30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení  (Přečteno 10074 krát)

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #15 kdy: 16 Května 2017, 09:33:15 »

Neměl by úřední záznam zpracovávat pouze jeden ze zasahujících policistů?

Nemám podat nějakou žádost na město, aby mi poskytly kamerový záznam z toho náměstí, kde bude vidět, že policisté neměli zaparkované vozidlo před městským úřadem jak uvádí v úředním záznamu a budou uvádět ve výpovědi nejspíše? Případně jakou a zda-li mi tento záznam MP poskytne?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #16 kdy: 16 Května 2017, 09:43:53 »

To nemá smysl.
Váš záznam si nechte až do odvolání. Pak ty policajty hezky usmažíte.

Hlavně ať do protokolu navykládají všechny ty kecy :-D

Doplňková otázka: A nebojíte se lhát do úředního záznamu, když vašeho kolegu před nedávnem za něco podobného odsoudíli? Co když mám záznam?  :-D
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #17 kdy: 16 Května 2017, 10:46:37 »

Mám v této věci také vypovídat při výslechu či mám požádat o lhůtu k písemnému vyjádření ve věci?

Nebude mě úředník nutit k odpovídání na otázky apod ?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #18 kdy: 16 Května 2017, 11:10:03 »

Nemůže vás nutit. Jak by mohl? Prostě pokrčíte rameny s tím že se následně vyjádříte písemně.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #19 kdy: 17 Května 2017, 00:53:21 »

Takže si shrneme to nejpodstatnější - video policistů jste nám neukázal - těžko radit, váš záznam jste nám neukázal - těžko radit.
Nevěřte ouřadovi, že alkohol nechce řešit - vždyť podle ouředního záznamu Vás má na lopatě - odmítl jste jet na krev. Pokud bude někde v záznamech díra kam by se vešla výzva k odběru krve máte problém. Sice se budete bránit, že jste neřídil, ale to vždycky nemusí být účinné.
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #20 kdy: 17 Května 2017, 05:49:27 »

Myslel jsem, ze pokud mam zahajeni rizeni pro nezastaveni na pokyn stuj nemuze byt v tomto rizeni uz resen alkohol, navic mi to i ourednik sam rekl, ze kdyby mi to zahajil pro alkohol, tak by to brzo, kvuli spatnemu postupu PCR (1 dychani pouze) musel zastavit...

Kamerovy zaznam PCR nema, pouze kamerovy zaznam od mestapa - trva dve vteriny a nic neprokazuje, pouze ze meli zaple svetelne zarizeni, viz priloha...

Na mem kamerovem zaznamu je akorat arogantni chovani pcr, spatne dychani, muj nesouhlas, ze jsem neridil a tak, ten si radsi necham zatim pro sebe :-) dira po dychani tam neni, nadschal jsem, ukazali mi kolik a sli to sepisovat do auta...
« Poslední změna: 17 Května 2017, 05:51:08 od leiton »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #21 kdy: 17 Května 2017, 08:24:13 »

V tom případě by to mělo dobře dopadnout. Jak daleko/dlouho za Vám jeli se zapnutým majákem?
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #22 kdy: 17 Května 2017, 08:29:01 »

Jeli za námi podle mě takových 100m - 150m, dokonce jsme dali znamení o směru jízdy jakože zabočujeme k naší bráně, když už jsme byli v ní tak pouze 1x HORN, to bylo vše.... v úřední záznamu je napsáno, že použili zvukové + světelné + horn, ale použili pouze světelné + horn, což říká PČR i na mém videu, že použili pouze světelné + HORN...

Navíc celou dobu jsem uváděl, že řídila přítelkyně, která je i ochotna vše doznat v rámci správního řízení - samozřejmě, že je přehlédla, ženský do zrcátek koukají především když se malujou :D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #23 kdy: 17 Května 2017, 08:58:31 »

Zdravím, podle kamerového záznamu zapnuli maják nejpozději na konci mostu, nicméně to odbočení vlevo po zahoukání se bude hůře vysvětlovat.
Tady je jasně vidět, že policii na místě nikdy nic konkrétního neříkáme. Mnohem jednodužší by bylo pouze tvrdit, že jste neřídil a dále dle LZPS. Totéž by tvrdila Vaše přítelkyně. I teď tuto možnost zvažte i když se asi sám na vlastním záznamu usvědčíte.

