30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zastavení na Václavském náměstí a městská policie  (Přečteno 14426 krát)

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil

O víkendu se mě stala taková „perla“ která bohužel jen dotvrzuje moje přesvědčení vůči policistům v tomto případě ke všemu městských. V sobotu večer odjíždíme do Rakovníka, a protože kamarád zjistil že nemá ani korunu chtěl si vybrat. Cestou jsme jeli kolem Václavského náměstí a tak mě napadlo že to bude nezjednoduší zastavit zde na blikačkách. Zastavil jsem tak abych nikomu nevadil, za cca 2 minuty u mě zastaví měšťáci a strejc který vylezl z vozu chce občanku a doklady k vozidlu. Následně mě sdělí že se dopouštím hned 2 přestupků. 1) stojím příliš blízko přechodu (ne na přechodu) 2) stání v křižovatce (těžko posoudit stal jsem viz foto v odkazu níže rozhodně si ale nemyslím že jsem někoho „ohrožoval“ a bránil ve výhledu) Strejc po vyjmenování 2 přestupků změnil hlas na teatrální „a tímto vám za oba přestupky uděluji pokutu 500 korun českých“ Následovala jen moje odpověď že s tím nesouhlasím načeš strejc prohlásil něco vy smyslu „jak si pán přeje“ a zalezl ke kolegovi do vozu. Po pěti minutách vystoupil předal mě doklady a řekl abych jel. :D :D :D

http://danielsoucek.cz/2014-04-07_10-49_V%C3%A1clavsk%C3%A9%20n%C3%A1m%C4%9Bst.jpg
IP zaznamenána

unlimited

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 210
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na Václavském náměstí a městská policie
« Odpověď #1 kdy: 07 Dubna 2014, 15:03:16 »

Asi už znají jednu nejmenovanou pojišťovnu a taky jsou seznámeni s jejími výsledky. :D
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na Václavském náměstí a městská policie
« Odpověď #2 kdy: 07 Dubna 2014, 16:01:20 »

:D taky mě to napadlo, ale ono to bylo asi fakt "neprůchozí" když už by na tom trval tak by nejspíše stačilo řít u správního "udělalo se mě špatně, musel jsem zastavit jinak bych mohl ohrožovat okolí" myslím že by se nedalo moc svítit :D
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na Václavském náměstí a městská policie
« Odpověď #3 kdy: 07 Dubna 2014, 20:09:16 »

Já to spíš vidím na zastavení před přechodem (dávání přednosti chodcům) a následné chcípnutí motoru nebo potíže se zařazením rychlosti. A do toho ty opoce, to taky řidiči klidu nepřidá.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na Václavském náměstí a městská policie
« Odpověď #4 kdy: 07 Dubna 2014, 21:44:08 »

Těch možností tam bylo hodně :D je ale fakt smutné jak se někteří policajti chovají.
IP zaznamenána