30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)  (Přečteno 4432 krát)

96005

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« kdy: 17 Září 2017, 17:29:31 »

Dobre odpoledne vsem,

zase ostravsko, tentokrat obec Nove Herminovy smerem na Zator (spada pod MU Bruntal), timeline:

4.7.2017 16:38 - zmeren zasitou oktavkou a nasledne zastaven hlidkou PCR (79/76 na 50); nevyjadril se, nepodepsal, poslal na urad

2.8.2017 - doruceno "Oznameni o zahajeni rizeni o prestupku a predvolani k usnimu jednani" do schranky fikci, abych se 9.8.2017 dostavil na pokec do Bruntalu

14.8.2017 - telefonicky jsem se omluvil, ze jsem prosvihl termin kvuli dovolene a zazadal o spis k vyjadreni (slecna na urade ok, omluva prijata, zaslat pisemne + info ze spis bez reci poskytnou)

22.8.2017 - pisemna omluva + zadost o spis

31.8.2017 - dorucen spis - 13.9.2017 doruceno fikci

15.9.2017 - na poste ulozen dalsi dopis z Bruntalu, doruceno bude cca 25.9.2017

27.9.2017 - rozhodnuti - doruceno fikci

Usek je to pry znamy, oktavku jsem nevidel. Dle spisu zmeren 16:38:58 a za prime viditelnosti zastaven opodal hlidkou v 16:38. Po odecteni odchylky 76 na 50, vyjednavani o cene na miste neprobehlo, tak jsem nechal odelat rovnou na urad. Ve spise jsem nic zajimaveho nenasel, takze si minimalne pockam na finalni nabidku a sezeru uradu alespon trochu casu dalsim papirovanim.

Pokud si nekdo ze zdejsi komunity vsimne ve spise neceho zajimaveho, co by stalo za zminku a pripadne navrzeni spravnimu organu, budu jen rad.

Ted mam na poste dalsi dopis, cekam ze to je rozhodnuti v nepritomnosti. Pridam jakmile dorazi do schranky.

Spis: heslo pro archiv: "pomahatachranit"
Rozhodnuti: heslo pro archiv: "pomahatachranit"
« Poslední změna: 27 Září 2017, 21:59:14 od 96005 »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #1 kdy: 17 Září 2017, 21:24:40 »

Tragická anonymizace - číslo jednací v razítku, jména příslušníků PČR, datum + čas + místo měření, vaše auto a to hned vše na první straně. Na dalších stránkách to stejné a viditelná jména úředníků.

Z té fotky nejde poznat opravdu vůbec nic. Bylo opravdu měření automatické? Co materiální aspekt přestupku? Chtít dokázat, že vskutku policisté provedli kontrolu svislého značení obce, jak je uvedeno v úředním záznamu.

Měl jste se omluvit předem a zažádat o jiný termín. To že jste měl dovolenou, může SO vzít jakože "máte čas jet na ústní jednání", proč jste se nedostavil a že jste měl "zájezd k moři" (tzv. soukromá aktivita), tak může vzít jako přitěžující okolnost.

Uvidíme, co přijde potom. Udělejte znovu a důkladnější anonymizaci !!

 

IP zaznamenána

96005

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2017, 08:34:18 »

Anonymizaci opravim, prozatim soubor se spisem smazan, vecer nahraji opravene + pridam foto namisto scanu fotky z mereni.

Predem jsem se bohuzel omluvit nemohl, kdyz jsem vyndal dopis ze schranky, byl den po ustnim jednani. Volal jsem zpetne ihned co zacaly ordinacni hodiny a omluvil se zpetne viz spis. Spolecne s tim jsem pozadal o spis a moznost reseni projednavani na dalku (bohuzel nemohu tocit co dva tydny Bruntal, jak si SO preje).

Mam v tuto chvili podniknout nejake kroky, nebo pockat co prijde ted? Dekuji za info.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #3 kdy: 18 Září 2017, 19:32:22 »

Počkat s tím co přijdou.
IP zaznamenána

96005

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #4 kdy: 27 Září 2017, 22:00:40 »

Dockal jsem se 'Rozhodnuti'. Doplneny anonymizovane dokumenty (Spis a Rozhodnuti). Heslo k archivu aktualizovano v prvnim prispevku.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #5 kdy: 28 Září 2017, 11:46:08 »

Jednoznačně odvolání.

Ta fotografie je absolutně tragická, vypadá to jak nějaký náčrt. A jak kdyby se auto převracelo  :D

Ověřovacímu listu chybí značka, jak jsem byl včera poučen.

Bylo by dobré znát i svědka měření, nicméně to se mělo stát na ústním jednání a teď je tu už pozdě.

S odvoláním poradí snad zkušenější ..
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #6 kdy: 28 Září 2017, 13:40:09 »

Spíš bych tipl, že to bylo skenováno v černobílém režimu (myšleno pouze černá a bílá, ne odstíny šedé/grayscale), ve skutečnosti to bude pravděpodobně vypadat jinak.
IP zaznamenána

96005

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Ostravsko - zmeren, zastaven, ztotoznen (76/50)
« Odpověď #7 kdy: 29 Září 2017, 08:49:18 »

S foto souhlasim s Cikusem, navic sem se dostal trojnasobny scan, pricemz uz ve spisu to byla bida. Poslu foto stranky primo ze spisu, ne dalsi scan.
IP zaznamenána