30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva doručena poštou, předvolání k vysvětlení do DS  (Přečteno 4508 krát)

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Zdravím,

zeptám se na svůj případ. V květnu mi bylo doručeno vhozením do schránky výzva k zaplacení určené částky. Mám DS, tak jsem se pokochal a zatopil. Nyní mi však do DS došla výzva k podání vysvětlení k určení řidiče ve věci parkování. Mám rovnou předhodit Helmuta nebo se dá nějak točit na nesprávném doručení výzvy?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Výzva doručena poštou, předvolání k vysvětlení do DS
« Odpověď #1 kdy: 13 Října 2017, 10:40:49 »

Na nesprávném doručení těžko. Na nedoručení však ano.

SO Vám nezaslal odpustek, čímž nejen že porušil zákon, ale ještě Vás připravil o možnost uhradit určenou částku (což byste jinak zcela určitě udělal). Dle mého názoru je ideální nyní na oko bojovat, nechat SO rozhodnout vinen, v odvolání jim to nacpat do chřtánu. Pokud se pokusí začít znova, pak se stačí drze přiznat.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Výzva doručena poštou, předvolání k vysvětlení do DS
« Odpověď #2 kdy: 13 Října 2017, 18:34:17 »

Myslel jsem nedoručení odpustku, jen jsem to špatně formuloval. Takže předpokládám, že teď to nechat spadnout na sprdel, zkusit si zabojovat a pak přes odvolání jim to omlátím a po přiznání už k přestupku ze sprdele nesmí a game over.
IP zaznamenána