30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: On board kamera  (Přečteno 43333 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #60 kdy: 16 Října 2017, 14:58:49 »

Manipulace s videem se může otočit proti vám v původním řízení kde jste ho chtěl použít ve svůj prospěch.

Ale uvařit někoho na rychlost z videa z jízdy nebude tak jednoduché a tak to asi úřad nebude dělat když nebude z videa nebude překročení rychlosti vidět na první pohled.
Když z videa bude jasné že auto podstatně překročilo rychlost tak asi není dobrý nápad ho dávat úřadu.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:On board kamera
« Odpověď #61 kdy: 16 Října 2017, 15:23:45 »

Ono nemusí být ani nijak drastický, ale sám druhej účastník řízení bude mít zájem z toho prokázat, že hlavní část zavinění leží na tom, co jel rychle, zvlášť pokud dojde ke zrakvení auta se škodou větší než malou.

No a pokud tam bude něco, co zakládá trestní odpovědnost, např. zranění, tak to je asi jak vedle ten vybržďovač, co se sám přizná a pak si myslí, že snad soud eště vezme v potaz cokoli dalšího, co řekne…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #62 kdy: 20 Listopadu 2017, 19:11:20 »

Otto - Taky chci koupit. Chci to mít zapojené v zásuvce v kufru aby mi to vepředu nepřekáželo a měl jsem místo na nabíječku na mobil, bohužel mám ale zásuvky pod napětím pořád a nechci pokaždý zapínat a vypínat kameru ručně, jak to řešíte?
IP zaznamenána

Spocklw

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #63 kdy: 20 Listopadu 2017, 19:21:30 »

U mého auta lze přepínat zásuvky pod napětím stále nebo jen na ACC přesunutím pojistky do příslušné pozice, takže já to řešil tak.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #64 kdy: 20 Listopadu 2017, 19:33:58 »

Otto - Taky chci koupit. Chci to mít zapojené v zásuvce v kufru aby mi to vepředu nepřekáželo a měl jsem místo na nabíječku na mobil, bohužel mám ale zásuvky pod napětím pořád a nechci pokaždý zapínat a vypínat kameru ručně, jak to řešíte?

Já mám v autě takový rozbočovač se 3 spínačema s páčkama ..... mívám tam píchlý dvě kamery a antiradar + v USB navigaci....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #65 kdy: 20 Listopadu 2017, 19:39:42 »

Otto - Taky chci koupit. Chci to mít zapojené v zásuvce v kufru aby mi to vepředu nepřekáželo a měl jsem místo na nabíječku na mobil, bohužel mám ale zásuvky pod napětím pořád a nechci pokaždý zapínat a vypínat kameru ručně, jak to řešíte?

Já mám v autě takový rozbočovač se 3 spínačema s páčkama ..... mívám tam píchlý dvě kamery a antiradar + v USB navigaci....

Něco, jako tohle.... http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt-35471/rozbocovac-do-auta-pro-3-autozasuvky-12v-plus-usb.html
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 256
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #66 kdy: 20 Listopadu 2017, 19:45:20 »

IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #67 kdy: 20 Listopadu 2017, 20:06:08 »

Už to mám  ;)

http://www.kameravaute.cz/detail/263-spinana-zasuvka-excam-smartpower-plug-s-vypinacem-05m/

Otázkou je jak dlouho tenhle krám vydrží když startuju denně asi 20 - 30x
« Poslední změna: 20 Listopadu 2017, 20:10:21 od t4455 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #68 kdy: 20 Listopadu 2017, 21:01:08 »

Já jich odpálil povícero, obyčejně shořela pojistka.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #69 kdy: 20 Listopadu 2017, 21:26:45 »

Jedna ozdoba lepší jak druhá  :-\. Strašnej hnus! Já vyvedu napájení z osvětlení ve stropě.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #70 kdy: 20 Listopadu 2017, 21:34:28 »

Jo, je to hnus, proto nechci tyhle rozdvojky ale tu zásuvku co jsem odkazoval já tak je celkem malá, nenápadná a v kufru to ani nebude vidět, pak jenom pod kobercema a stropem natáhnu kabel ke kameře na čelní sklo.

Chci to do služebního auta které často střídám a nemůžu se v něm hrabat v elektrice a potřebuji aby to mohlo být rychle demontovatelný.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #71 kdy: 20 Listopadu 2017, 21:45:35 »

Máte recht s tím služebákem! Budu řešit podobně. U svojeho se není problm povrtat v el.

Ještě mě napadá, na technický prudili s držákem na mobil na skle, že to musím dát na focení dolů. Předpokládám, že s lepeným držákem kamery na skle bude také prblm. Nějaké zkušenosti?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #72 kdy: 20 Listopadu 2017, 21:57:00 »

Na skle nic nemám protože mě to samotnýmu vadí, takže mobil s navigací mám ve středovém tunelu u řadící páky, v otvoru na nápoje.

Kameru chci umístit co nejvíce ke stropu a za zpětné zrcátko (chci koupit úplně tu nejmenší) abych jí vůbec neměl na očích a aby nebyla ani vidět z venku kvůli zlodějům, sundavat jí nebudu, držák chci pouze přísavkovej abych mohl v případě stěhování z auta do auta rychle přendat.

Do lepenýho držáku bych tedy nešel ale pokud ho nalepíte co nejvýše ke stropu tak by na technický mělo stačit jenom sundat kameru.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #73 kdy: 03 Prosince 2017, 22:17:10 »

Dnes jsem zkoušel Sygic + dashcam. Vypadá to použitelné, ještě toho musím vyzkoušet víc.
Xperia XZ1, nabíječka Sony, foun se dobíjí i při nahrávání a zapnutém snad všem, co ten přístroj umí. Kvalita je za denního světla slušná, v noci to trochu laguje, přijde mi to, že by to mohlo být lepší, budu dohledavat moznost nějaké konfigurace. Až dorazí NFC nálepky, dostanu se o level výš a poreferuju.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:On board kamera
« Odpověď #74 kdy: 04 Prosince 2017, 09:58:36 »

Taky sem kdysi skousel sygic+dashcam (a jine aplikace). Melo to dve nevyhody: kdyz sem to nechal delsi dobu, priserne se mi zahrival smartfoun (s7) a uhel zaberu byl prilis malej (odhadem snad 60 stupnu). U mne nepouzitelny...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7