30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Je tohle důkaz nic nepoznám řídí to někdo vůbec? Možná uprchlík? Jede to vůbec ?  (Přečteno 8094 krát)

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Jaký je to vůz nákladní osobní ? Rz je originál nebo fake?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 008
    • Zobrazit profil

Těžko říct podle fotky. A jak se dá poznat falešná RZ?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Vaše otázky jsou bezpředmětné. Ale můj tip je že se jedná o VW Transporter nebo caddy
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Platili by jste za toto pokutu ? Jedná se o výpalné  stac. radar. Je to prokazatelný důkaz.. Dle mého ne.
Co to zkouší mnohdy....
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Vaše otázky jsou bezpředmětné. Ale můj tip je že se jedná o VW Transporter nebo caddy

Jak by jste tedy reagoval Vy?  Já své auto rozhodně nevidím..a není to Transportér ani Caddy.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Neplatil. Řešeni je Helmut.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Když to je až poslední možnost ..
Tam můžu napsat kohokoliv.
Chtěl bych to rozbít na nedostatečné fotografii.
Není průkazná. Nejde poznat nic. Není poznat model barva nic..
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Pokud neprokážete že RZ jste nahlásil jako ztracenou nebo odcizenou před tím než jste byl změřen tak jako důkaz stačí tato fotka. Pokud chcete zkoušet že se jedná o fejkovou značku tak musíte prokázat že jste byl v inkriminovaný moment se svým autem jinde.

Správní orgán vůbec nezkoumá barvu a typ vozidla (většina fotek je stejně černobílejch), opisujou to z registru vozidel podle RZ.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Ano přesně tak vůz není můj pomáhám kamarádovi.

Vůz typově nesedí v inkriminovaném čase byl na jiném místě předpokládám že jste ho také  jako ostatníviděl u nás v garáži  :)
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Pokud neprokážete že RZ jste nahlásil jako ztracenou nebo odcizenou před tím než jste byl změřen tak jako důkaz stačí tato fotka. Pokud chcete zkoušet že se jedná o fejkovou značku tak musíte prokázat že jste byl v inkriminovaný moment se svým autem jinde.

Správní orgán vůbec nezkoumá barvu a typ vozidla (většina fotek je stejně černobílejch), opisujou to z registru vozidel podle RZ.

A neměl by se orgán  věnovat všemu co může rozporovat přestupek typ vozidla a barva musí být schodná co je tp.
Pokud to chybí je na straně úřadu přestupek prokázat.
Rz je sice důkaz ale udělá jí každá reklamní agentura za 300.
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Aniž bych chtěl vaši linii rozporovat, je potřeba si uvědomit, že tvrzení o padělání značky už může vést k nějakému vyšetřování. I mimo úřad. Helmut je sice ohraná písnička, ale je to prozkoumaná cesta...
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

Pokud sedí datum na fotografii a v řízení se doposud nic nezměnilo doporučuji napráskat sebe jako řidiče, neboť přestupek je promlčený (datum spáchání 22. 9. 2016, roční lhůta na zaháhení řízení s řidičem).
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

Díky a nemají na to roky dva?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Díky a nemají na to roky dva?
Mají, ale mají vždy jenom jeden rok na to vydat nějaké rozhodnutí, takže pokud v té věci žádné rozhodnutí nepadlo, tak rychle nahlašte sám sebe dřív než přestupek odloží a překlopí to na SPRDEL.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

No tak rok už uběhl
Nic nevydali a navíc jsem jim poslal sice jen do mailu plnou moc ke zmocnění mého zmocněnce.
To mi však nechtěli uznat protože nebyl ověřený podpis zmocněnce. Což být nemusí.

Na tom bych rád ustál sprdel zmocněnce vůbec nekontaktovali.
Komunikovali tedy jen semnou mailem ne poštou.
Datovku nemám.

Tak teď nevím co hrozí ;D
IP zaznamenána