30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Povolili jsme Uber, odlehčili taxikářům a už nikdo nestávkuje.  (Přečteno 7803 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Povolili jsme Uber, odlehčili taxikářům a už nikdo nestávkuje.
« Odpověď #15 kdy: 14 Února 2018, 17:35:45 »

Je zajímavé že dopravní značka zákaz vjezdu na strahově kde si ta svoloč dává sraz pro ně neplatí.

https://mapy.cz/zakladni?x=14.3874393&y=50.0827441&z=17&pano=1&pid=54289843&yaw=4.641&fov=1.257&pitch=-0.116&source=area&id=23766

Kdyby fízlové něco chtěli dělat tak tam postavěj hlídku a nikoho kromě dopravní obsluhy tam nepustěj, kdyby si chtěli vydělat tak by nikdo bez pokuty nemohl odjet.

Jinak to že většina těch exveksláků skočila Babišovi na ty jeho kecy je pro mě překvapení, jedinej asi ten D. Bednář to chápe správně, Venclová na mě působí jako bordelmamá.

https://www.novinky.cz/domaci/463424-protestujici-taxikari-se-nakonec-pohadali-mezi-sebou.html
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Povolili jsme Uber, odlehčili taxikářům a už nikdo nestávkuje.
« Odpověď #16 kdy: 14 Února 2018, 18:06:13 »

Kdyby fízlové něco chtěli dělat tak tam postavěj hlídku a nikoho kromě dopravní obsluhy tam nepustěj, kdyby si chtěli vydělat tak by nikdo bez pokuty nemohl odjet.
To není tak jednoduché, podívejte se do příloh vyhlášky 294/2015 Sb., co je u E 13 napsáno o dopravní obsluze. A ano, sice lze namítat, že protestující taxikář z hlediska smyslu a účelu té značky nikoho neobsluhuje, právě naopak, ale na druhou stranu tam je explicitně vyjmenován (a průměrný taxikář je sice guma, ale tohle nepochybně moc dobře ví, a i průměrný fízl ví, že průměrný taxikář to ví), takže potenciál pro prvoplánovou buzeraci to nemá.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Povolili jsme Uber, odlehčili taxikářům a už nikdo nestávkuje.
« Odpověď #18 kdy: 14 Února 2018, 18:49:38 »

hh - Máte pravdu, je tam opravdu uvedeno "vozidla taxi", beru zpět, i když mi to stejně připadá jako zneužití vyjjímky ale i kdyby to tam vlastně nebylo tak je tam ještě uvedeno "vozidla přepravující osobu těžce zdravotně postiženou" takže by tam stejně mohli jet

swenak - Ono vůbec nejde o to aby to bylo legalizovaný, jde o to že „Nám vadí konkurence, nám to bere práci. Vy jste tam měli jít s tím, aby se to vypnulo (Uber, Taxify),” křičel jeden z taxikářů na Strahově.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Povolili jsme Uber, odlehčili taxikářům a už nikdo nestávkuje.
« Odpověď #19 kdy: 14 Února 2018, 20:09:02 »

O co jde taxidriverům je jasné všem, já poukazoval už jem na Ťokiho a rychlost přípravy nějaké finální cesty.
IP zaznamenána