30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jízda na červenou při opravě silnice  (Přečteno 8506 krát)

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Jízda na červenou při opravě silnice
« kdy: 14 Března 2017, 13:47:59 »

Ahojte,

stalo se mi to minulý rok v létě velká škoda, že jsem neznal tyto stránky takže jsem se zařadil mezi totální blbce....
Situace: Léto, neděle ráno, sluníčko minimalní provoz, vesnice kde se opravoval propustek a na něm byly semafory v délce zůžení cca 30m. Rovná silnice dopředu bylo vidět snad na půl kilometru. První na tom semaforu stál kamion, druhé bílá oktávka , třetí já a zamnou cca 5 aut. Vzhledem k nulovému provozu v protisměru se na to ten kamion vyprdl a vyjel i přes tu červenou  samozřejmě za ním i oktávka já a všichní ostatní. Co se nestalo v momentě kdy jsme projíždeli tím zůžením vytáhla ruka v oktávce modrý maják a zastavili mě a ten kamion. Ostatní auta normálně přes tu červenou projela a jela dál.

Na můj dotaz proč nezastavili když už všechny auta , fízl odpověděl že si vybrali mě a kamioňáka a jestli budu odporovat tak mě vykoupou. Já zlehka odporoval takže klasika, dýchnout, drogy, povinná výbava nenašli nic a bahoskloně že mi to dají za 500 a můžu jet dál( já vím jsem blbec mám tento přestupek v kartě řidiče ). No prostě totální vysírání ovce která jde na porážku.

Tím jsem jenom chtěl poděkovat za tyto stránky, protože od té doby mě měli tendenci několikrát pojebat ale už se jim to nepodařilo. Jináč bylo to bruntálsko a vůbec tady jsou velmi agresivní fízlové pač neustále korzují městem vyberou si nějakou oběť, většinou mladý kluci nebo baby, a buzerují klidně i cyklisty strejdy co jedou z hospy atd.. Na malé okresní město drsárna. Prostě Bruntál drsný kraj , drsní fízlové :D

Díky

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou při opravě silnice
« Odpověď #1 kdy: 14 Března 2017, 13:57:46 »

Se nediv, to je od tý doby co tam máte zubatý žáby  ;D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou při opravě silnice
« Odpověď #2 kdy: 14 Března 2017, 14:14:06 »

Zase tak drsný tam nejsou, posledně zkoušeli měřit v civilu v oktávce u benzínky na výjezdu z Bruntálu směr Opava, zaparkoval jsem před nimi tak aby měli výhled na můj narazník. Měl jsem čas, trvalo jim 15 minut než pochopili že neuhnu, pak jeli jinám, neřekli ani slovo.
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou při opravě silnice
« Odpověď #3 kdy: 14 Března 2017, 14:29:15 »

Tos mi připoměl zážitek z mládí :D Měl jsem cca 20 a Kadetta GSI 2.0 110kW prostě král silnic. A oni měřili trošku níž a u té benzinky to vybírali. Já ukazoval kámošovi jak mi to akceleruje, že to na dvojku jede 100 a tak. Bylo vedro, kadett bez ABS a 205 gumy v předu a hlavně byl znám že těm původním brzdičům zarezávaly ty pístky a brzdy brzdily nesouměrně :D

Když jsem byl na úrovní té benzínky a jel kolem kila, se náhle objevila policajtka s červeným terčíkem a že jako stop. Jak jsem byl vytřepaný tak sem to zašláp a s kouřovými efekty a zablokovanými koly jsem projel flokem kolem nich nevím kolik metrů, ale musel jsem k nim couvat :D  Asfalt působil jako šmirgl , zacouval jsem k nim oni se teda musím říct strašně smáli, v tom měřeném úseku jsem jel asi 59 takže pohoda. A oni se smíchem, že mi pokutu nedají ať si jedu koupit nové gumy , pač asfalt mi vydřel snad několik mm gumy na jednom místě takže jsem jel a krásně to drncalo.


IP zaznamenána

Boban Kh

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou při opravě silnice
« Odpověď #4 kdy: 14 Března 2017, 18:03:58 »

Prostě Bruntál drsný kraj , drsní fízlové :D

A to tam příští týden jedu na 14 dní ....
Díky za info :)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Jízda na červenou při opravě silnice
« Odpověď #5 kdy: 14 Března 2017, 18:31:39 »

Klasika, když se před 2 lety opravovalo v úseku Znojmo-Brno, tak se tam rádi postavili i třeba v neděli ráno v deštivém počasí, kdy provoz byl minimální. Bohužel pár lidí to projelo a měli to patřičně ohodnocené. Materiální aspekt nikomu nic neříkal.
IP zaznamenána