30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Liberec zacne brzy merit u tunelu  (Přečteno 6276 krát)

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Liberec zacne brzy merit u tunelu
« kdy: 14 Prosince 2017, 10:43:17 »

zdar panove, jiste si mistni vsimli instalace druhé kamery u naseho jediného tunelu - smerem na Prahu. Dali ji uplne doleva, není to tedy takové klasicke dvojce jak jinde.
Nedavno jsem byl na jednani na magistratu a na muj neformalni dotaz, kdy zacnou chodit složenky byla odpověď "uz brzy". A ze budou i nabirat lidi na to.

Co jsem si vsiml, kamery jsou zatím jen u vjezdu do tunelu a zatím tam blikala 70 tem, co jeli rychleji. Takze radar. Jestli budou dal merit radarem nebo umisti druhé kamery nekam dal na Prahu a bude to usekac, to netusim.

Kazdopadne nam skončil klid zbrani v Liberci, par trapných vyzev za spatne parkovani od mestapa se poresilo skoro samo :-) rychlost bude uz slozitejsi, nicmene tesim se. Uvidíme, jestli taky zavedou whitelist.

Toz tak na svete.
IP zaznamenána
Concorde

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #1 kdy: 03 Května 2018, 14:50:34 »

Mám informaci, že už je spuštěno. 70-tka přestala blikat - to aby náhodou někdo nezpomalil a už měří.
Není to úsekovka, ale radar. Takže hned za kamerami můžete jet zase normálně. Nicméně tak půlroku tam stejně budou kolony, protože hned za tunelem se opravuje most a doprava je svedena do jednoho pruhu. Asi se magistrátní dámy potřebují se SPRDELí naučit pozvolna, ale jinak to budou stovky přestupků denně.
Jsem zvědavý, o kolik naroste kolonka "příjmy z pokut" v našem ročním rozpočtu.  :)

IP zaznamenána
Concorde

reseth

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #2 kdy: 03 Května 2018, 18:08:26 »

Díky za info  ;)

106ku s dotazem na to, kolik se tam stalo nehod ve spojení s překročením rychlosti by si asi nechali zaplatit co?
(Všichni přeci víme, že radary se nestaví, protože vydělávaj, ale zachraňujou životy!  :x)
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #3 kdy: 03 Května 2018, 18:24:34 »

Mam tam nyni nejake rozpracovane pripady, soupnu jim 106 primo pod nos az tam budu. Kazdopadne nevim, kam nove rychlo bc a mgr posadi. Na magistratu uz maji v podkrovi plno, mozna je zacnou sackovat do sklepa.

Bohuzel bude plno ovci, pocitam tak 98%, co zaplati vypalne a tim jim to ulehcuji.
Ja uz si chystam zasobu Ferdinandu von Zeppelinu a jinych zavodniku, kteri to odskacou  :D.
IP zaznamenána
Concorde

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #4 kdy: 06 Května 2018, 22:13:26 »

No jestli už měří, tak bude legrace. Včera před polednem tam byl směrem na Prahu klid, žádná kolona, tak jsem ho tam napyrátil dobře stovkou. Už se těším.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #5 kdy: 07 Května 2018, 13:12:06 »

Concorde: díky za info pro mě důležitá zpráva, jezdim tam každou chvíli a zrovna včera sem tam na to čumel, že je nejaký divný to co dali na kraj a ta 70 už nebliká. Jinak kdyby někomu něco přišlo, docela mě jako místního zajímá průběh. \podle umístění tý sračky si myslim, že na fotkách bude víc aut, než jedno :-D
IP zaznamenána

reseth

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #6 kdy: 19 Února 2019, 21:57:48 »

Sorry, že tu resuscituju půl roku starý topic, ale netuší někdo kam se to pohnulo? Nezaregistroval jsem v okolí, že by začaly chodit odpustky. Proč ale píšu, minulý týden jsem si dvakrát všimnul, že na té bráně nahoře to bliká(jakoby blesk) při průjezdu plus mínus nad 70, pod 70 nic. Že by zatím jen statistika?
« Poslední změna: 19 Února 2019, 22:02:17 od reseth »
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #7 kdy: 19 Února 2019, 22:32:06 »

Osobne mam dojem ze na nas chystaji neco jako ve Varnsdorfu. Tam to spustili a odpustky zacaly chodit po 3/4 roce. Co je tedy pekne svinstvo  ;). Proc by k tunelu davali druhou kameru na levy pruh ?

soudruzky na uradu mi samozrejme nic nereknou ....
IP zaznamenána
Concorde

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #8 kdy: 19 Února 2019, 22:34:56 »

Ale žádost dle 106 by to z nich vytáhnout mohla.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #9 kdy: 19 Února 2019, 22:39:52 »

No nauctuji si pocitam tak 5000 Kc za tu info a v ni bude ze nic konkretniho nevedi  :) ale datovkou bych je mohl nakousnout  :D
IP zaznamenána
Concorde

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #10 kdy: 19 Února 2019, 22:47:57 »

concorde> Odpustek zaslaný po 3/4 roce je fajn. To stačí napráskat řidiče, který se s nimi bude chvilku kočkovat a je vyhráno - nestihnou zahájit včas.
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #11 kdy: 24 Června 2021, 21:39:50 »

Genevo po nové akutalizaci hlásí před tunelem radar. Nevíte někdo něco nového? Dosud tam pokuty určitě nechodily, to bych jich měl každý den aspoň 5. :-D
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Liberec zacne brzy merit u tunelu
« Odpověď #12 kdy: 25 Června 2021, 10:59:37 »

Pokud vím, tak ještě před měsícem nic nového, to jsem tam byl naposled - jen to na mě bliklo :) Různé liberecké dopravní weby taky nic nového neuvádí. Možná ví Genevo víc než my :D
IP zaznamenána