Navíc celou dobu jsem uváděl, že řídila přítelkyně, která je i ochotna vše doznat v rámci správního řízení - samozřejmě, že je přehlédla, ženský do zrcátek koukají především když se malujou :D

I kdyby to byla tisíckrát pravda, tak proč jste ji tomu nebezpečí vystavoval. Buď jste mimořádně nedůvtipný, nebo to bylo tak že jste řídil opravdu Vy a měl jste strach z alkoholu....
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #24 kdy: 17 Května 2017, 09:04:39 »

Vlevo jsem odbočil ještě před hornem, horna zapnuli až když už jsem vjížděl do brány :-)

Tak protože ona je přeci neviděla, takže nespáchala dle mého žádný přestupek, proto by se mohla v klidu doznat.

Také, že se v tuto chvíli rozmýšlím, zda-li ji opravdu u správního orgánu opětovně udat a ona by se doznala, či tvrdit že jsem neřídil a odvolávat se na LZPS. I kdybych přítelkyni udal a měla by následně dostat nějaký trest (třeba i zákaz řízení), rozhodně je to menší zlo, než abych trest dostal já - auto mě tak nějak živí, jí ne :-)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #25 kdy: 17 Května 2017, 09:46:08 »

Můžete to udělat tak, že vy ji udáte slovy "Je tu také možnost, že řídila moje přítulkyně" Ona to nepopře, ale ani nepotvrdí, například slovy "ano, je tu ta možnost".
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #26 kdy: 17 Května 2017, 11:18:37 »

opas: Tak bych to nedělal.. tvrdit "je tu možnost" zní účelově.. lepší říct jen "já neřídil".. přítelkyně řekne "on neřídil".. a k tomu kdo řídil oba odmítnou vypovídat podle čl. 37 LZPS.

A na výslech policajtů si připravit otázky tak aby se ukázalo že lžou.. jestli opravdu lžou a máte to video tak to asi nebude problém.

Třebas jestli máte natočenou tu sklopenou sedačku tak se ptát kolik času bylo mezi zastavením a příchodem policajtů.. jestli viděli přítelkyni vystupovat z místa spolujezdce.. jestli ano tak je nechat popsat co viděli.. a jestli od zastavení do jejich příchodu byl čas na pohyb osob kolem auta..

to budou win-win otázky.. asi řeknou že přišli vzápětí a určitě nebyl na nic čas a možná dokonce "viděli" přítelkyni vystupovat.. a pak ve vyjádření vytáhnout video a sedačku a bude to v rozporu s jejich výpovědí..
a nebo řeknou že přišli až později.. a pak trvat že to nebylo jak říkají, ale i když by to tak bylo tak to nic nedokazuje..
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #27 kdy: 17 Května 2017, 11:49:42 »

Přesně něco takového jsem měl na mysli za otázky :-)

Už se na ten výslech dokonce i těším :-)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #28 kdy: 17 Května 2017, 11:57:39 »

Tak protože ona je přeci neviděla, takže nespáchala dle mého žádný přestupek, proto by se mohla v klidu doznat.

Svatá prostato......pokud za mnou v noci bliká diskotéka, tak ozvláště při odbočování vlevo, kdy nutně musím kuknout do zrátka jestli mne někdo nepředjíží budu těžko vysvětlovat že jsem nic neviděl. Nicméně vsadím boty že budou tvrdit "mohl(a) a měl(a) vidět"....

BTW: to by bylo možné se vyvinit ze smrťáku slovy "já toho chlapa na přechodu neviděl..."
IP zaznamenána

leiton

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Porušení § 125c odst. 6 písm. c) bod č. 2 - úmyslné nezastavení
« Odpověď #29 kdy: 17 Května 2017, 12:25:04 »

To jo, ale me spis jde o to, aby neprokazali umyslne nezastaveni, za ktere hrozi zakaz. Je tam odbocovaci pruh pouze k nam na pozemek, proto ve 2 rano kdy nikdo nejede skoro tam nekoukam ja bezne :-D ale mate pravdu... :)
IP zaznamenána