30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fízl brečí před soudem že musel podvádět v úředním záznamu o přestupku  (Přečteno 21342 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 15 Září 2017, 06:33:33 od enzym »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Za zfalšování záznamu o kontrole řidiče dostal policista podmínku
« Odpověď #18 kdy: 15 Září 2017, 05:37:00 »

Hodil jsem odkaz do původního tématu;)

edit by enzym: témata jsem sloučil
« Poslední změna: 15 Září 2017, 06:32:41 od enzym »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

Citace
„Netušil jsem, že by řidiči za odmítnutí zkoušky hrozil přísnější postih,“ uvedl před soudem obžalovaný.
Citace
„Po konzultaci s právními zástupci policisty Jana Willa budeme navrhovat dovolání k Nejvyššímu soudu,“ uvedl Jiří Pech z Nezávislého odborového svazu

Takže prolhaného a dle vlastního přiznání nekompetentního fízla se bude ještě zastávat jejich odborový svaz. To jsou vážně neskuteční zmrdi.
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

ano jsou!
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil

Citace
„Po konzultaci s právními zástupci policisty Jana Willa budeme navrhovat dovolání k Nejvyššímu soudu,“ uvedl Jiří Pech z Nezávislého odborového svazu
Podle InfoSoudu bylo dovolání za obžalovaného opravdu podáno, dnes odesláno na NS (tedy na sp. zn. NS si ještě bude třeba chvíli počkat). Vsadí si někdo, zda uvidíme za pár let i ústavní stížnost? Štrasburk?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Na kolik vyjde taková sranda jako je Štrasburk? Myslím tím pouze správní poplatky za podání...
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil

Teoreticky to je zdarma. Není stanoven ani poplatek za podání stížnosti k ESLP, ani povinné zastoupení advokátem. Musíte ale vyčerpat všechny možnosti v daném členském státě, což v případě ČR znamená vždy ÚS, kde taktéž není žádný soudní poplatek, ale advokáta mít musíte, a v drtivé většině případů ještě před podáním ústavní stížnosti musíte projít přes NS/NSS, což se též bez nákladů neobejde.

Reálně ale u ESLP bez zástupce (nemusí jít nutně o advokáta), který s tím má zkušenosti, nemáte šanci. Navíc i kdyby nějakou haluzí stížnost přesto prošla všemi filtry a měla být projednána, tak vás ESLP stejně donutí si sehnat někoho na ústní jednání (už kvůli jazykům - samozřejmě kdo brilantně zvládá právnickou EN a FR, může usilovat o výjimku).
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil

Pokud to někdo sleduje, tak dovolání bylo odmítnuto, tedy nebude-li pokračování u ÚS, je kauza Pomáhat, chránit, lhát Plzeň style uzavřena.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Jo, sleduje. Mimochodem, vy jste taky pěkný noční pták  :)
IP zaznamenána

nechapavy

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Inspekce stiha policistu za falsovani dukazu
« Odpověď #26 kdy: 19 Dubna 2018, 07:35:34 »

Tak dnes me prekvapila tato zprava. Jsem docela zvedav, jak to bude pokracovat.

https://www.novinky.cz/krimi/469623-inspekce-stiha-policistu-za-navadeni-k-falsovani-dukazu.html

sloučil jsem pana Horvátha k panu Willovi, ať je máme pohromadě --HH
« Poslední změna: 19 Dubna 2018, 08:00:01 od nechapavy »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

On ten podřízený asi bude dost chudák, když byl zneužit.

"Za to jej nyní Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila z trestného činu zneužití úřední osoby."
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Se nepovedlo prokázat a ....


"Volal jsem policistovi a ptal se ho, jestli řidiče vyzvali ke třetí dechové zkoušce. Řekl mi, že to řidič odmítl. Jen jsem řekl, ať to tedy v počítači opraví,“ vypověděl v srpnu Horváth."
IP zaznamenána