30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výpalné Šternberk  (Přečteno 4499 krát)

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Výpalné Šternberk
« kdy: 01 Října 2016, 08:07:06 »

Zdravím, v současné době mi probíhá několik kauz, kdy mne změřili, zastavili a ztotožnili. Tam napíšu více jinde. Ale teď mi došla žádost o výpalné ze stacionáru ze Šternberku, když jsem v noci na liduprázdné ulici pirátil celých 61kmh. Zvažoval jsem Helmuta, ale zvažoval jsem i, že bych si i pohrál. Někde tu byl krásný liebesbrief (tuším od kverulanta), kde to bylo nádherně sepsáno, proč jim nic neposkytnu... Nemůžu ho ale najít, pomůžete? Díky
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2016, 11:33:06 »

Být tebou, udám Helmuta, a toho pak můžeš obhajovat, když si dáš následně plnou moc. Je to nejbezpečnější způsob "hraní", i když prohraješ, nic se nestane  8)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2016, 12:17:41 »

...... Někde tu byl krásný liebesbrief (tuším od kverulanta), kde to bylo nádherně sepsáno, proč jim nic neposkytnu... Nemůžu ho ale najít, pomůžete? Díky

Co bych nepomohl  :) https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1491.0
IP zaznamenána

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #3 kdy: 01 Října 2016, 16:49:40 »

Co bych nepomohl  :) https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1491.0

To není ono, tak to asi byl někdo jiný - bylo to ve wordu a bylo tam na několika (tuším 5) bodech rozepsáno, proč si mají trhnout nohou... Ještě si pamatuju, že se jednalo o firemní auto...
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #4 kdy: 02 Října 2016, 01:08:41 »

IP zaznamenána

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #5 kdy: 02 Října 2016, 03:25:04 »

IP zaznamenána

Konecma

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Výpalné Šternberk
« Odpověď #6 kdy: 29 Června 2019, 11:52:45 »

Zdravím,
Město je nyní vlastníkem i provozovatelem radarů, takže strategii, kdy namítnete participaci dalších subjektů nelze použít
Spis zásadně neposkytují do datovky ani podle 38 ani inf.z  106 - kraj je podrží
U mě údajné překročení rychlosti 65km/h pokuta 1800+1000 - odvolání ke kraji - kraj rozhodnutí so shodil, protože výše pokuty není adekvátní překročené rychlosti, jinak je ve všem podržel.
IP zaznamenána