30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nemajetková újma  (Přečteno 10953 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Nemajetková újma
« Odpověď #30 kdy: 12 Prosince 2017, 15:54:07 »

řemeslníci na živnosťák blbí jak štoudev v popelnicích v OV, taková ta typická sorta vohnoutů jak se na ně opičák křivě podívá a už utíkaj na služebnu cálovat.

Mají strach.. zákon neznají a studovat ho nebudou..
..vysvětlujte běžnému ovčanovi že lístek od MP za stěračem může ignorovat a nepřijde pak na něj exekutor..
..přece lístek za stěračem vypadá jako úřední papír a na úřední papíry se musí reagovat..

Ale ta úvaha běžného ovčana není špatně.. když počítá i kolik času nad tím stráví a nebere to ideologicky a nebo morálně tak často je opravdu nejlevnější varianta zaplatit 200 na místě a neřešit.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nemajetková újma
« Odpověď #31 kdy: 13 Prosince 2017, 10:50:26 »

No to tam brečel jak to dostal za 500, prej kolega jenom za 300. No to ste pane měl přijít hned v pátek, dyž dete až v pondělí tak je to za 500.

Halíř bych kriplům nedal, i kdyby mě to mělo stát litr. Nevim teda, zajít v nejhorším párkrát na počtu, nebo se dvakrát tejdně třepat někam na gestapo a eště si nechat srát na hlavu, moc velkej rozdíl nevidim. Ale není mi ze sebe na blití…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Nemajetková újma
« Odpověď #32 kdy: 13 Prosince 2017, 11:18:55 »

Halíř bych kriplům nedal, i kdyby mě to mělo stát litr.

Vy ne.. já taky ne.. ale hodně lidí radši zaplatí 300 než aby pak řešili 1500+1000..

A hodně lidí má morální pohled opačně.. že je správně zaplatit když přece špatně zaparkovali..
..navíc běžný ovčan má v řízení větší riziko prohry než my
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Nemajetková újma
« Odpověď #33 kdy: 13 Prosince 2017, 18:21:39 »

Ale ta úvaha běžného ovčana není špatně.. když počítá i kolik času nad tím stráví a nebere to ideologicky a nebo morálně tak často je opravdu nejlevnější varianta zaplatit 200 na místě a neřešit.

Navíc u těch řemeslníků hraje roli i to, že prostě a jednoduše pospíchaj no a když přijdou k tomu autu a maj bejt za hodinu zase někde jinde, nebudou si hrát na posílání do správka, kdy vopičák maluje každý písmenko rychlostí pečlivého prvňáčka (někdy to písmo tak i vypadá) , ale raději mu vtisknou ty dvě-tři kila do pazoury a příštího zákazníka vo to natahnou....protože když se zdržej a přijdou pozdě možná taky už nebudou mít koho vodrbat.
IP zaznamenána