30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 47/d  (Přečteno 18661 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:47/d
« Odpověď #30 kdy: 06 Března 2017, 17:34:31 »

To je předpokládám věc té paní, jak tráví svůj volný čas. Dokud dělá toto místo přivolávání městapa, přijde mi to jako vcelku přijatelné řešení jejího problému.

Když mi někdo parkuje permanentně před vjezdem do garáže, přijde mi OK dát mu za stěrač lísteček s prosbou, aby toho jednání zanechal protože mi tím brání ve výjezdu. Ale abych ho sledoval domů, zjistil ze zvonku jak se jmenuje a pak mu na auto nalepil plakát "takto zaparkoval pan xx xx z domu x" ... morálně mi to přijde na stejné úrovni jako zavolání městapa.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:47/d
« Odpověď #31 kdy: 06 Března 2017, 17:51:38 »

...dát mu za stěrač lísteček s prosbou, aby toho jednání zanechal protože mi tím brání ve výjezdu...

...kterou dotyčný bude i nadále vesele ignorovat. Pán je mladý a ještě věří na dobro a všeobjímající lásku?

Tím se nechci pouštět do polemiky, co je lepší nebo horší. Pouze je potřeba si uvědomit, že lidé změní své zažité chování až na základě pořádné facky. Proto obvykle psí hovno (jejich vlastního psa) v jejich vlastní schránce nebo na rohožce před jejich vlastními dveřmi funguje lépe, než lísteček dole na domovní nástěnce: "Žádáme majitelé pejsků, aby po svých miláčcích uklízeli". Ten osobní vzkaz "vím, kdo jsi a co děláš - sleduju tě" působí mnohem silněji.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:47/d
« Odpověď #32 kdy: 06 Března 2017, 18:22:57 »

...dát mu za stěrač lísteček s prosbou, aby toho jednání zanechal protože mi tím brání ve výjezdu...

...kterou dotyčný bude i nadále vesele ignorovat. Pán je mladý a ještě věří na dobro a všeobjímající lásku?

Mladý ano, na dobro ano, na všeobjímající lásku ne. Auta mam rozmlácený dost často. Chvilku jsem parkoval tam kde jsem neměl, aniž bych si to uvědomoval, pak ke mě přišel pán a vysvětlil mi jak moc mu to brání (slušně), od tý doby stávám jinde bez sebemenšího problému. Taky jsem měl na jiném místě asi dva roky v kuse každou chvíli urvaný stěrače ... nechápal jsem proč ... vždycky jsem byl akorát nasranej, pak jsem nějak pochopil že to moje auto na tom jednom prázdnym parkovacim místě někomu vadilo. Ale to možná pochopíš až ve svý schránce najdeš každej večer cizí hovno.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:47/d
« Odpověď #33 kdy: 06 Března 2017, 18:35:00 »

Svou polemiku jsem nemyslel jako invektivu, pouze jako akademickou disputaci na téma lidská přirozenost.

... od tý doby stávám jinde bez sebemenšího problému...

Opět se budu opakovat: mladý/naivní? Nelze se spoléhat na to, že všichni ostatní jsou stejně slušní, rozumní, inteligentní, atd., jako my... Nejsou. Polovina má podprůměrný intelekt už jenom podle Gaussovy křivky, názory a životní postoje (a z toho vycházející chování) dosti podstatné části obyvatelstva si může člověk snadno ověřit na diskuzi na Novinkách, to je panečku skanzen...


...Ale to možná pochopíš až ve svý schránce najdeš každej večer cizí hovno.

A už jsme u osobních invektiv... Prostě jsem jenom konstatoval známý fakt, s mými životními postoji případně chováním nehledej žádnou souvislost, nemá to nic společného s hovnem v mé ruce nebo ve schránce.

Over

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:47/d
« Odpověď #34 kdy: 06 Března 2017, 23:56:09 »

Když mi někdo parkuje permanentně před vjezdem do garáže, přijde mi OK dát mu za stěrač lísteček s prosbou, aby toho jednání zanechal protože mi tím brání ve výjezdu. Ale abych ho sledoval domů, zjistil ze zvonku jak se jmenuje a pak mu na auto nalepil plakát "takto zaparkoval pan xx xx z domu x" ... morálně mi to přijde na stejné úrovni jako zavolání městapa.

No on je tady tak trochu rozdíl...to že parkuje Vám před garáží vadí jenom Vám a jiným to je celkem šumafuk - dokonce majitelé garáží jsou možná rádi že parkuje u vás a ne u nich...to hovno vadí všem...proto by lepit plakát že Vám pan Novák překáží před garáží  by asi neměl ten oučinek zrovna tak jako napsat na to hovno neadresně "Toto hovno mi tady vadí příště ho tady nenechávejte"

No a co se týče morálky - to si posuďte sám - to je stejné jako nějaká takzvaná práva pachatelů zločinu - já je prostě neuznávám a domnívám se že pachatel nepravosti se tím svým pácháním do určité míry dané závažnosti svého "zločinu" svých práv zbavuje. V mém pojetí to třeba znamená, že pokud se ke mně někdo vloupává zbavuje se práva na to abych ho nezastřelil nebo nezranil. Pro tento případ si myslím, že ten kdo zanechá hovno svého psa uprostřed chodníku si žádnou ochranu osobních údajů nazaslouží....ale jak říkám "morálka" je velmi ošemetná záležitost.
IP zaznamenána