30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138982 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #105 kdy: 20 Srpna 2016, 22:49:02 »

Angel224: ano, naprosty souhlas.
Ale to ze xx% mestapa, ci opicie nevi jak spravne postupovat, neni duvod k jeho arogantnimu chovani.
To ze organa castuje slovy "hele kamo, to je p*ca" apod. mi prijde nejen zbytecne, ale především nemorální.
Je to stale zastupce státu, i kdyz jak se zda tak většina je uplne blba, ale nikdy nevite kdy se budou hodit az je fakt budete potrebovat.
A fakt bych nechtel bejt v jeho kuzi az je bude volat, ze ma FAKT problem... bo s tímhle pristupem se mu nikdo pomoct urcite 2x nepohrne.

Souhlasim s tim, co se snazi snad dosahnout, tedy krom naplneni vlastni kapsy, ale ten zpusob? To je proste otřesný :(

Zase tyhle moralistický řeči  ;D je vidět že jste ještě nezažil šikanu ze strany policie, jinak by jste takto nemluvil. Vůbec celé fungování městapa je nemorální. Jestli si opravdu myslíte že tu policie (jakákoliv) je tu od toho aby Vám pomohla až budete mít FAKT problém tak jste naivní. A že jí řekl že je píča? Pakliže úřední osoba nezvládá svojí náplň práce po několika letech u sboru a bezdůvodně z flustrace toho jak je blbá někomu kopne do mercedesu na kterej si v životě nevydělá tak je opravdu píča.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #106 kdy: 21 Srpna 2016, 06:54:30 »

Jak normální opicie je nahovno, plná lhářů, podvodníků a jinejch kriminálníků, tak městapo je teprve třída, ze všech dosavadních zkušeností co mám můžu pouze potvrdit. Pokud se někdo chová jako píča, tak nevidím důvod, proč jí to neříct. Zapomínají jaksi na to, že voni maj ze zákona povinnost se chovat zdvořile (minimálně stádní), já ne. A pokud mě bezdůvodně, resp. podle i nich i důvodně, ale naprosto zbytečně buzerují, tak už tím jsou nezdvořilí a serou mě a je více než adekvátní začít na jejich levelu, což oni následně zpravidla sami stupňují. Je asi nutné stále dokola zopakovat, že pokud člověk potřebuje pomoct, tak ho mnohdy pošlou do prdele přímo, kriminálníků běhají po ulicích hromady a na to absolutně serou. Ovšem co se týče dopravní buzerace, tam jsou aktivní až až.

Dokud jim nebude říkat každej druhej že jsou kreténi a piče, tak budou žít stále ve svém dojmu, že jsou strašně potřební a užiteční.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

djh

  • Host
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #107 kdy: 21 Srpna 2016, 06:56:42 »

Toz asi ano.
Mestapo me nikdy nezastavilo a ani jinak jsem s nikym od nich nemusel jednat.

Opicie me za moji karieru zastavili asi 4x. 2x kontrolni kontrola v ramci takovy ty celorepublikovy akce - chovali se slusne a pokud si pamatuji tak pozdravili/poucili/vysvetlili.
A 2x když jsem "neco spachal" - ale jak se zda tak minimalne muj posledni skutek nebyl prestupek, ale to je holt moje blbost.

Pochazim z mensiho mesta, kde se skoro vsichni znali a tam meli prislusnici policie vahu a ano zazil jsem par situaci kdy byli zavolani aby pomohli a oni tak ucinili.

Tedy jeste jednou ANO. Jsem opravdu asi naivni, protoze jsem  zatim s nimi nezazil to co Mike.
Zatim jejich chovani ke me bylo slusne a korektni. Holt jsem zatim mel stesti na tu mensi "polovinu" ;)
« Poslední změna: 21 Srpna 2016, 09:24:31 od djh »
IP zaznamenána

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #108 kdy: 21 Srpna 2016, 08:14:40 »

.
« Poslední změna: 21 Srpna 2016, 08:40:52 od Mengele1405 »
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #109 kdy: 21 Srpna 2016, 17:37:40 »

Vzdyt je to jasne - je to jen jednaci taktika Mika - proste se snazi pomahace vykolejit a oni sekaji chyby na kterych se nasledne toci v SR. Dalsi je ze resi sledovanost Yotrubek a exoticke chovani lidi pritahuje. Nicmene taktiku jednani maji i pachove - napr. zastavi a zacnou se debilne ptat proc Vas zastavily a lidi jim zacnou koktat svoje hrichy a oni si  to v pratelskem rozhovoru zapisou a nasledne ve spravnim na zaklade priznani  urednici " zlikviduji" . Slusne a korektne se umi chovat jen kdyz tancite dle jejich not  ovsem nemaji zadny problem s podrazama,lhanim,se zakony kdyz jim to nehraje do karet se nemazou - nadrizeny nebo urad je jen kdyz to trosku jde s radosti podrzi...
Az je budete potrebovat tak si budou hlidat svuj zadek  a maximalne do vyse sveho platu - viz Uhersky Brod kde se schovali za rohem a hodiny resily kdo tam pujde neco resit,Chovanec hned po vystoupeni z vrtulniku se plne postavil za profi zasah PCR a GIPS nasledne konstatovala ze nejvetsi problem bylo oznaceni na veste velitele zasahu.
IP zaznamenána

