30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Překročení rychlosti v obci  (Přečteno 5421 krát)

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci
« Odpověď #30 kdy: 10 Března 2018, 14:41:14 »

Pardon, to přerušení lhůty jsem sprostě přehlédl.

Určitě vás zvou? (Je tam výslovně napsáno dostavte se?) Zpravidla je ten termín pro písemné vyjádření.
Dále by bylo fajn nahrát sem celý spis, protože by odpadly některé domněnky - například jaké bylo znění předvolání na ÚJ.

Ignorovat bych určitě nedoporučil, minimálně bych v termínu poslal žádost o zaslání nových listin ve (nebo celého) spisu a prodloužení lhůty.

V tomto případě vzhledem k tomu, že celé správní řízení sfoukli do 2 měsíců a moc se s vámi vybavovat nechtějí a je velká pravděpodobnost, že rozhodnutí tak jako tak padne, bych jim příležitostí na opravu vlastních chyb dával co nejméně a nechal si to na odvolání.



Na mojí žádosti o prodloužení termínu k vyjádření k podkladům mi poslali termín nový, do nějž se mám seznámit s podklady a vyjádřit se k nim.

Na žádost o zaslání nových listin do DS, které přibily ve spisu od poslední návštěvy reagovali mustrem, který pojednává cosi o §38 a neaplikovatelnosti InfZ, no a nic neposlali.

Stačí, když pošlu Sdělení, že Sprdel (přestupek provozovatele) byl zahájen protizákonně, přestupek je nedostatečně zdokumentován, tudíž nemohl být zahájen ani Sprdel a navrhuji proto zastavení správního řízení?




EDIT: Od léta 2018 hnije na odvolačce - MD.
« Poslední změna: 24 Prosince 2018, 13:07:37 od Thom@s »
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci
« Odpověď #31 kdy: 15 Prosince 2020, 13:46:46 »

Řízení zastaveno z důvodu promlčení. Rozhodnutí zrušeno.

Moc děkuji všem zde za pomoc!
IP zaznamenána