30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další legrace  (Přečteno 82958 krát)

PW

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #30 kdy: 28 Prosince 2015, 22:46:13 »

bump
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #31 kdy: 29 Prosince 2015, 00:41:25 »

Bump usera nade mnou vypadá malinko podezřele (jako jeho první post zde), ale vývoj by zajímal i mne - například po přesunu do privátnější části fóra....
IP zaznamenána

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #32 kdy: 16 Února 2016, 20:46:18 »

Také by mě zajímal výsledek, především pro inspiraci pro řešení budoucích vysírání
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #33 kdy: 17 Února 2016, 09:03:08 »

Stížnost jakýsi kapitán z OVK zamítl mj. proto, že to tady čte a strašně se mu nelíbilo, že tu byl zveřejněn ten přepis - jakkoli to žádný zákon nezakazuje a jakkoli přesnost přepisu samozřejmě napadnout nemohou, protože měli i záznam. Také jsem se dozvěděl, jak sprostý podezřelý vytvořil na místě konfrontační atmosféru, když se odmítl před těmi opicemi pos.at atd. Opice mají těžkou službu, chovaly se normálně, ani s.p. nepřetáhly pendrekem, tak co by vlastně ku..a chtěl. Nakonec jsem to nechal plavat a vrátím jim to jindy.

O „přestupku“ samotném jsem už neslyšel, asi to někde nechali vyšumět.
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #34 kdy: 17 Února 2016, 09:31:36 »

A jak se jeho výsost kapitán vypořádal se stížními body a zejména s rozpory mezi zvukovým záznamem a výpovědí opic.
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #35 kdy: 17 Února 2016, 09:34:30 »

To by mě také zajímalo - vzhledem k tomu, jak hezky jste to měl zdokumentované a zpracované, tak mi přijde vyloženě škoda to nechat takto vyšumět a nechat je utéct z lopaty.

Ale samozřejmě chápu, že ne vždy je na vše čas, prostor a chuť, zvlášť když už pominulo "akutní ohrožení".
IP zaznamenána

jezekif

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #36 kdy: 17 Února 2016, 22:31:23 »

Škoda, těšil jsem se na pokračování..
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #37 kdy: 19 Února 2016, 14:35:47 »

Dobré vědět, že to ty zmrdi čtou v tak hojném počtu. Jestli i nějakej křivej vocas z OVK sleduje fórum o přestupcích, tak to je fakt úspěch :)

Jak nad tím přemýšlím, to když tomu člověku nevadí, že policista vlastně jednal těžce protizákonně a pak dokonce křivě vypovídal a stejně ho přikryje, tak co to je asi za svědomí. A takováhle nízká forma života sedí na OVK a rozhoduje. Tohle kdyby mělo bejt třeba můj fotr nebo brácha, tak bych chodil kanálama. Takovou špínu mít v rodině.
« Poslední změna: 19 Února 2016, 14:39:22 od mcsoap »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #38 kdy: 19 Února 2016, 14:58:20 »

Pravděpodobně je to tak, že zločinci a fízlové jsou stejná sorta lidské spodiny, akorát současní fízlové se stihli stát fízly dříve, než je jiní fízlové u něčeho omylem chytili, a fízlové se svá protizákonná jednání kryjí - nakonec obdobně jako zločinci; sem tam aby se neřeklo chytí nějakého sobě podobného a duševně spřízněného ne-fízla a pošlou ho vězeňské uniformy.
Jejich hlavní činností je však vyfutrovávat státní (PČR) či obecní rozpočty pod trapnou záminkou dohledu nad bezpečností a plynulostí provozu v místech, kde se nic nebezpečného a neplynulého neděje. Pyráti neovčané se buzeraci pokouší bránit chabými prostředky, které mají k dispozici ve správním řízení proti trojjedinému vládci - oprávněné úřední osobě (=žalobce+obhájce+soudce v jednom).
« Poslední změna: 19 Února 2016, 15:01:42 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Natean

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #39 kdy: 22 Února 2016, 12:08:00 »

Tak ono stát v současné podobě není nic jiného než jedna veliká mafie a fízlové jsou její vymahači. Jenom mají na ty "poplatky za ochranu" výrazně sofistikovanější systém než konkurenční organizace.
IP zaznamenána

jayteeniel

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #40 kdy: 21 Července 2016, 08:24:49 »

Děkuji za toto vlákno a dokumentaci vašeho případu. Pro mě osobně velmi inspirativní a fakt, že to zřejmě rozčílilo nejen samotné pěšáky, ale i jejich podle všeho zkorumpovaného kapitána, lze považovat za velký úspěch a velmi potěšující a potvrzuje to, že stát si za svými právy prostě má smysl a jim pak ideálně opravdu už nezbyde než jen to rozčilování.

Také by mě ale zajímalo, jak se náš kapitán vypořádal s těmi stížnostními body a rozpory ve výpovědi oproti audio záznamu, protože pokud jediným argumentem zakládajícím zamítnutí všech bodů bylo, že "to tady čte a nelíbí se mu to" :D tak nejen, že to také dost svědčí o jeho (ne)inteligenci a neschopnosti se vyjadřovat přímo k věci, ale i ta jeho podjatost snad už nemůže být transparentnější :D Jako zamítnout něco poukázáním na něco, co nejen není protizákonné, ale navíc to ani nijak nezpochybňuje důkazy hovořící proti těm kapitánovým poskokům...hmm....tím jak jim ta medializace trhá žíly jenom potvrzují, že protizákonné jednání je především jejich doména.
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #41 kdy: 23 Července 2016, 22:53:59 »

Klasika-jak se to nerozmazne v medich tak to nikoho nezajima.
V mem pripade se stiznost na "vysetrovani" OVK vyresila-zkracene:

1-- Jak vysetrovatel vysetruje  je jeho pravomoc a protoze z duvodu"ekonomie" proste nic neresil-svedky ani obvinene nevyslechl,dukazy bez zajmu,jel jen dle spisu ze spravniho ve kterem je asi na 5 mistech napsano ze se nesmim na cinost PCR ptat a ani to nebude zapisovat...
Jeste do oduvodneni zamitnuti napsal ze jsem se ve spravnim na nic neptal a ani si nestezoval  :o :(

2--Protoze nejsou timto pro me tvrzeni zadne dukazy - stiznost se zamita!

3-- Vse OK - fuck off obcane - podepsan generalisimus TUHY -- (taky se Vam dela nevolno kdyz vidite toho pilota s Himmlerem v TV - ti chteji neco reformovat......?)

Ps.jedina vec ktera toho uklizece z OVK zajimala kdyz jsem prisel pro spis - o co mi jde po dvou letech... ::)

Toz tak u nas CZesku
IP zaznamenána

PW

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Další legrace
« Odpověď #42 kdy: 04 Srpna 2016, 09:45:29 »

Ano, "sprostě podezřele" jsem se dopustil bumpu hned prvním příspěvkem.
1) Čtu jako neregistrovaný, i když účet mám, protože funkce zapamatovat nastálo si mě nějak nepamatuje.
2) nepřispívám, tak nemám vysoký post count - nějak nemám co říct.
3) zajímalo mě, jak to dopadlo, když to bylo tak ukázkově zdokumentováno - takže nijak.
IP zaznamenána