30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zátah na laserové rušičky ve Vídni  (Přečteno 11494 krát)

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #1 kdy: 27 Října 2017, 12:19:33 »

Neviem fasisticky ani slovo, ale podobne bububu som videl par krat v debilizatore (nova/prima) a bolo to len divadlo. Tusim Pardubice, udajne tam odchytili pirata a cakalo sa na uradnika, auto na odtah a podobne kraviny. Dalej som sa o to nezaujimal, najma preto, ze jazdim s homologovanym laserovym parkovacim systemom.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #2 kdy: 27 Října 2017, 22:44:24 »

Pro ty co moc nerozumí, jen informační zpráva, kterak chytli 13 řidičů a když si pogooglíte ten jejich paragraf, tak se tam v bodě 3 píše, že pokud něco takového bude zjištěno, tak to orgány demontují z auta a propadá to  (§98a Kraftfahrgesetz 1967
IP zaznamenána

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #3 kdy: 29 Října 2017, 09:28:43 »

Máte jinak někdo zkušenosti s policií a antiradary v Rakousku a obecně v zahraničí? Jezdím s Genevo One a zatím jsem je nepotkal, na dálnici jsem je jednou už detekoval.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #4 kdy: 31 Října 2017, 08:44:33 »

Ty fakt jezdíš s genevo one za sklem v zahraničí? To je za poslední dobu asi největší šílenost co jsem slyšel.  ;D
Skrytě v zahraničí v pohodě, při kontrole to má homologaci jako parkovací sensor, takže nevim co by měli sundavat.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #5 kdy: 31 Října 2017, 17:22:54 »

Jo, přesně tak jezdím.  :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #6 kdy: 31 Října 2017, 22:34:46 »

Ty fakt jezdíš s genevo one za sklem v zahraničí? To je za poslední dobu asi největší šílenost co jsem slyšel.  ;D
Skrytě v zahraničí v pohodě, při kontrole to má homologaci jako parkovací sensor, takže nevim co by měli sundavat.

A čemu to vadí? Pokud mě uvidí, tak to sundám, než zastavím, ne? A pokud bych chtěl být důsledný, tak tam přimontuju namísto toho nějakou jinou užitečnost, třeba přísvit:)
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 256
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #7 kdy: 01 Listopadu 2017, 08:23:42 »

Genevo má funkci tachometr bez detekce.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #8 kdy: 01 Listopadu 2017, 08:29:01 »

Jo, přesně tak jezdím.  :)

S Genevem jezdím po celé Evropě a párkrát jsem je pro jistotu rychle sundával. Letos v únoru se mi přihodilo na D8 těsně za hranicemi, že Polizei stahovala všechna z ČR přijíždějící auta na parking, ale kontrola se týkala v podstatě jen dodávek a větších aut, do sportovního kupé se příliš migrantů nevejde... postarší policajt chtěl jenom občanku a TP a za minutu jsem jel dál. Genevo jsem tehdy nechal na skle. Btw to byla moje jediná policejní kontrola mimo ČR, od roku 2013.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #9 kdy: 01 Listopadu 2017, 15:38:44 »

Ja s G1 jazdim normalne na SK (zakazane) permanentne a nemienim to ani nijak riesit. Raz som si na D2 testoval citlivost s malackym passatom, takze som ich 2x predbehol a 2x som nechal predbehnut ich mna a vyraznejsie som spomalil, aby som zistil citlivost na meranie odzadu. Este som s nimi zliezol na Slovnaft, aby som vedel, kde sa tie kurvy otacaju do protismeru. Pred kontrolnou kontrolou sundavam a odkladam do priehradky, neviem na zaklade coho by ma chceli perzekuovat.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #10 kdy: 11 Listopadu 2017, 20:35:11 »

Zbytečně bych na skle neprovokoval a namontoval si ho k opěrce hlavy spolujezdce. Vyzkoušeno.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #11 kdy: 12 Listopadu 2017, 15:26:45 »

Neviem si to uplne predstavit, okrem toho na tom sedadle obvykle sedi spolujazdec. Mienim na to dalej srat ...
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #12 kdy: 18 Listopadu 2017, 10:44:30 »

IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #13 kdy: 09 Března 2018, 17:43:08 »

Jen malá technická - G1 není laserová rušička, ale pasivní radarový detektor . Na lasery je spíše ALP, ten však je homologovaný pro zabudování do vozidla, takže cajti asi nic nenadělaj - teda zatí jsem neslyšel, že by si "vrzli". A to je jen dobře. S kombinací G1 + ALP mám již pár let bez ztráty kytičky a zbytečných nervů. Tož tak.
IP zaznamenána

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Zátah na laserové rušičky ve Vídni
« Odpověď #14 kdy: 09 Března 2018, 18:20:05 »

Ano, ale v Rakousku jsou zakazane i pasivni detektory radaru.
IP zaznamenána