30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 53km/h na 30 s neplatnou značkou  (Přečteno 2445 krát)

Romus145

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
[?] 53km/h na 30 s neplatnou značkou
« kdy: 13 Května 2018, 14:58:55 »

Dobrý den,
byl sem změřen na 30km/h úseku, bylo mi naměřené 53km/h. Avšak jsem nesouhlasil s přestupkem kvůli neplatnosti přenosné značky a přestupek sem nechal dat do správního řízení. Značky sem si vyfotil spolu s metrem a mám je jako důkaz. Ty stejne znacky si vyfotila i mestska policie ihned po přestupku. Fotky budou na konci to toho dotazu. Jde mi o to, ze me zastupuje advokátka z duvodu ze jsem časové dost vytížený. A ted tedy k dotazu. Na te ulici platí znacka 40km/h, to ze přenosné značky byly v rozporu a byli neplatné potvrdil nepřímo v prvním jednání i správní správní organ. Jde mi zda pokud me policie na měřila na useku kde byla neplatná značka jestli mohou přestupek prekvalifikovat a obvinit me z toho ze sem na 40 jel 53, i když me vlastně změřili tam kde kontrolovali 30 ne 40. Děkuji zde přikládam fotky. https://postimg.cc/gallery/278vrj7x8/
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:53km/h na 30 s neplatnou značkou
« Odpověď #1 kdy: 13 Května 2018, 18:24:15 »

To bude celé za Vás řešit advokátka nebo Vy sám?

Dokud něco nepřijde, tak zatím klid. Třeba ani nedojde..
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:53km/h na 30 s neplatnou značkou
« Odpověď #2 kdy: 13 Května 2018, 18:26:20 »

To bude celé za Vás řešit advokátka nebo Vy sám?

Dokud něco nepřijde, tak zatím klid. Třeba ani nedojde..
Vzhledem k tomu, že píše o nějakým prvním jednání, bylo by dobré znát spis a v jaké je vůbec řízení fázi. A abych odpovídal na otázku, podle mě je velká pravděpodobnost, že pak půjdou po té 40. :-)
IP zaznamenána