30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Menší nátlaková akce  (Přečteno 20539 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Menší nátlaková akce
« Odpověď #30 kdy: 03 Března 2017, 22:25:42 »

na centrálu zapomeňte. S tou si Vás vychutnají kvůli protopožárním předpisům, exhalacím a tak dále…
Myslím si, že když odmítnou připojení na elektřinu, tak to lze použít jako další bezvýznamný bod do odvolání (obstrukce a pod.) a dát jim to vyžrat hodně pomalým opisováním a u toho hodně nahlas prdět…


S jedním známým jsem kdysi dávno sdílel kancelář, respektive byly to kanceláře dvě, oddělené jen skleněnou přepážkou (každá měla vlastní vchod). Zažil jsem, když si na něj zasedly úřady a střídaly se u něj sociálka s FU (nikdy mu nic nenašly, byl to absolutní pedant a účetnictví si dělal kompletně sám) a jednalo se doslova o záminkovou kontrolu s úkolem najít cokoliv. Když už se to takhle táhlo hodně dlouho, byl už zoufalý, protože nebyl schopen se věnovat své práci. Až jednou se v něm něco zlomilo a ráno přišel do práce zcela klidný a vyrovnaný. Hned prohlásil, že čeká kontrolu a ať ve svém vlastním zájmu k němu nechodím a začal pečlivě oblepovat hermeticky svoje okna (byly staré a škvírama mezi nima někdy dost profukovalo). Všechny své židle dal ke mně a nechal si jen jednu (takovou starou, dřevěnou, rozvrzanou, na které s oblibou sedával).
Pak vytáhnul topinku a začal ji velmi pomalu a důkladně natírat obrovským česnekem až se sklo na oknech kancelária začalo mlžit a nakonec na tu topinku položil tvarůžky a rybičku (mlhavý opar, který se nad topinkou začínal zvedat, dával tušit, že nastartovala záhadná chemická reakce). No a že se připravil důkladně již doma, bylo nejen slyšet (temné a zlověstné prdění), ale začalo to i prosakovat škvírama mezi skleněnou přepážkou a zdí do mé kanceláře a vzduch se u stropu již začal chvět jak v parném létě nad rozpálenou asfaltkou. Musel jsem si poodsednout od naší přepážky a nos jsem zabořil hluboko do rukávu, ale s napětím jsem nenápadně sledoval, co se bude dít.
Pak přišla ta kontrola.
Dvě protivné báby z finančáku.
Hned jakmile (bez zaklepání samozřejmě) otevřely dveře jeho kancelária, bylo poznat, že je to pořádně praštilo přes nos. Zalapaly po dechu a chabě se pokusily výhružně zachroptět, že prý chtějí vidět nějaké účetní doklady. Hodil jim celou krabici účetnictví na stůl se slovy „tady si všechno najděte, já se v tom nevyznám a zavřete hned ty dveře, nechci aby mi sem někdo z chodby civěl!“ a jal se s gustem křoupat svou vražednou zbraň v podobě obležené topinky, kde se olomoucký syreček již prosákl skrz a vypálil na talířku její obrys. Mladší z úřednic se zapotácela a zkroušeně zasípala, že si potřebuje sednout, ale kolega se omluvil, že ho bolí koleno a že žádnou další židli nemá. Druhá se vrhla po okně, ale mávla rukou naprázdno, neb kliky byly samozřejmě demontované.
Pochopily, že jim jde o život. Nakonec z té krabice nevytáhly žádný šanon a s vypětím posledních sil prohlásily, že jim kontrola takto stačí a obě mátoživě vycouvaly pryč. Ještě jsem je slyšel na chodbě dávivě kašlat a lomcovat klikou pánského záchodku, který byl pro právě probíhající rekonstrukci uzamčen (dámský byl sice naproti přes schody, ale neoznačený a též v rekonstrukci).
Celá ta záležitost zabrala snad jen něco málo přes minutu, víc určitě ne.
Od té doby už měl klid…
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Menší nátlaková akce
« Odpověď #31 kdy: 03 Března 2017, 22:51:45 »

Skvělé literární dílko a pokud je to jen z poloviny pravda, palec nahoru. Zní to tak šíleně, že to bude pravda celé, to se snad ani vymyslet nedá. Jediné, kde bych autora podezříval z básnické licence, je závorka (mlhavý opar, který se nad topinkou začínal zvedat, dával tušit, že nastartovala záhadná chemická reakce).
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Menší nátlaková akce
« Odpověď #32 kdy: 01 Května 2017, 21:28:55 »

Kdyby měl někdo zájem, tak teď je v Ově k dispozici spis, který má již kolem 400 stran. Kdyby měl někdo zájem o nahlédnutí a případnou kopii, tak ať se mi ozve, vyřešíme číslo jednací a plnou moc. Bude tam asi ještě 14 dní, než půjde na kraj. Teď zbývá týden do podání blanketního odvolání a pak se uvidí.
IP zaznamenána