30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zábor veřejného prostranství v Brně  (Přečteno 9945 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství v Brně
« Odpověď #15 kdy: 24 Dubna 2018, 09:05:22 »

Zdravím,
tak na ústní jednání nepůjdu a pro úřad jsem vyplodil níže uvedený text. Mohlo by to tak být? Nebo jsem snad na něco zapomněl?
Díky za případnou opravu.

Dobrý den,
bohužel  se nedostavím k ústnímu jednání ve věci údajného přestupku. Nevím, na základě jakých důkazů jste dospěli k tomu, že jsem tento přestupek spáchal já.  Z podkladů uvedených ve spise nijak nevyplývá, že jsem vozidlo odstavil  a tím se tak údajně dopustil přestupku podle § 5 odst. 1 písm. g) zák. č. 251/2016 Sb, o některých přestupcích. Stejného názoru je i Městská Policie, jak vyplývá z jejího „Oznámení přestupku“. Dále již v této záležitosti odmítám vypovídat dle čl. 37 Listiny základních práv a svobod.

Místo "bohužel" napište proč se nedostavíte (klidně i nějakou blbost), hlavně aby to nebylo "bezdůvodně".
IP zaznamenána

sumec211

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství v Brně
« Odpověď #16 kdy: 24 Dubna 2018, 10:03:48 »

Zdravím,
tak na ústní jednání nepůjdu a pro úřad jsem vyplodil níže uvedený text. Mohlo by to tak být? Nebo jsem snad na něco zapomněl?
Díky za případnou opravu.

Dobrý den,
bohužel  se nedostavím k ústnímu jednání ve věci údajného přestupku. Nevím, na základě jakých důkazů jste dospěli k tomu, že jsem tento přestupek spáchal já.  Z podkladů uvedených ve spise nijak nevyplývá, že jsem vozidlo odstavil  a tím se tak údajně dopustil přestupku podle § 5 odst. 1 písm. g) zák. č. 251/2016 Sb, o některých přestupcích. Stejného názoru je i Městská Policie, jak vyplývá z jejího „Oznámení přestupku“. Dále již v této záležitosti odmítám vypovídat dle čl. 37 Listiny základních práv a svobod.

Místo "bohužel" napište proč se nedostavíte (klidně i nějakou blbost), hlavně aby to nebylo "bezdůvodně".

Díky. Doplním.
IP zaznamenána

sumec211

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství v Brně
« Odpověď #17 kdy: 26 Května 2018, 15:10:09 »

Takže konečný výsledek je, že řízení bylo zastaveno. Děkuji za rady, možno případně přesunout mezi WIN případy :).
IP zaznamenána