30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi  (Přečteno 11399 krát)

arogantni_blbecek

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi
« kdy: 09 Května 2016, 17:47:56 »

DÍL PRVNÍ

Kapitola 1.
Jeden se vracel pozdního večera domů a cestou byl podroben silniční kontrole, zda-li náhodou nezapomněl doklady. Nezapomněl, jen mu bylo divné, proč si Policajt žádá i OP. Na to se ho otázal, ale se zlou se potázal. Ačkoliv neprávem požadovaný doklad bez delších průtahů dal Policajtovi k dispozici, pro jistotu byl vzápětí dotazován, zda-li před jízdou nepožil alkoholických nápojů. A tak slušně odvětil, že ne. Tomu Policajt samozřejmě nemohl uvěřit a tak dal Jedomu do ruky náustek a náležitě ho poučil, kam ho má Policajtovi strčit. Fůůůůůů --- Pííííííííp. "V pořádku", zahřměl Policajt.

Kapitola 2.
Tu se přikradl druhej Policajt, aby se zeptal, jestli pak ten vejfuk je homolo-go-logovanej. Je homologovanej. Dělá rachot a papíry od toho asi žádný nemáte, co? Nemám. Jeden se šel přesvědčit, zda-li mu výfuk zcela nechybí, jedině pak by to dávalo smysl - neexistující výfuk nemůže být homologovaný ani náznakem a i domněnka s hlukem by taky seděla. Jenže výfuk je tam jako vždy, na svém místě, a vše se zdá být v pořádku. Jeden tedy opakovaně uvádí, že výfuk je správný a v pořádku.

Kapitola 3.
Ňáký drogy berete?! Bohužel. Tak nám líznete. Avšak nebyla to snaha vytváření nátlaku. Jak řekl sám Policajt, testujou každýho. Já myslel, že smíte testovat jen na základě důvodného podezření? Vždyť ste podezřelej. Ajo, vlastně, úplně jsem zapomněl. Já se ptal, na co chtěj občanku a sporstě tvrdil, že vejfuk mám v pořádku, jak to dělá každej feťák, řekl si Jeden.

Kapitola 4.
Tak v pořádku, nashle, tady máte doklady a můžete jet. Jeden si pomyslel, že teď již není okolnosti, která by znemožňovala vystavení potvrzení o provedení úkonu dle §109. Poprosil muže zákona, zda by mu jedno takové nevystavili. A taky že ne. Copak maj v autě tiskárnu? Copak můžou dělat takhle úřední záznam? Tak to jako asi né, že jo. Ale jako kompenzaci Policajti slíbili, že při příštím brzkém setkání bude technická! A tam se uvidí! Cha!

Pokračování po příštím brzkém setkání.
Dobrou noc, strýčku Fido.
IP zaznamenána

Spitfire

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2016, 08:45:10 »

Nahrávat, nahrávat a zase nahrávat.
Občanku nemám u sebe, výfuk nevím kde mám, od toho si platím mechanika a homo - logo tentononc nevím co je, jelikož nerozumím odborným termitům pánů soudruhů.
Pohádka pěkná, taky mě nedávno stavěli večer cestou z práce a podobně vysírali, asi aby na začátku šichty nasbírali čárky a po půlnoci mohli chápat. Naštěstí STK daleko a na autě stejně nic nenajdou. Myslel si že mě nechá vydusit. Pustil jsem bufik, sklopil sedačku a najednou byl hned hotovej :D
Btw mají nárok na to, jak vždycky říkají že si ten náustek mám nechat? já ho nechtěl a nemám zájem ho ani likvidovat.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 137
    • Zobrazit profil
Re:Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi
« Odpověď #2 kdy: 10 Května 2016, 09:10:02 »

Náústek mají povinnost si ponechat a v souladu s patřičnou legislativou ekologicky zlikvidovat. Nikdy si náústek nenechám a když mi ho podávají, tak kategoricky odmítám, že se jedná o nevyžádanou věc… To by člověk nevěřil, jak je to vždycky znechutí… :-)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 187
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi
« Odpověď #3 kdy: 10 Května 2016, 09:16:08 »

Je to  Vas geneticky material, radeji osobne zlikviduji.
Ale mozna si vyzadat likvidaci jimi a potvrzeni, jak byl geneticky material zlikvidovan v souldu s legislativou ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Pohádka o silniční kontrole a zlém občanovi
« Odpověď #4 kdy: 10 Května 2016, 12:08:58 »

Lepší fráze odmítnutí náústku je "nemám oprávnění nakládat s infekčním materiálem"
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita