30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SYeti  (Přečteno 36727 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #15 kdy: 08 Února 2018, 14:01:58 »

A já třeba zase na fízla, kterej se tu chová stejně jako v práci, nejsem vůbec zvědavej. :-)

Souhlas.

Ten člověk (nebo více lidí pod značkou SYeti) je provokatér, čím víc lidí na něj negativně reaguje tim více je aktivní. Na jasnou otázku zda je fízl nebo úředník (několikrát položenou) nikdy nereagoval a nechal jí bez povšimnutí. Pokud by mě někdo osočil že jsem fízl nebo úředník tak se ihned bránim.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #16 kdy: 08 Února 2018, 15:34:39 »

Tak nějak sem si vzpomněl na toho "jehož jméno nesmíme vyslovit" (hint: T*c*c*k). Ten jenom méně prudil a měl hlubší znalosti.
SYeti podle mne vykazuje znalosti i názory průměrného městského opičáka kterej to zase tak moc nežere, ale je rád že má slušně placenou (na jeho možnosti) práci.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #17 kdy: 10 Února 2018, 18:45:28 »

Shodli jsme se na tom, že tu objektivně škodí, dostal varování od hh, což ho zastavilo na sotva půl dne a od té doby zase je jak utržený ze řetězu. Tohle vlákno se mezitím zaplevelilo přes 4 stránky v podstatě jen kvůli jeho kecům.

Nemůžu se zbavit dojmu, že problematika tohoto jedince se zastavila tak nějak ve vakuu – jakoby se čekalo, až ujede a přesáhne úroveň trolení. Rád bych pingnul tuhle diskuzi, jestli není vhodný čas zasáhnout. Fakt mi štve. :-/
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #18 kdy: 10 Února 2018, 19:57:50 »

Souhlasím, bylo by na čase toho idiota vyhodit. Je aspoň minimální šance, že se sem nevrátí pod jiným nickem...
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:SYeti
« Odpověď #19 kdy: 12 Února 2018, 08:02:08 »

napsal jsem mu.
BAN to nevyřeší, jen to zapne sračkomet :(

Kdyby bylo třeba, dejte mi vědět - a nenechte se otrávit ;)
Špatnou náladu a prudu prosím delegujte správním úředníkům, mají stále ještě dost prostoru popíjet kafíčko v pracovní době ;)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #20 kdy: 12 Února 2018, 10:38:57 »

No tak budeme mazat, mazat, mazat. To nic nestojí.
Než to někdo smaže, prostě na něj nereagujte.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #21 kdy: 12 Února 2018, 11:04:06 »

Nereagovat je samozrejme spravna metoda. Blby je, ze kdyz sem prijde nekdo novy a na svoji otazku (v podstate jakoukoli) dostane od toho fizla odpoved typu 'bud chlap a zaplat to', 'nema cenu se odvolavat' anebo nejakou jinou podobne kretenskou radu, je nereagovani ponekud kontraproduktivni. Takze se s nim nekdo musi pustit do sporu - i kdyz treba neprimo - a uz je cele tema ve srackach. Takze ano - ac jsem zasadne proti promazavani diskusi, tady to asi jinak nejde.
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #22 kdy: 12 Února 2018, 11:22:10 »

Šlo by to vyřešit udělením unikátní hodnosti "místní šašek", případně "exot fóra".

To by snad nově příchozí včas a dostatečně varovalo.
« Poslední změna: 12 Února 2018, 11:24:20 od Omega »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #23 kdy: 12 Února 2018, 11:53:59 »

no tak si udělá jiný účet... IMO je nejlepší když znechutíme my jeho. Ať vyplivne cokoli, za chvíli po tom nebude ani stopa.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #24 kdy: 12 Února 2018, 20:12:29 »

Já se naopak přimlouvám za to, ho tu nechat (s nějakou hodností šašek apod. jak bylo výše navrhováno). Jestli je to opravdu fízl (občas mi to tak připadá), tak by z něj časem mohlo ještě něco zajímavého vypadnout. Možná by stačilo jeho aktivitu na fóru srovnat s fízlíma směnama.
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:SYeti
« Odpověď #25 kdy: 13 Února 2018, 07:20:51 »

Ha reakce!
SYeti - díky za ni. A mám návrh. Vykašlem se na podpisy a změny popisek, na nálepky šašek či fízl. To je k ničemu.

SYeti - psal jsem Vám mail, snad došel. Respektujte prosím ostatní, nenapadejte osoby a pokud polemizujete s něčím názorem tak slušně a s troškou úcty k osobě pisatele.
A opačně, pokud Vám tu někdo píše výtku a jeho nick má nějakou tu hvězdičku, vězte, že velmi dobře ví, o čem mluví a jeho snahou není z Vás udělat blbce, ale zabránit škodám.

"Nepřítel" je jasný - nosí uniformu, nebo sedí v baráku zvaném "úřad" a otravuje lidem život. A jak jsem psal dříve -  dokud tihle paraziti mají čas popíjet kávičku, máme o zábavu postaráno ;)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #26 kdy: 13 Února 2018, 09:38:18 »

Tak koho jste volil aby jste to svým hlasem změnil?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #27 kdy: 13 Února 2018, 09:49:07 »

Tak proč tu jste když vám ten fašismus vyhovuje? Jen se vás snažím pochopit...
« Poslední změna: 13 Února 2018, 09:52:49 od t4455 »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #28 kdy: 13 Února 2018, 10:02:03 »

Prosím nekrmte ho. Zpětnou vazbu dostal (jak v rámci fóra, tak soukromě od více moderátorů), zjevně si i toto vlákno přečetl a je na něm, jak s tím naloží. Jestli přestane trolit, problém vyřešen, jestli ne, tak se jen musíme rozhodnout, zda tu chceme/potřebujeme šaška.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:SYeti
« Odpověď #29 kdy: 13 Února 2018, 10:10:16 »

Na nepritele mam trochu jiny pohled, myslim, ze to jsou spise zakonodarci, tedy moc zakonodarna, ktera nas prostrednictvim moci vykonne a moci soudni nuti podrizovat se pravidlum silnicniho provozu a dalsim normativnim pravnim aktum. Ale ty zakonodarce jsme si tam zvolili sami, mame mozna jen to, co jsme vetsinove chteli? Mozna jsme sami sobe nepritelem?
Každý jeden dementní zákon musí někdo na konci prosadit. Někde na konci je ruka s pendrekem nebo razítkem. Pokud by tato vrstva moci byla laxní, neefektivní nebo se bála dělat svou práci (státní správa v Irsku vs IRA v 19tém století), můžeme mít zákonů kolik chceme a nikoho se to nedotkne

Bohužel zákony často prolobovávají samotní úředníci a fízlové, aby si zajistili práci, moc a vše si usnadnili.

Za války se také mohl příslušník armády dostat do situace, kdy třeba musel popravit partyzány, jinak by popravili jeho za neuposlechnutí rozkazu. Ale úplně jiná liga je se u té práce ještě pochechtávat.
Úředníci, celníci, strážníci a nemalá část policie podle mě patří do té druhé kategorie. Ti lidé dělají svou práci dobrovolně, vědí jaké zákony máme a přesto to dělají dál i v situaci, kdy sehnat práci není problém. Takový člověk je podle mě morálně vadný a je mým nepřítelem, přestože nepíše ty zákony podle kterých pak razítkuje.
IP zaznamenána