30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h  (Přečteno 22015 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #15 kdy: 07 Října 2016, 20:11:48 »

viz příloha
« Poslední změna: 07 Října 2016, 20:14:21 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #16 kdy: 08 Října 2016, 10:32:30 »

Délka vozidla ve snímku být nemusí. Záleží na roku výroby. Třeba nové RAMER10 mají přímo výseč paprsku ve snímku. Starší RAMERy 10 to nemají.
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #17 kdy: 08 Října 2016, 18:29:14 »

Proč nemusí? Na novější ramery existuje novější návod?
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #18 kdy: 09 Října 2016, 11:45:26 »

Jasně, co rok, to jiný model.

RAMER 7, 9, 10 je pouze modelová řada, přičemž se vyráběly i současně. Ve snímku bývá uvedené číslo měřiče, např 10/0013, přičemž první dvojčíslí by mělo být rok výroby.

https://www.novinky.cz/krimi/411971-ridic-tahl-na-novojicinsku-nepojizdne-auto-rychlosti-126km-h.html

tady je třeba snímek z novějšího modelu, kde máte přímo vyznačen kužel paprsku.

PS: Schválně se podívejte na nějaký snímek z OIII ze skrytého dohledu, ty mají nejnovější verze.
« Poslední změna: 09 Října 2016, 12:17:17 od Omega »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #19 kdy: 11 Října 2016, 13:33:02 »

Proč nemusí? Na novější ramery existuje novější návod?

Naposledy jsem si vyžádal oficiální návod k RAMER 10 cca před 5 měsíci. Návod je stále stejný a obsahuje vypočtenou délku vozidla jako obligatorní údaj (čili na snímku být musí - viz kapitola 4.3 návodu).

Návod se vztahuje primárně k versi software (která je na odkazu v předchozím příspěvku stále 1.0.6 - jako již několik let); nezáleží na tom, ve kterém roce byl měřič vyroben.
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #20 kdy: 11 Října 2016, 15:04:53 »

Viděl jsem několik desítek snímků z RAMERu 10 (převážně verze C) a jediné snímky, kde se tato veličina vyskytuje, je právě ten návod z roku 2011.

Domnívám se, že musí existovat několik dalších verzí (které mezi plebs nepronikly), které jsou upravené.

Poprosil bych vás o termín revize návodu, kterým disponujete. Ten, který jsem pomocí místních stránek získal je ze 17. 10. 2011.

PS: Z čistě technického hlediska je zaměření nových OIII na výtyčku nemožné, neboť by museli demontovat masku chladiče. Proto se domnívám, co rok to jiná revize návodu.
PS2: Přesně proto píšu do vyjádření k podkladům formulku, že žádám SO o zajištění kompletního návodu ve verzi odpovídající době výroby silničního rychloměru.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #21 kdy: 11 Října 2016, 15:36:32 »

Já mám totéž.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #22 kdy: 03 Dubna 2017, 15:45:15 »

Tak jsem si myslel,že posláním fotky značky se na to soudruzi vy.erou a teď dorazila výzva na výslech těch dvou oslů,co mě měřili.Mám trvat na tom,že přestupek se nestal a tudíž je výslech opic zbytečný?
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #23 kdy: 27 Dubna 2017, 13:13:39 »

Dnes proběhlo šetření SO a výslech PaCHů.Počítám,že SO mě shledá vinným a bude odvolání na kraj.Pokud by byly nějaké nápady,které by se hodily,prosím o jejich sdělení zde či SZ.
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #24 kdy: 27 Dubna 2017, 13:48:07 »

Ta fotka je docela nekvalitní a nelze poznat, zdali ta přenosná značka měla být z místa těmi fízly viditelná, už byla mimo dohled (ale stále za nejbližší křižovatkou ve směru jízdy). Nezaregistroval jsem návrh vlastních svědků dosvědčících, že tam ta značka byla (pokud je to s ohledem na první větu relevantní).
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #25 kdy: 27 Dubna 2017, 15:00:25 »

Pochopitelně fízl kecá,z jeho místa,kde měřili viděl akorát velké hovno.Já jsem pochopitelně těm volům z SO nedal k dispozici více fotek oné značky - to si schovávám na odvolání ke kraji.Z výpovědi fízlů je jasně vidět,že s tím losserem z SO byli domluvený a ten šmejd jim nalil rozum,co mají jako svědci vypovídat.Teď jen sbírám indicie a nápady,jak jim pořádně zatopit.Fízl tvdí,že si pamatuje přesně čas a místo,kde mě měřili a měl mě celou dobu na očích a přitom stačil řídit a otáčet se s Ochcávkou do protisměru a pak si nepamatuje,jakou barvu měl interier vozu.Ten debil si vůbec neuvědomuje,že měl čumět na to ,co se děje kolem něj v rámci provozu a né jezdit po paměti za mnou.Ten druhý debil by musel mít krk vykroucený o 180 stupňů a točit se v Ochcávce jak čamrda.
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #26 kdy: 27 Dubna 2017, 15:10:29 »

...měl mě celou dobu na očích a přitom stačil řídit a otáčet se s Ochcávkou do protisměru a pak si nepamatuje,jakou barvu měl interier vozu.Ten debil si vůbec neuvědomuje,že měl čumět na to ,co se děje kolem něj v rámci provozu a né jezdit po paměti za mnou.Ten druhý debil by musel mít krk vykroucený o 180 stupňů a točit se v Ochcávce jak čamrda.

Tu barvu interiéru jsem zaregistroval, ale dotaz na otáčení a provoz ne, pouze kdo řídil - já...
Jsem na vážkách, zdali si nechávat karty až do odvolání, nebo jim je raději odkrýt ve vyjádření před rozhodnutím. Fotografie z místa fízlů pohledem do míst, kde měla stát značka, aby bylo jasné, že na ni vidět nemohli, apod.
« Poslední změna: 27 Dubna 2017, 15:12:02 od PVS »
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #27 kdy: 27 Dubna 2017, 15:14:26 »

Značku nemohl fízl  vidět z prostého důvodu,byla před ní z jeho pohledu zaparkovaná auta,která ji v jeho směru zcela  zakrývala.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #28 kdy: 12 Června 2017, 13:10:13 »

Tak dnes dorazil dopis ve kterém mě soudruh z SO uznal vinným a ještě mě obvinil,že jsem si tam tu značku účelově dal v průběhu řízení sám!Rád bych soudruha trochu potrápil a dal mu ochutnat jeho medicínu - myslíte,že bych na toho blba mohl podat trestní oznámení za křivé obvinění?Minimálně bych asi měl namítnout za jeho chování podjatost(viz výše domluva s fízlem).Pokud by byly nějaké nápady,jak ho trochu potrápit sem s nimi!!
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Ochcávka s Ramer 10C v obci 67km/h
« Odpověď #29 kdy: 15 Června 2017, 10:05:16 »

Nejak nerozumim tomu, jak mohlo byt to mereni provedeno v automatizovanem rezimu a zaroven byt provedeno uvadenymi policisty. Mozna by stalo za to tohle zminit v odvolani, ze vam touhle nejednoznacnosti urad znacne ztezuje moznost rozporovat tenhle jediny dukaz, na kterem vlastne stoji cele rizeni.
IP zaznamenána