30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Udajne nezastaveni na STOPce  (Přečteno 22788 krát)

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Udajne nezastaveni na STOPce
« Odpověď #15 kdy: 18 Března 2016, 11:44:44 »

Ano - jen je smutne ze to sice kontrolnímu organu popíšete co mate ale ten dela ze neumi cist a jede si svoji...
Vnitrni kontrola realne neresi  cinnosti uvnitř PCR ale  proste hleda  jak hodit stiznost pod stul. Jak kolega nade mnou napsal - stěžovat si můžete ...na lamparne . A nebo rozjet monstr akci přes media,zastupitelstvi.
IP zaznamenána

LubosPubos

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Udajne nezastaveni na STOPce
« Odpověď #16 kdy: 28 Března 2016, 12:33:31 »

Citace
Když by se mu nic nepodařilo najít a chtěl by toho kontrolovat víc dá se to uhrát na šikanu. V tom momentě bych volal GIBS a počkal na ně.

S tímto přístupem jsem se v minulosti mnohokrát setkal v různých webových diskusích, jde ale podle mého názoru o v praxi neaplikovatelnou teorii, protože podle mých reálných zkušeností GIBS udělá jediné: nechá Vás popsat situaci a následně Vás odkáže na linku 158. Na ní si lze ovšem stěžovat asi tak stejně efektivně jako na lampárně, kde lze stejného výsledku dosáhnout bez několikahodinového čekání. Má-li někdo odlišnou zkušenost, rád se nechám poučit, jak telefonickou stížnost na GIBS formulovat správně tak, aby opravdu konali.
Volal jsem na 158 a chtěl si stěžovat na policajta a číslo na OVK, který mě podal nesprávné info a špatně sespsal úřední záznam. Operační mi řekl, že 158 je tísňová linka a musim volat přímo OVK. Řekl jsem, že jsem v tísni a chci číslo na OVK a stěžovat si na něj. Potom se rozjela docela slušná telefonní histerie... Operačnímu jsem popsal co se stalo. Po asi pěti minutách mi volali zpět a nadiktovali číslo na OVK plus nějaký info, který si nepamatuju. Sranda přišla druhej den, volal mi nadřízenej toho fízla, že prej co se stalo a že mam přijít k nim na fízlárnu a povědět jim to. To nepřicházelo v úvahu. Prej tedy, že se mi z OVK ozvou - to je lež, když vám tohle fízl řekne, musíte volat. :D :D
« Poslední změna: 28 Března 2016, 12:36:20 od LubosPubos »
IP zaznamenána