30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nerespektovani B28 v obousmerne ulici  (Přečteno 3881 krát)

Oxy

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« kdy: 14 Října 2017, 19:56:54 »

Vjel jsem do obousmerne ulice, kde vpravo byla prenosna znacka B28 - zakaz zastaveni. Po asi 20m, kdy ulice ma cca pul kilometru, jsem se otocil a zastavil.
Nejspis priletel papirek od MP, protoze majitel vozidla dostal zadost o vyplane 400,- za poruseni zakazu zastaveni. Pricemz jsem ale nemohl tu znacku videt a jsem zvedav, zda na fotce bude videt, jak zakaz porusil. Dle meho na fotce ani znacka byt nemuze, ale uz to tedy resi magistrat.
Jakym zpusobem to resit?
Mam se jit podivat na magorat a zadat o fotku a nasledne odmitnout vubec ze doslo k prestupku?
Nebo tvrdit, ze vozidlo bylo nepojizdne a jel jsem tam s odtahovkou, mezi tim tedy aktivni MP zjistilo prestupek?
Majitel vozidla je dalna morava a v Praze nebyl, ridic prazsky, ale  prestupku si nejsem vedom, jelikoz znacku zadnou jsem tam nevidel a na konec ulice nedojel ani nedohledl.

« Poslední změna: 16 Října 2017, 08:59:20 od Oxy »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2017, 19:52:34 »

Určitě zajistit spis vč. fotky a rozhodně tam nic nevysvětlovat, na to přijde řada později. Za mě co jsem si zkusil - přijďte, požádejte, vyfoťte/okopírujte, nazdar. Nic zbytečného neříkejte, nevysvětlujte, neobhajujte.
IP zaznamenána

Oxy

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2017, 13:42:33 »

Nastal problem. I kdybych byl ridic, tak nejsem majitel vozu. Toho obeslali a bez plne moci od nej mi spis ani foto neukazou.
Takze smula a jeho plnou moc bych musel nakreslit, protoze mi ji nejspis majitel ani z lenosti nenapise.
Pak jedine zkusit metodu jsem majitel, zasilaci adresa je tam kde ridice a pozadat o spis a fotku. Jenze do vlastnich rukou to nejspis prijde a pak mam peska.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #3 kdy: 17 Října 2017, 14:11:15 »

Majitel vozu Vás může naprášit a pak nahlédnout můžete, máte právní zájem. Ale to bych moc nevykřikoval a odešel s potvrzením, že mi nic nedají...
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #4 kdy: 17 Října 2017, 19:43:32 »

A majitel to zaplatil a vymáhá to po vás? Nebo vás chce udat? Nějaký vztah je mezi vámi?
IP zaznamenána

Oxy

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #5 kdy: 18 Října 2017, 09:56:55 »

Majitel je uz nastvanej. Je to druha pokuta, tak me tlaci auto prepsat. Asi to zaplatim a auto nejdriv prepisu. Aby nebyl s nim problem.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #6 kdy: 18 Října 2017, 13:29:40 »

Vy to auto chcete snad koupit? Zaplatit můžete, ale tím pádem je po všem.
Je to druhá pokuta Vámi způsobená?
IP zaznamenána

Oxy

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Nerespektovani B28 v obousmerne ulici
« Odpověď #7 kdy: 28 Října 2017, 19:20:10 »

Ja ho koupil. Ale nebylo prepsane. Dnes uz je prepsane na me takze...dalsi pripadne resty jdou na me.
IP zaznamenána