30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Za najetí stovkou na policistu dostal mladík deset let, auto bylo zbraní  (Přečteno 2663 krát)

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Kdybych pracoval u PČR, tak bych vyžadoval vybavení a školení pro tyhle situace (zastavovací pásy třeba, i když to v době runflatů není všechno), nebo bych buzeroval ovečky kvůli prkotinám. Tohle je partyzánština na entou, toho policajta taky nechápu - když někoho nezastaví stopka maják, tak to plácačka nevytrhne..
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil

Se mi stalo před pár lety že ve tři ráno jsem jel nákladákem přes nějakou vesnici. Těsně před auto mi skočil policajt. Dobrzdil jsem na pár centimetrů před něj.
Pak na mě řvě: "vy jste mě chěl přejet" ja mu říkám: "ne, vy jste se chtěl nechat přejet, ja bych si před rozjetej kamion nikdy nestoupl"
Jelikož neměl měřeno tak vyzvídal kolik jsem jel, říkám maximalně 50. No to teda rozhodně nebylo 50říká on, co kdyby tu šlo nějaký dítě.
A to už sem se smál s odpovědí "ve tři ráno?", na to už neměl co dál říct. Šel si mě ještě buzeračně prověřit a tím to zhaslo.

edit: vypadlo mi dítě:-)
« Poslední změna: 25 Září 2018, 21:04:45 od gogobrno »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Mně se stalo v Mikulově, výjezd na Valtice že měřili za obcí a pak v zatáčce zastavuje policajt. Taky jsem ho málem sejmul  :)
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil

Dopraváci u nás běžně změří auto na 60m laserem na trojnožce a pak ho přímo zastavují.

Mně osobně se stalo, že dopravák od kraje vozovky stavěl změřené auto v levém pruhu a přes pravý ho naváděl na odstavnou plochu.
To že v pravém pruhu jede nepřetržitá kolona vozidel ho vůbec netrápilo.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Já byl takto zastaven a tel fízl by byl na facku už jenom za to, jaký chaos způsobil. Nebyl daleko od toho, že by ho někdo sundal.
IP zaznamenána

šusplech

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil

A cenu za kandidáta na debila roku vyhrává.....

Já mám v živé paměti, když mi monocajt vypadl před auto z té jejich dodávky.
Cesta ze Všeminy do Slušovic a v Neubuzi u Greiner Packing býval úsek kde jedna obec (Neubuz) končila a druhá (Slušovice) asi za 50m začinala. Protože je to cesta široká jak kráva, a zástavba tam bývala minimální, tak se tam jezdilo lehce nad limit a monocajti toho rádi využívali.
No a tak si jedu, vidím tu monocajtskou dodávku, dávám si bacha. Když najednou cca 50-100m od dodávky, se otevírají její dveře a z ní se od řidiče spěšně souká ven monocajt, aby zastavil auto, které se za mne přiřítilo výrazně nadlimitní rychlostí.
No co čert nechtěl, zamotala se mu noha do pásu a předemnou předvedl nádherného placáka hubou rovnou o zem. Přímo mě před auto. No naštěstí jsem byl pozorný, doproti nic nejelo, tak myška a pokračoval jsem zlomený v pase, s hubou od ucha k uchu, dál do práce... Jediný co mne mrzelo, že jsem tou dobou ještě neměl kameru v autě. Na YT by to mělo tak milión shlédnutí a já jsem mohl být rentiér :D ;D
« Poslední změna: 26 Září 2018, 11:37:01 od šusplech »
IP zaznamenána