30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6]

Autor Téma: Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI  (Přečteno 27098 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #75 kdy: 10 Března 2017, 13:16:23 »

Není mi do 25 a taky, pokud je auto OK (což není často:)), jezdím někdy jenom pro radost. Třeba si hodinku jezdím po půlnoci Prahou, klídek, nikde nikdo, pohoda:) A nechci přitahovat pozornost, proto jsem z auta zrušil i věci, co se mi opticky líbí, ale přitahují (černé Alu - originál k vozu, nebo bílé Alu, červené originál třmeny). Taky mě vytáčí hlučný výfuk:( Ale vím, že jsem výjimka:) A když se někdy potkám s nějakým mlaďochem, do těch 25, co naopak má výfuk jak dělo a schválně to vytáčí, tak ho jako správný "děda" pokárám:)
« Poslední změna: 10 Března 2017, 13:18:20 od swenak »
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #76 kdy: 10 Března 2017, 13:34:25 »

Tak já mám k dispozici ještě dvě další pohybovadla (relativně silná motorka + tento rok věkem již autoveterán) oproti svému pracovnímu sazometu a s nima taky jezdím často bez nějakého cíle, prostě se jedu projet. S tím prvním moc pozornost nepřitahuju (ani laděnej výfuk jsem na to nikdy nedal) a s tím druhým ani moc rychle jezdit nejde, takže to plní definici jedu pomalu, jsem u toho vidět a troufám si říct, že občas poutám i pozornost :-)
Ale zkrátka jezdím jen tak,na benzínku oproti tomu jezdím tankovat (bohužel dost často) a do obchodních center občas musím "smykem" z donucení nakupovat (na můj vkus moc lidí)
« Poslední změna: 10 Března 2017, 13:36:15 od Anorex »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #77 kdy: 10 Března 2017, 13:58:28 »

Ja obcas jezdim jen abych auto projel a preparkoval ho aby lidi vedeli ze se s autem hybe a neni potreba z nej krast autoradio protoze si toho vsimnu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Dieselgate: německá policie nenechá opravit svá cinknutá TDI
« Odpověď #78 kdy: 10 Března 2017, 14:17:18 »

Kolik ste jel na přejezdu? Jak vypadá?

Přes přejezd jsem jel rychlostí, která rozhodně nezdržovala, odpovídala kvalitě přejezdu a jel jsem rychleji, než tam jezdí odhadem 70% aut. Řidič poté dál pokračoval na 85 km/h, v obci pak 45 km/h. Neměl jsem tedy pocit, že bych ho jakkoliv omezoval. V další obci se naše trasy rozešly. Já předjížděl na čisté rovince na výjezdu z obce, zařadil se před něj s mezerou minimálně 5 délek, takže jiný důvod, než předjetí plně naloženým autem neprestižní značky jsem pro následný manévr na přejezdu neviděl.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6]