30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Jízda po kolejích objetí překážky braňte se vždy  (Přečteno 13654 krát)

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil

 Hra fízlů a úřadu
krásně jim to rozbíjím


Jednoho sluncem prozářeného dne jsem jel po kolejích, né jen tak...
když jsem se zařazoval zpět do volné  vozovky, hlídka v protisměru cítila piráta....

pak to začalo


Proti tomu všemu jsem se Odvolal již dvakrát.. :D

toto je první odvolání...jen pro správní orgán... ten začal pak konat započal správní říz. a odpálil mě

druhé lepší konkrétní zatím maká na ministerstvu dopravy :)

 k druhému výslechu fízlů ve spr. řízl mi nepřízvali..... ač jsem toto požadoval...

jejich tvrzení bych rozsekal hravě jak na možnosti viditelnosti přestupku, místě zastavení ..uvádějí jiné,nemožnosti tak rychle se bezpečně za mnou otočit aby mě neztratili alesponˇna chvilku z dohledu..byla tam zatáčka, tedy level dá,l řídil jsem  či ne?uředním postupu,znaleckém posudku zdali to tak vůbec mohlo být jak říkají.. atd..

První jejich výpověd na úřadě byla beze mě.. ačkoliv jsem se řádně telefonicky dopředu omluvil..
Do podatelny jsem později přinesl omluvu od mé lékařky..ale tlustá úřednice mi omluvu zamítla..
prý to tak správní orgán vyhodnotit může..prostě mi úmyslně krátí na právech,nechce tam benga tahat znova..

Jako bonus její blbosti je:   nepřizvala mého zmocněnce k výslechu mého svědka..
pozvala mě a to na úplně jinou hodinu než svědka /u výslechu svědků mám právo já či pr. zástupce být/..ačkoliv jsem správnímu orgánu uvedl jméno a adresu právního zástupce,souhlas se zastupováním... přesto pozvala jen mě...
prý jsem mu to mohl sdělit..

No nemohl..
ani nemusím...
Ona joo


Tedy má pseudokauza:

Nabonzoval mě vébáček úřádům že jezdím po kolejích.....zmrd...... :)   

 leč maj hovno jen jejich tvrzení...a to ještě mleli ve spisu každej něco jiného..dementi

MÉ ZASLANÉ ODVOLÁNÍ:


Odvolání - odbor dopravněspravních činností

3. 9. 2013, 10:08:35

Komu: posta@praha.eu



Dobrý den



Tímto podávám odpor proti příkazu o uložení pokuty

Věc č.j. mhmp.....yř

 

Spisová značka s-mhmp.......yř

 

 

Žádného přestupku jsem se nedopustil. Svítil jsem a v zájmu bezpečnosti a plynulosti provozu jsem objížděl překážku. Nic víc!

Policie nemluví pravdu, že jsem s přestupkem souhlasil což je nehorázné. To by zajisté nedošlo až k Vám, kde vím, že pokuta a náklady jsou mnohem vyšší. Na místě chtěli jen 500 kč, ale za nic...

 

Policista navíc výtečně machroval :) Jeho kolegyně co mi řešila, asi v té euforii z mistra, postupovala nezákoně. O čemž jsem je řádně informoval. Aní potom se policie zákonně nechovala.

Nebyl jsem poučen o přestupku,což mohu dokázat video záznamem i svědkem . Policista se mi neprokázal žádným policejním průkazem ač jsem ho o to žádal...Nebylo mi umožněno naplnění práva dle ústavy, listiny základních práv a svobod zálkon č. 2-1993 hlava pátá článek 37 a to ve smyslu:každý občan má právo na právní zastoupení při jednání a řízení se  státní  moci. Policie je orgán státní moci a zahájení řešení přestupku v  blokovém řízení  což policie na místě zahájila, je považováno jako začátek řízení.Protože policie od počátku na místě postupovala nezákoně  požadoval jsem tedy mého pravníka. Toto mi umožněno nebylo. Dle ústavy pokud orgány státní moci nedodržují zákony může občan neuposlechnout a postavit se proti takovému jednání. To jsem učinil a vyhlásil  občanskou neposlušnost.Od té doby jsem se vůbec  s nimi nebavil a chtěl jsem z místa policejní šikany odjet. V tom mi bránili nedůvodně mi omezovali na mé svobodě.   Dále namítám policie postupovala selektivně.

Toto vše je  nezákonné  a z takového postupu nemůže být učiněn zákonný závěr.

 

 

Můj skutek, nikoliv přestupek objíždění překážky po kolejích nikoho neohrozil, jel jsem naprosto plynule a v souladu s předpisy.

Když jsem objížděl překážku v rychlosti 30 km na kolejovém pásu se nenacházel žádný občan ani vůz, či tramvaj.