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #110 kdy: 22 Srpna 2016, 00:32:55 »

V Praze se mu machruje, když Praha toho má hromadu a odvolačku má ministerstvo dopravy, které absolutně nestíhá. Proč to nezkusil z alkoholem někde jinde, třeba v Jihlavě nebo České Lípě? Tam kraje rozhodují do měsíce.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #111 kdy: 22 Srpna 2016, 00:39:59 »

Ale on nehraje na čas.
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #112 kdy: 22 Srpna 2016, 06:47:57 »

Ale tady nejde o cas, ale lidi v tech "orgánech".
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #113 kdy: 24 Srpna 2016, 09:40:13 »

Vim ze to to zaznelo, ale aby slo poznat, co je zac, treba se hodi tato informace, citace:
http://paragraphos.pecina.cz/2016/08/rada-nad-zlato.html

Soudruh Stvořitel24. srpna 2016 3:39
Jé tam je míšenec Mikejepan co obral své bílé zajíčky o 500 Kč jak je nalákal na založení účtu u Mbank kde jim lživě prozradil promo kód. Šlo však o telefoní číslo pro internetové bankovnictví a majitel toho účtu tak získal 500 korunek z fanouška. V diskuzích se bránil tím, že stejně dárek 500 Kč za založení účtu není. Já ovšem 500 Kč dostal, nečekaně i mimo akci. https://youtu.be/CmorHTnMXBo?t=900
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 09:56:37 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #114 kdy: 19 Září 2016, 15:21:57 »

Mno, pane jo. Tak Oganesjan s Kocourkem budou psát knížku, aby zvedli vzdělanost soudů. Uf.

Ač si tohle fórum na pravidla zase tak nepotrpí, tak v souvislosti s tímto jejich literárním počinem jich několik zavedu.

1. Uživatelé, kteří si tu knížku přečtou, po přečtení obsah rychle zapomenou. Nápomocen budiž alkohol, drogy, kladivo, cokoliv.

2. Hardcore uživatelé, kteří by měli potřebu do publikace nahlédnout, tak učiní nalačno.

3. hh a 3rl to nebudou číst vůbec. Nechci, aby to s nima švihlo. hh jsem měl tu čest vidět osobně a vypadá odolně. Ale riskovat to nebudeme.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #115 kdy: 19 Září 2016, 16:04:14 »

Jednim slovem, kdyz zkratim to co dela: vsehoshopny (?)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #116 kdy: 20 Září 2016, 14:03:00 »

:D :D ooo velký PAN Kocourek je všemocný a úžasný. Pánově, měli byste si z něj vzít příklad. Takový odborník, tolik citací a dokonce kvůli němu změnili zákon. Oooo . jak je velký a mocný.
Když odhlédnu od toho, že je škoda papíru na který to bude tisknuto ..tak jako komické čtení na dlouhé zimní večery by to mohlo být dobré ne?
IP zaznamenána

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #117 kdy: 21 Září 2016, 09:31:58 »

všehoschopnost není nutně špatná vlastnost.
A s tou knihou bych to až tak žhavě neviděl. On totiž Oganesjan hrozně rád kecá. Viz jeho žvásty o tom, jak si koupí R8, M2 w/e. Najednou jezdí trojkovým superbem a šíří se zvěsti, že mergla mu tatík zabavil  ;D
Mimochodem, jak probíhá supervize 80 000 kauz? Že to řeší jeho podřízení?
Jeho marketing vnímám pořád jako cílení na blbečky. Velká čísla, arogance, mávání prachama, hraní na emoce. Čekám na Lex Oganesjan, třeba že řidič může při kontrole mluvit jenom když je tázán  :D
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #118 kdy: 22 Září 2016, 16:19:26 »

No proste je to ten spravny jediny autenticky Kocourek z Kocourkova :)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #119 kdy: 22 Září 2016, 19:03:41 »

Jelikož to odebírám, tak vím, že má další video, kde je evidentní podjatost ředitele MP Prahy 1. Abyste se ušetřili hoven posuňte video na 20:00 (obzvlášť od 21:50) - 22:00
https://www.youtube.com/watch?v=A8Z1qR56zlA
"Já jim dám štřit peníze, když šetřej na takovým parkování (hlídané), tak nám daj pěkně penízky do magistrátní pokladničky"  :x
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20