30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Modrá zona - parkování mimo  (Přečteno 4477 krát)

Kucert

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Modrá zona - parkování mimo
« kdy: 10 Října 2016, 22:20:23 »

Ahoj všem,

Prosím všechny o radu a případně rady jak pokračovat. Jednoho krásného dne jsem parkoval na Praze 6 v zonach, kde jsou vyznaceny modre pruhy. Našel jsem tam pár míst, které nejsou vyznačeny ani modrou čárou ani značkou, ALE pokud se nemýlím nacházím se v zoně, kde je mimo vyhrazené místa zákaz stání ?! Pro lepší představu přikladám screen kde jsem stál (ta červeno oranžová čmáranice). Přistál mi za stěračem lísteček s porušením zákazu stání. Co stím? mám zaplatit a jit dal nebo je tu nějaká alternativa jak zabojovat? Díky . BTW. mimo to je tam zákaz vjezdu mimo zásobování, ale dál jsou normálně modré zony, kde se parkuje.

Díky všem.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Modrá zona - parkování mimo
« Odpověď #1 kdy: 10 Října 2016, 22:43:34 »

Zdravím, lísteček máte zahodit, postupně si pomalu pročítat fórum a vyčkat, než přijde něco od úřadu, přičemž výzvu k úhradě určené částky můžete zahodit i od něj. Na fízly a jejich dopisy je nejlepší nereagovat, pokud si z nich zrovna neděláte srandu. :)
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Modrá zona - parkování mimo
« Odpověď #2 kdy: 11 Října 2016, 08:23:40 »

Každopádně, váš lísteček za stěračem svědčí o jednom - že ono skenování RZ parkujících vozidel a jejich porovnávání s databází zaplativších nefunguje tak, jak při spuštění zón na P5 a P6 MHMP tvrdil a MP tedy i nadále šlapou chodník a trénují základy psaní.

IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Modrá zona - parkování mimo
« Odpověď #3 kdy: 11 Října 2016, 19:40:44 »

ALE pokud se nemýlím nacházím se v zoně, kde je mimo vyhrazené místa zákaz stání ?!
Podle čeho tak soudíte?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Modrá zona - parkování mimo
« Odpověď #4 kdy: 13 Října 2016, 16:27:34 »

Praha 6 snad tu zónu zákazu stání nemá.. to je Praha 7.. spíš tam je jiný problém proč se tam nemůže stát.. třebas to je obousměrná silnice a nezůstane tam vedle auta 6 metrů šířky..
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 256
    • Zobrazit profil
Re:Modrá zona - parkování mimo
« Odpověď #5 kdy: 13 Října 2016, 19:51:54 »

6ka má taky zóny se zákazem stání/ 30km/h. Je to tak řešeno v zástavbě, kde zavedli i přednost zprava.
IP zaznamenána