Nikoho jsem neomezil.Nikomu jsem nezpůsobil újmu.Tedy neporušil zákon.

 

Toto nelze říct o rychlosti a nebezpečném otočném manévru policity, který se bez výstražného majáku /ten zapl až po 1km kdy mi dojel./ prudce otáčel, přejel dvojitý kolejový pás a bez dání přednosti vozidlům vjel do protisměru. Kde auta musela prudce brzdit,pak jel také bez majáku po kolejích . .Toto jednání mi potvrdí  svědek. Avšak proti jednání policisty nikdo s posádky policejního vozu nereagoval. Což je také dle zákona o policii nezákonné. No tedy zdá se, že zde máme policii která bere zákon do svých rukou a pak to tady podle toho vypadá. Na politiky nestačí tak machrují aspoň mezi sebou.

 

Tak takhle ne!

 

 Moje jednání  zůstává pouze  v rovině formální,skutkové, avšak  nenaplňuje materialní aspekt přestupku.

Navíc se zde jedná o objetí překážky.

 

Jsem pohoršen že policie nechutně lže.  viz  video

Dále bych poukázal na možnost viditelnosti mého jednáni z pozice policie. Jejich vůz byl ještě za zatáčkou když já začal překážku objíždět

mě viděli tedy až po 350m když jsem překážku minul a vracel se do svého pruhu. Nesvícení si policie přidala aby měla víc argumentů.

 

Věřím ve spravedlivé jednání, šikanovat od policie se nemusíme! Vyjádřit na místě mě neumožnili ač na toto mám nárok. Proto jsem chtěl aby se toto dostalo k Vám.

 Svoboda nadevše :)
 

 


vVID_20130702_185827.mp4 (265 kB)Zobrazit | Stáhnout

vVID_20130702_185902.mp4 (268 kB)Zobrazit | Stáhnou



 

   
« Poslední změna: 11 Dubna 2014, 12:18:22 od protinim »
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky
« Odpověď #1 kdy: 11 Dubna 2014, 10:12:58 »

Nic ve zlém, ale přiště si to nechte od někoho odtud přepracovat. Váš psaný projev nepůsobí dobře.
« Poslední změna: 11 Dubna 2014, 12:24:11 od e-m »
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky-praňte se vždy
« Odpověď #2 kdy: 11 Dubna 2014, 11:10:48 »

Nic ve zlém...... :)            Díky za radu ale umím se bránit  sám.. vím že to není dokonalé...ale učím se, a je to můj boj,vývoj..moje vítezství ..a jsem na to hrdej..
Splnil jsem zásadní věc,postavil jsem se..

příjde mi že se snažíš odpor pošlapat hned od začátku
 nejsi náhodou od nich?....

jak by jsi se bránil Ty?


« Poslední změna: 11 Dubna 2014, 11:18:58 od protinim »
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky-praňte se vždy
« Odpověď #3 kdy: 11 Dubna 2014, 11:25:45 »

Já bych řekl, že to projít může, ale taky to může správní orgán zahodit pro zmatečnost (v reálu zamítnout jako neoprávněné, protože to blbě pochopí). Právnická čeština má holt určitá specifika a není úplně triviální napsat odvolání opravdu neprůstřelně.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky-praňte se vždy
« Odpověď #4 kdy: 11 Dubna 2014, 11:37:10 »

Pokud to  uřednice blbě pochopí měla by mě vyzvat k doplnění, případně upřesnění...a né hned zamítnout...
pak bych se odvolal k nadřízenému org

chápu, mě to jasné je protože vím co píšu a co se stalo...ano přiznávám malinko zmatené...ale víš...píšu tam co mě zrovna v tu chvilku napadne.
Neberu je ani jako moc velkého soupeře..
na soupeře jsem ještě právně pojištěn u D.A.S


děkuji za pochopení :)
« Poslední změna: 11 Dubna 2014, 11:52:09 od protinim »
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky braňte se vždy
« Odpověď #5 kdy: 11 Dubna 2014, 12:05:33 »

jak už kolega výše naznačil, možná bych zapracoval na tom projevu - v tom prvním příspěvku se určitě řeší záslužná věc, ale je to tak chaoticky napsané, že jsem měl dost problém se v tom zorientovat, co, kdo, komu, proč, kdy...

nechci mudrovat, ale mě třeba pomáhá při sepisování delších textů si udělat osnovu jako ve škole. a pak někdy méně je více
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Jízda po kolejích objetí překážky braňte se vždy
« Odpověď #6 kdy: 11 Dubna 2014, 12:12:12 »

Děkuji uznávám... :)

poučení: osnova...a nebýt impulsivní..neposlouchat tolik myšlenky které se hned cpou do světa bytí... :)

Pro mě malinko problém...jsem střelec...ale budu se snažit,fakt!
IP zaznamenána