30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: vývoj kauzy  (Přečteno 2577 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:vývoj kauzy Kadlec
« Odpověď #1 kdy: 02 Října 2018, 12:26:00 »

https://zpravy.idnes.cz/policie-kadlec-opilost-naboural-auta-skoda-fjy-/domaci.aspx?c=A181002_101414_domaci_iri
Chudák se cítí dotčený tou medializací případu - přál by si zřejmě natočit nějaký medailonek, co všechno ve svém životě dokázal.
Jinak - 20 měsíců podmínka, 4 roky zákaz řízení, takže "pohoda džez".
« Poslední změna: 02 Října 2018, 12:29:16 od gumidos »
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:vývoj kauzy
« Odpověď #2 kdy: 02 Října 2018, 13:35:55 »

Mne tam zaujal odstavec

"Nový občanský zákoník říká, že pokud poškozený trvá na navrácení do předešlého stavu, my jsme povinni danou věc do tohoto stavu navrátit. Proto mám za to, že je tato argumentace (protistrany) naprosto irelevantní,“ uvedla advokátka."

Takže moje 9 let staré auto, s novými tlumiči, kotouči, bla bla bla... by neměla pojišťovna odepsat v ceně nejlevnějšího vrakouše ze stejného roku, který na inzerci najde? Rozumím tomu správně?
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:vývoj kauzy
« Odpověď #3 kdy: 02 Října 2018, 21:12:22 »

Též mě to zaujalo, mě, když jeden pitomec 3 roky zpět naboural, taky se řešilo, jestli totálka, nebo ne. Nakonec oprava vyšla na cca 75% ceny nového, tehdy jsem pochopil, že to bylo úplně na hraně.
IP zaznamenána