30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rychlost policejniho auta  (Přečteno 20406 krát)

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #15 kdy: 24 Června 2016, 15:20:12 »

Ach jo, je treba to uvest na pravou miru... Tim "vjedu" jsem to myslel tak, ze zacnu predjizdet ty auta co jely prede mnou, ale samozrejme tak, abych nezpusobil nehodu, ani nikoho neohrozil, jen by museli krapet "zvolnit" protoze by dojizdeli predjizdejici auto. Ne ze tam vletim 30 metru pred nema, ale tak idealne deset sekund pred tim nez by mne dojeli... Nikdy bych (alespon doufam ze neni nic co by mne k tomu primelo ) neudelal nic takoveho vedomne aby kterykoliv ucastnik musel nahle menit smer nebo rychlost jizdy. Vsimnete si prosim toho NAHLE. Nejsem bezmozek a nechovam se jako HOVADO. Ba naopak i na svych sirokych gumach jezdim hrubou vetsinu casu v tech kolejich v pravem pruhu... A fakt se ty koleje tomu autu moc nelibi...

K tem 120km/h to beru jako nemistny zert, touto rychlosti jely auta v pravem pruhu, levy byl volny. Nikoho jsem nebrzdil a kdybych jel o 10 rychleji, budu akorat tak prekazet v rychlem pruhu jak dement, protoze budu neustale dojizdet a predjizdet ten plynuly provoz.... Zase opatrne... A argumentace spotrebou je fakt usmevna, moje ukazkova fakt neni a oktavkari by z ni meli silnou nevolnost. Neni to o spotrebe, ale o plynulosti jizdy. Zpatky mne nic extremne netlacilo, jel jsem proste s davem. Kdyby jeli vsichni 110, pojedu 110, kdyby jeli 140, pojedu 140. Ale fakt uz jsem toho mel docela dost a nebudu klickovat pravy levy, pravy levy kdyz nemusim...
Kdo mel potrebu letet tak letel jako ti fizli a nasledne ja...  prulet levym pruhem zustaval volny a TAK TO MA BYT !!!!!!
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #16 kdy: 24 Června 2016, 16:35:33 »

František Dobrota: A byli někomu nebezpeční nebo překáželi? Jestli ne tak proč by nemohli jet 190?


Tim "vjedu" jsem to myslel tak, ze zacnu predjizdet ty auta co jely prede mnou, ale samozrejme tak, abych nezpusobil nehodu, ani nikoho neohrozil, jen by museli krapet "zvolnit" protoze by dojizdeli predjizdejici auto.

Úmyslně někomu blokovat cestu jen proto že se mi nelíbí jak rychle jede je sviňárna.. i když jsou to policajti..
auto má sloužit k dopravě a ne k léčení komplexů..
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #17 kdy: 24 Června 2016, 20:10:30 »

Ale ať si jezděj klidně třista z místa, proti tomu snad nikdo nic neříká. Ovšem v ten moment ať zmrdi nezdržujou a nebuzerujou ostatní, co jedou taky bezpečně a plynule, byť vyšší rychlostí s tím, že to je strašně nebezpečný a naval dva litry. Deal?

Jestli ne, tak ať je rakovina sežere, protože na to že voni si budou jezdit jak chtěj a pak za to samý nevybíravě votravovat jiný, se jim můžu vysrat. V tom je pointa, pro ty, kteří to nepochopili a vrtaj se v nesmyslech.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #18 kdy: 26 Června 2016, 22:43:57 »

Proti tomu tady snad nikdo neprotestuje, akorát si myslím že stížnost OP je nevymahatelná, nepostihnutelná. Zanadávali jsme si, a to je asi tak všechno.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #19 kdy: 01 Července 2016, 15:01:05 »

1. Přestupek proti bezpečnosti a plynulosti provozu způsobí ten, kdo brání provozu zbytečně pomalou jízdou (120 km-h tempomat je asi 110 GPS, podle toho jaký máte na autě kola), je to pokutovatelné a já bejt policajt, tak přesně takový bych stavěl.
Když se hájí, že jedou rychle protože jedou k případu nebo čehokoli, tak jakmile by zastavili kvůli řešení přestupku, tak by asi tolik nespěchali a měl bych je ještě za větší kokoty.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #20 kdy: 01 Července 2016, 15:11:52 »

Navíc je to kravina. Já měl důvod jet přesně tak rychle, jak jedu. Na další otázky odmítám podat vysvětlení.

Reálně je důvod třeba i to, že nad 100kmh už u maloobjemových motorů dost roste spotřeba. Pro někoho to třeba důvod není, ale pro toho kdo tak jede jo, jinak by tak nejel.
Je to prostě naprosto nevymahatelný a zbytečný paragraf.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost policejniho auta
« Odpověď #21 kdy: 09 Července 2016, 22:05:40 »

Už jsem pár stížností na PaChy podával ale vždy to bylo za parkování, protože to je jasně prokazatelný. Tvoje video na mobilu jak jedou kolem tebe rychle je hezký ale k ničemu, kdyby tobě ve správku chtěli dát pokutu za rychlost a jedinej důkaz by měli nějaký video na mobilu co by si udělal? Vysmál jses jim a šel pryč...

Takže jestli chcete je trochu prudit tak foťte jak špatně parkujou, nebo natáčejte jak jedou na červenou nebo do zákazu a posílejte to na pp.ovk (zavináč) pcr.cz

Vždy je potřeba se identifikovat aby jste byly informováni, jméno, trvalej pobyt, datum narození,podpis
K přestupku uvést kdy, kde, v kolik, registrační značku, v kolik hodin byly pořízeny fotografie a jak dlouho tam stáli

Výsledek bude takovej že vám napíšou že to bude řešeno s nadřízeným, jestli z toho něco bude mít se už nedozvíte ale minimálně ho to nasere a maj s tím práci. Mě už třeba díky tomu neparkujou před barákem na zákazu  :D
IP zaznamenána