30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Modre zony Praha  (Přečteno 12507 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #15 kdy: 19 Listopadu 2017, 23:43:53 »

.. spíš by mě zajímalo, jestli teď v místech kde se odtahovalo a teď jezdí kryplkára, zda se pořád odtahuje nebo už ne....
To mě by spíš zajímalo, kde ten harvester garážujou...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #16 kdy: 20 Listopadu 2017, 09:22:44 »

mně přišlo parkovní z dejvic za 600, ale ani nevím jestli tam psali něco o dvojím vyfocení...
Parkoval Helmut ?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #17 kdy: 20 Listopadu 2017, 10:14:45 »

Mimochodem, místní tomu také moc nefandí. Cvaknou si kartu a když nemají kde parkovat, tak jim to moc nepomůže. Dříve prý volali městapo, to někoho bez karty odtáhla. Teď nic, teď snad ani neví, kdo se registroval či ne. Takže ani místní už nemají kde parkovat. Takto mi to popsal známý, co bydlí v P7

lc81
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #18 kdy: 20 Listopadu 2017, 23:21:19 »

no hen tý PSVébáci mají holt po píči :):):)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #19 kdy: 21 Listopadu 2017, 08:33:15 »

To je zatím jedna z mála výhod, na které jsem přišel. Další je, že se občas najde místo, kde dříve ne a že je asi menší pravděpodobnost odtahu či boty (většinou to končí u psaní, viz tato diskuze)

Takže jako hodně dalších věcí v podání moderního státu, holí se ovce, které to u voleb ocení a zvolí to samé znovu.

lc81
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #20 kdy: 22 Listopadu 2017, 13:25:54 »

Upřímně řečeno, ještě nikdo mi nepotvrdil, že by ten fízlkrám objížděl někde 2x během 10 minut.

Sice to už je dlouho.. aspoň půl roku.. ale byl jsem asi půl hodiny na Andělu a za tu dobu jsem ho potkal aspoň 4x.
IP zaznamenána

RaawYeezus

  • Příspěvků: 96
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #21 kdy: 22 Listopadu 2017, 18:09:07 »

Moje zkušenost je že se vrací klidně až po hodině. Někdy jsem ho buď nezaregistroval, nebo se nevrátil vůbec.
Myslím že to není vůbec hrané na oprávněné/neoprávněné ale na množství rozeslanych výzev a podílu řidičů ochotných platit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 002
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #22 kdy: 22 Listopadu 2017, 20:45:58 »

Upřímně řečeno, ještě nikdo mi nepotvrdil, že by ten fízlkrám objížděl někde 2x během 10 minut. Dokud to nebudou dělat (což nebude asi nikdy), tak nemá smysl se tím zabývat. Prostě a jednoduš auto tam stálo jen po dobu nutnou pro složení a naložení nákladu a tečka. Vono jim zbyde dost oveček co zaplatí parkovné 300 Kč.
A i kdyby to dělali.

Příklad: vyfoceno 10:15, 10:20 a 10:25

Vozidlo na místě zastavilo třikrát, jednou 10:14-10:16, pak 10:19-10:21 a nakonec 10:24-10:26. Pokaždé se jednalo o zastavení kvůli nastoupení/vystoupení posádky a/nebo naložení/vyložení nákladu.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #24 kdy: 23 Května 2018, 08:04:24 »

Pokud by byl vůz do modré odtažen městskou odtahovkou a na takovém místě pak odhalen, co pak? Vůz tam nebyl zastaven, řidič neexistuje, nebylo to z vlastní vůle provozovatele ani řidiče, provozovatel ani řidič to nemohl ovlivnit. Prostě tam byl vůz složen odtahovkou, protože odtahovka potřebovala vůz složit a nebylo volné parkovací místo. Odtah byl nařízen policií.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Modre zony Praha
« Odpověď #25 kdy: 23 Května 2018, 08:25:19 »

Jenom pro upřesnění. V "modré" zóně neplatí ustanovení o "době nezbytně nutné k naložení a složení....." ale můžete tam stát po dobu nejvýše 3minut.Sice to na věci v zásadě nic nemění, ale 3 minuty je bohužel mnohem kratší doba, než nastoupení 90leté babičky.
IP zaznamenána