30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 17 18 [19] 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138897 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #270 kdy: 28 Srpna 2021, 00:05:19 »

Jemináčku :o



Jo a už není Pán :/

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #271 kdy: 28 Srpna 2021, 15:12:53 »

Jenom 57k? Čekal bych mnohem víc...
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #272 kdy: 28 Srpna 2021, 21:31:35 »

Mě spíš fascinuje jistina 500 Kč :D.. V minulosti se na FB skupině, která se problematice Mike Pána věnuje, ukázalo, že dal do zástavy lichvářům svůj byt, který mu prý koupila matka. Čili od doby, co přišel o YT kanál, jede do pekel vysokou rychlostí po silně lubrikované skluzavce.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #273 kdy: 29 Srpna 2021, 00:02:40 »

IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #274 kdy: 29 Srpna 2021, 09:03:11 »

*už zase má, on byl snad rok pozastavený
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #275 kdy: 29 Srpna 2021, 12:48:04 »

Ono se to s tím má tak, že mu to neustále mažou a on neustále zakládá. YT v tomto aplikuje precedentní systém vůči jednotlivcům a ve chvíli, kdy vám zruší účet pro nějaké závažné porušení podmínek, tak máte automaticky zákaz na YT vytvářet další kanály (nevím, na jak dlouho se ty zákazy dávají), takže vás pak smažou snadno jen na základě tohoto.

Že Mike založil další account je poměrně irelevantní, jeho videa se dají najít i na jiných platformách, případně jako reuploady, ale ve chvíli, kdy by ten YT kanál začal být trochu populárnější a on na tom začal chtít vydělávat alespoň pár stovek měsíčně, tak ho YT smázne. Imho game over.

Je jen jedním z mnoha "influencerů", kteří si v určitém období svého života vydělávali víc jak 100 tisíc měsíčně a skrze svoji finanční negramotnost nakonec skončili živořením.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #276 kdy: 02 Září 2021, 21:10:11 »

Pro velkou oblibu přináším další update:

Včera údajně Mike prohrál u Městského soudu v Praze odvolací soud s Miroslavem Stejskalem, ředitelem MP Prahy 1 (velkým fanouškem pokutování lidí, úplně za vše, od koloběžek, přes dopravu, až po pivo na veřejnosti). Stejskal byl pro Mika během celé jeho YT kariéry "fackovací panák" (mnohdy zaslouženě), Mike o něm natočil mnoho polopravdivých videí a nepřímo naváděl své diváky k šikaně Stejskala (např. ukazoval, jak mu volá ve 2 ráno, otravuje apod). Děcka to pak měla dělat, aby se Mikovi zavděčila.

Stejskal na něj asi před 2 lety podal civilní žalobu (na ochranu osobnosti?), kde požadoval omluvu, 500 000 Kč (s odkazem na to, že mu ta videa o něm dost vydělávala, což byla asi pravda, ačkoliv 500k jen na jeho jméně Mike fakt neudělal :D) a ještě tuším video na YT s omluvou.

V první instanci Mika zastupoval Kocourek, některé požadavky Stejskala rozbil (tuším tu YT omluvu, už si to přesně nepamatuji) a co se týče peněžního plnění, tak to uhrál na 100 000 Kč.

To se Mikovi nelíbilo, tak podal odvolání a včera proběhl odvolací soud. Dle jednoho člověka na FB se tam Mike měl zastupovat sám, ale nevím, co je na tom pravdy. Soudkyně rozhodla tak, že Mike bude muset plnit původně požadovaných 500 000 Kč. Rovněž měla říci, že pokud Mike ve lhůtě částku neuhradí, tak dá hned příkaz k exekuci.

Jak jsem koupil, tak prodávám, soudům nerozumím, ale potvrdilo to několik v této kauze důvěryhodných zdrojů :D
Myslím, že pro Mika GGWP.

Dotaz na lidi právní praxí dotčenou: Bude někdy možné získat ten rozsudek? Např. skrze systém Salvia? Popravdě netuším, co se tam zveřejňuje za rozsudky a co ne :D Alternativně by mělo jít použít InfZ, ale bojím se, že soud by si se mnou vytřel řiť a narozdíl od úředních diletantů mám soudy v relativní úctě, takže se necítím na to na ně něco zkoušet :D
« Poslední změna: 02 Září 2021, 21:14:12 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #277 kdy: 03 Září 2021, 08:25:32 »

Soudy jsou veřejné, takže dle InfZ by ten rozsudek by měl být dostupný, ale chce to znát spisovku.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #278 kdy: 02 Června 2022, 17:42:03 »

https://denikn.cz/892498/youtuber-ktery-urazel-policisty-se-topi-v-dluzich-soud-zada-o-oddluzeni/

Youtuber, který urážel policisty, se topí v dluzích. Soud žádá o oddlužení

Kontroverzní influencer a podnikatel Mike Oganesjan, známý také jako MikeJePán, čelí finančním problémům. Podal na sebe insolvenční návrh společně s návrhem na povolení oddlužení, tedy osvobození od části dluhu pod dohledem soudu. Muž se proslavil videi, v nichž se snažil zesměšňovat strážníky a policisty.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #279 kdy: 02 Června 2022, 18:06:59 »

Teda nechci nijak navádět ke zveřejňování osobních údajů, ale insolvenční návrh je něco jako svlečením donaha na veřejnosti. Třeba když někdo do kolonky příjmení zadá "Oganesjan"...

https://isir.justice.cz/isir/common/index.do
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #280 kdy: 02 Června 2022, 18:21:47 »

To je zajímavé.

15 253 Kč měsíčně :(( A to prohlašoval, že za 40 čistýho by ani nevstal z postele :O

Smutné, jak celebrity skončily. Ty prodavačky z Lidlu, které používali jako příklad neúspěchu, se mají dnes dramaticky líp :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #281 kdy: 02 Června 2022, 18:33:31 »

To sou jen cisla na papire, vetsinou moc nereflektujou realitu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #282 kdy: 02 Června 2022, 18:43:52 »

Je mi to jasný :) Spíš mě fascinuje, jak brečí že má sotva 15 tisíc a zároveň dlouhodobě vytvářel dojem, jak je neskutečně bohatý a mocný muž :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #283 kdy: 02 Června 2022, 19:01:55 »

Jestli jim ty videa vydelali pres 5 mega .. nebo kolik meli v pokladne .. tak si myslim ze to nedelal uplne blbe. Cilovka byla jinde. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #284 kdy: 03 Června 2022, 06:51:47 »

zároveň dlouhodobě vytvářel dojem, jak je neskutečně bohatý a mocný muž :D

Coz je zakladem youtuboveho influencera. Pred mladymi vytvorit dojem, ze je neuveritelne bohaty a uspesny. To zvysuje sledovanost.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20