  (Přečteno 4635 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Zápisky naštvaného řidiče...
« kdy: 29 Května 2018, 07:59:52 »

Včera večer jsem četl tento rádoby výblitek o tom, jak na silnicích vládne Carmageddon (PC hra) a autor je jen chudáček.
Vzhledem k tomu, že těch ročně 30k ujedu, nesetkal jsem se s takovým chováním jako autor popisuje. Buď jezdím do jiné Prahy a nebo jsem prostě jen jiný... :D


https://auto.idnes.cz/nazor-komentar-ridic-lukas-muller-bloger-blog-fom-/automoto.aspx?c=A180524_161736_automoto_fdv
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #1 kdy: 29 Května 2018, 08:11:29 »

IP zaznamenána

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #2 kdy: 29 Května 2018, 08:35:41 »

Ja nevim, na tom vstavani driv by neco mohlo byt ... kolem 5te rano napriklad kolona neni a pan Muller by se dostal do Prahy rychle a bez klickovani kohokoli ...
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #3 kdy: 30 Května 2018, 07:48:20 »

No tak centrem Prahy také několikrát do týdne musím. Je pravda že na kreténa občas člověk narazí všude, ale pokud pána několikrát denně někdo vyblikává, vytrubuje a vybržďuje, měl by se asi zamyslet i sám nad sebou  ;D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #4 kdy: 30 Května 2018, 07:51:11 »

Tak nějak ho tipuju na hlídače levého pruhu při tachometrických 75km/h na osumdesátce.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #5 kdy: 30 Května 2018, 08:08:41 »

Vtipné. Já tam vyčetl, že nejlepší je Jetta 2006, všechno ostatní je špatné,  jsou to buď drahé sporťáky sociálů, co nemají na blinkr, nebo staré plečky sociálů, vyplazováni jazyka není známkou nešlusnosti, všichni mají v hlavě nasráno, jenom autor ne, jediný pořádný přestupek je rychlost, jediný důvod kličkování je dojet do práce včas za šéfem a hlavně, tu samolepku s dítetem v autě sundá vždy, když nejede s dítětem, tedy když dává těch 150 za prací a za domem. Jo a jeho drahá řve v autě, ale jistě ne proto, aby o tom věděl ten ve vedlejším autě, ona není kráva, pouze uvolňuje páru, což ostatní nedělají. No a on, ač jsou kolem něj i lepší a zkušenější, nedělá nic blbě, oni ano.

Hmm, jako bych to psal já a velká část řidičů a lidstva. Všichni jsou idioti, jenom já jsem letadlo:)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #6 kdy: 30 Května 2018, 08:19:45 »

Debílek se ohání tím jak zná a dodržuje předpisy ale ani neví že body se příčítaj, nikoliv odčítaj, ale ostatním by bral řidičáky. Zakomplexovanej idiot kterej všem závidí dražší auto. Typickej divák televize nova. Zajímavý je že já jsem v autě celý den, ročně najedu 70 000 a takovýhle zážitky nemám.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #7 kdy: 30 Května 2018, 09:00:07 »

Co poslední dobou sleduji, tak se situace na našich silnicích výrazně zlepšuje. Spousta lidí ostatní pustí, nespěchá a tak nějak všichni ví, že se za chvíli potkají v další zácpě a jezdí v klidu.
Jen škoda zipování v zúžení a uzavírkách.

Pokud bych zažíval to, co pán v článku, asi bych hledal chybu u sebe.

 
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #8 kdy: 30 Května 2018, 09:51:33 »

V Brne to +- funguje az na par jedincu, na dalnici pozoruji opak:
- bezne podjizdeni
- cichani ke kufru v 130,kdyz predjizdim kolonu
- nedodrzovani bezpecne vzdalenosti
- jizda v kolone ve 130 rozestup mezi vozidly 10m
- predjizdeni kamionu(80) kamionem (82) a nahle zmeny smeru jizdy

Zacinam uvazovat o nejakem vozidlu s ramem, protoze chci umoznit za*nemu psonkovi(namisto mozku z vodky kostku) setkat s jeho bohem.
Nejlepe neco s temito vlastnostmi https://www.youtube.com/watch?v=mTzaWGFIUYg s rozumnymi naklady na provoz.

