30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování / vjetí do jednosměrky  (Přečteno 12384 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #15 kdy: 30 Června 2017, 19:40:21 »

Správná reakce je: Máte velice zajímavé dotazy, já na ně ale nebudu odpovídat. Proč ne? Protože jsem si to umínil. Přejete si ještě něco?
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #16 kdy: 01 Července 2017, 12:59:00 »

Lze očekávat, že orgán zahájí sprdel, pokud budu argumentovat tím, že jsem tam vozidlo dotlačil, nikoliv ho tam zaparkoval?
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #17 kdy: 18 Července 2017, 12:10:46 »

Ahojte,

tak náhodou jsem šel kolem baráku, kde mám své trvalé bydliště a na ulici jsem našel pohozený dopis s rozhodnutím k mému přestupku.

Ty lhůty už jsem asi na odvolání prošvihl pokud správně chápu.

Mám čekat ještě pořád nebo se ozvat orgánovi, že mám datovku a mohl by to vzít na vědomí ???

Podotýkám, že cajtům jsem nic nepodepsal, oni si ani nic nepsali co jim říkám , podle mě mají jen ty své výpovědi a fotky auta.Teoreticky jestli mají nějakou kameru v autě , ale to by bylo bez zvuku. Ten malý kluk v autě nebyl ani nevylezl to popletli , kvůli němu jsem tam vjel jinak než bych objel blok byl by fuč :D

Případně si říct nebo někomu říct ať si výžádá ty materiály co na mě mají ?

Děkuji za radu
« Poslední změna: 18 Července 2017, 12:14:52 od snehulak »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #18 kdy: 18 Července 2017, 12:13:25 »

To neřešte. Žádný dopis není. A až to zjistí, tak je bude asi hodně bavit, když budou muset opakovat celé řízení včetně výslechů :-)
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #19 kdy: 18 Července 2017, 12:17:59 »

No já mám jenom strach abych se nedostal do nějaké exekuce kvůli 2500 potom neplatil desetitisíce. Je zvláštní, že mi dali menší pokutu než ti policajti chtěli dát na místě :D

EDIT: Aha tak jo budu čekat, už jsem tu konečně měl čas pročíst podobné případy. Sry za neznalost, ale jsem kapke vyklepanej.
« Poslední změna: 18 Července 2017, 12:41:00 od snehulak »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #20 kdy: 18 Července 2017, 21:21:15 »

Mně jen překvapuje, že nikdo nevydal žádný příkaz a rovnou rozhodli. To čumím, jak argumentují s tím materiálním aspektem.
IP zaznamenána

awake

  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #21 kdy: 20 Července 2017, 11:58:52 »

Taky je pěkný, jak výši sankce ovlivnilo nepřiznání se a nedostavení se k ústnímu jednání. Z toho pak bude pěkná námitka podjatosti.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 644
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #22 kdy: 20 Července 2017, 13:17:32 »

No já mám jenom strach abych se nedostal do nějaké exekuce kvůli 2500 potom neplatil desetitisíce. Je zvláštní, že mi dali menší pokutu než ti policajti chtěli dát na místě :D

EDIT: Aha tak jo budu čekat, už jsem tu konečně měl čas pročíst podobné případy. Sry za neznalost, ale jsem kapke vyklepanej.

Tohle jsem celé absolvoval.
V prvním kole vám exekucí vystaví finanční odbor magis(t)rátu. A bude na částku stejnou jako v rozhodnutí. (Mě konkretně došel do DS tento exekuční příkaz) To je chvíle kdy začít jednat. Odepsat uředníkovy ze vám nebyl doručený exekuční titul, tudíž je exekuce vedena neoprávněně.  A že máte DS a že vám žádné zahajení ani rozhodnutí do DS nepřislo.(tudíž ani vlastně nevíte o co jde) On bude tvrdit že vám bylo doručeno fikcí. Je potřeba mu vysvětlit že DS má přednost před pozemní poštou. Kdyby bylo potřeba mám někde email a telefon na uředníka z ministerstva vnitra co vám do DS pošle potvrzení o zřízení a platnosti vaší DS. Oni budou muset zrušit celé řízení a začít znovu. No a tady je pole působnosti veliké. (viz. cele tohle forum) Ale vy hrajete o čas ktery se krátí jim, né vám. U mě třeba udělali chybu že nezrušili celé řízení ale jen nabití právní moci. (tímto ještě jednou děkuji hh že si toho všimul a pomohl )Tak sem se po začátku druhého řízení odvolal proti tomu provnímu čím se jim asi patřičně zamotaly šišky. Do toho jeste poslete v patřičný čas námitku pojatosti (samozřejmě že jste ji zjistil v té konkrétní chvíli.) No a jelikož v tom budou mít celkem hokej tak je vysoká pravděpodobnost že to odloží a pujdou otravovat jinou platící ovci.
« Poslední změna: 20 Července 2017, 13:33:01 od gogobrno »
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #23 kdy: 25 Července 2017, 12:40:46 »

Gogobrno: Dík za info :D

Dám vědět jak to bude pokračovat.

Nejhorší je, že oni tam stáli kvůli tomu, že čmoudi parkují přímo před školou na chodníku aby těch pár kroků nemuseli s děckem jít od prvního parkovacího místa.
Samozřejmě na nich si nic nevezmou takže obrali prvního kdo se jim namanul - ještě ne. Já platil za synka za cosi 1500 a jakási aranka samozřejmě chtěla jen potvrzení pro úřad a dole na ni čekal chlap s autem na chodníku a to potom sere.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Parkování / vjetí do jednosměrky
« Odpověď #24 kdy: 25 Července 2017, 14:23:27 »

...Já platil za synka za cosi 1500 a jakási aranka samozřejmě chtěla jen potvrzení pro úřad ...
A to to ještě dopadne tak, že aranka schrábne 1500 od ouřadu a škola těch 1500 od platících rozpočítá i na ty neplatící takže Vy to zaplatíte a aranka má nejmíň na gram perníku.
IP zaznamenána