30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Segwaye, cykliste.. Kdy prijdou v Praze 1 na radu konecne i ti otravni chodci?  (Přečteno 10802 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Sem si zrovna dneska v autě řikal, dyž sem viděl ty šlapálisty, kdy si agentůry vyrobí nějaký motorizovaný verze aby si mohli vozit jenom prdel, a to jim budou chtít zakázat taky, jaký to bude dog eat dog, mě už teď jen pivko :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

Vítejte v ČR. Tu blbost jako máme v genech, nebo je to podmíněný reflex podle Pavlova???
« Poslední změna: 03 Května 2017, 08:34:41 od PVS »
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Citace
Kolony turistů na elektrokolech či koloběžkách navrhuje omezit značkou stanovující nejmenší možnou vzdálenost mezi jízdními koly.
To jako vážně? :D :D :D
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil

Tak na silnicich v Nemecku se to osvedcilo a kdyz pokryjou pesi zonu v centru kamerami s carami na silnicich a poridi analyticky software a naridi nejezdit na kole se zahalenym oblicejem, pripadnepovinnost registracnich znacek i na kola.. :-D Velmi nerad bych byl v tomto pripade vizionarem!
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil

Ještě povinnou výbavu na kola jste zapomněli: náhradní duše, lékárnička a náhradní žárovky. A každý cyklista samozřejmě povinně na sobě reflexní vestu a helmu. Ikdyby to jediný život mělo zachránit...
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Ano. Když jsem jel do práce, vzal jsem si podle doporučení policie rezervní kolo, hever, posypovou sůl, náhradní žárovky a lékárničku. V tramvaji jsem si pak připadal jeko debil.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

opas: rezervní kolo od tramvaje bych nosit nechtěl..  ;D
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil

Já bych ho zase nechtěl na trati vyměňovat :D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

No jo, tramvajovej hever… :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Ale tramvaj má těch kol vždycky víc pohromadě. Takže když píchne, ty ostatní ji udrží a heverovat se to nemusí.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jójó to známe, tudle někdo psal tuším na D-F v diskusi jak opicajti zkoušeli pokutovat řidiče Tatry, který měly tovární funkci v případě vady kola toto jedno kolo individuálně odpojit a zvednout :D
« Poslední změna: 03 Května 2017, 17:47:23 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Bacha když půjdete na nostlagickou jízdu vlakem, hnací kolo parní lokomotivy je pouze pro hard core vyznavače povinné výbavy.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

enzym: mezera v zákoně.. nepočítá že vozidlo může mít víc druhů kol.. a nejen lokomotiva.. třebas kolo s postranními kolečky.. a některé dětské kočárky!!!
Tady jde o děti a matky s kočárky!!!!
Se zavedením povinné výbavy pro chodce a cyklisty se musí náhradní kolo novelizovat.. na jedno náhradní kolo od každého druhu použitého na vozidle.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil

Tak na výměnu tramvajového kola na trati, na to chci lístek do první řady :D

IP zaznamenána