Update: tak ma to ochranit pred blbci do 3,5t(ochranou pred TIR by mohl zvladnout Titus) 90% PL/A - psonek jede domu, zbytek PHA, BR, OV

Typicka situace, kdy "neco do 5t"  hodi mysku zprava, na ceste BR-OV se mi to stane nyni cca ~10x(pojizdeni v kolone nepocitam)
----------------------------------------------------------
|TIR - 80| |<~15m>|     |~150|
----------------------------------------------------------
                           |osobak~130|
----------------------------------------------------------
« Poslední změna: 30 Května 2018, 11:08:43 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #9 kdy: 30 Května 2018, 10:17:21 »

Zacinam uvazovat o nejakem vozidlu s ramem, protoze chci umoznit za*nemu psonkovi(namisto mozku z vodky kostku) setkat s jeho bohem.
Nejlepe neco s temito vlastnostmi https://www.youtube.com/watch?v=mTzaWGFIUYg s rozumnymi naklady na provoz.
Já beru Pšonka s kamionem jako medvěda v lese. Prostě vím jak se chová a vím, že s tím nic neudělám. Jeho chování nijak neovlivním, mohu s ním jen počítat. I BVPcko je lehčí než naložený kamion. Možná bych pak v nemocnici vyprávěl, jak jsem byl v právu a jak Pšonek dostal u soudu co proto, ale to je tak všechno.
Navíc, jak jsem si tak občas přes kouř z gum četl zblízka SPZky, zdaleka to nebyli jen Pšonci, ale i naši spoluobčané, bratři Slováci nebo Rumuni to umí hodit do levého stejně dobře a nenápadně.
IP zaznamenána

Angel224

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #10 kdy: 30 Května 2018, 11:33:54 »

Co máte proti podjíždění?

Když mě někdy někdo podjede, tak to beru jako signál, že jsem blb a blokuju levý pruh zbytečně. Protože přejet do prava, předjet a zase doleva je určitě delší než když sám uhnu.
Osobně podjíždím docela často, většinou u toho troubím, nicméně hlavně proto, aby blb věděl, že tam jsem a nevjel mi tam.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #11 kdy: 30 Května 2018, 13:28:57 »

Treba to, ze:
- predemnou je stejne kolona a tedy neni kam predjet, jen mi zkrati bezpecnou vzdalenost
- sam predjizdim a uz tak tam mam obvykle nezbytne velkou bezpecnou vzdalenost
- neminim se kvuli nejakemu chytrakovi,ktery o fyzice slysel tak leda v serialu TVT se nechat zabit

jen proto, ze on ma pocit, ze se tam jeste nasere, tak treba proto.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #12 kdy: 30 Května 2018, 13:31:58 »

No tak vždycky to "blokování" není, někdy dva "závodící" kamiony vytvoří v levém pruhu kolonu ve které si normální člověk nechá rozestup a debilové to kolikrát využijou, předjedou a hoděj tam myšku zprava......
 
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #13 kdy: 30 Května 2018, 19:29:25 »

No tak vždycky to "blokování" není, někdy dva "závodící" kamiony vytvoří v levém pruhu kolonu ve které si normální člověk nechá rozestup a debilové to kolikrát využijou, předjedou a hoděj tam myšku zprava......
Když vidím že mi to někdo chce udělat tak snížím vzdálenost vepředu tak abych ho od toho odradil s tím že jsem připraven s "nohou na brzdě". Ale jinak když je "kolona" delší než 5-6 aut a vpravo volno tak se tam většinou řadím i když možná přijdu o pár "míst".

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Zápisky naštvaného řidiče...
« Odpověď #14 kdy: 30 Května 2018, 23:58:16 »

....snížím vzdálenost vepředu tak abych ho od toho odradil .....
Nejsem sebevrah....to ho raději před sebe pustím....stejně nikoho nevychováš.....
IP zaznamenána