30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rychlost na dálnici 50 +  (Přečteno 1876 krát)

Mucha_Michael

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Rychlost na dálnici 50 +
« kdy: 30 Dubna 2016, 19:16:29 »

Mám zájem řešit další postupy neveřejně :-) Tak je tomu pár dní co jsem jel po dálnici ... bylo hezky slunečno... Dálnice zúžena do dvou pruhů v jednom směru ... délka byla několik kilometrů...rychlost snížena na 80kmh... všechny auta v levém jízdním pruhu jeli cca 120kmh .... v pravém jízdním cca 80-90kmh....  . Ke konci zúžení již všechny auta jedoucí v levém jízdním pruhu různě prudce brzdili a bylo to jen tak tak na dobrzdění.... problém mělo několika aut.... Konečně skončilo zúžení ze dvou úzkých pruhů do normálních bez omezení.... Tak jsem se po tom brzdícím martyrium rozjel... konečně prázdná dálnice ... ještě se na mě zezadu lepila bílá octavia tak jsem se rozjel na 180-190kmh abych jí setřásl a tak jsem jel cca 1-2km.... poté jsem upravil rychlost na  standardních cca 140kmh dal tempomat. Bílá octavia mě předjela a k mému údivu rozsvítila modré vnitřní majáky a nápis jedťe prosím za mnou (nebo tak nějak). Rychlost mi snížili na cca 90kmh a odvedli mě na první sjezd.. Kde mi zastavili - občanka + řidičák+ technický průkaz.... podotýkám že jsem byl v montérkách.... policistům jsem poděkoval podepsal jim protokol kde bylo napsáno že jsem jel tak a tak rychle.... nic moc mi nevysvětlili....a teď bych to rád začal řešit ještě než mi něco přijde... Bodů bych měl mít všech 12... V kartě řidiče cca 5 pokut za rychlost cca 1x za dva roky... dopis mi přijde ze správního orgánu cca 80km od mého bydliště.... Ve svém okrese bych teoreticky někoho měl na úřadě.... Díky za info+možnosti+atd... Nonick007
« Poslední změna: 01 Května 2016, 15:30:34 od admin »
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti 50+
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2016, 21:20:19 »

ještě se na mě zezadu lepila bílá octavia tak jsem se rozjel na 180-190kmh abych jí setřásl

To zní jako dobrej základ pro krajní nouzi...

policistům jsem poděkoval podepsal jim protokol kde bylo napsáno že jsem jel tak a tak rychle.... nic moc mi nevysvětlili....

Máte někde aspoň to oznámení o přestupku? Ať víme, jak jste se jim vyjádřil, resp. vyjádřil jste se jim nějak vůbec?

nic moc mi nevysvětlili....

Předpokládám, že jste si jejich postup nenahrával...

Každopádně teďka to chce počkat, až Vás obešlou a pak na základě čísla jednacího/spisové značky buď zažádat o spis dle InfZ, nebo využít některého z nahlížečů, máte-li to daleko - prostě získat spis, ať víme, co na Vás mají...

Ve svém okrese bych teoreticky někoho měl na úřadě...

Na tohle bych moc nespoléhal, nicméně zažádat o přeložení případu k SO v místě bydliště možné je... Ovšem těžko říct, zda-li by Vám v tom vyhověli...

Zatím bych se hodil do klidu, až něco příjde, tak je třeba sehnat spis a poté to pečlivě anonymizujte a nahrajte sem, pak uvidíme, co dál...
IP zaznamenána

Mucha_Michael

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost na dálnici 50 +
« Odpověď #2 kdy: 01 Května 2016, 16:16:15 »

Už jsem se hodil do klidu .... nijak jsem se nevyjadřoval ... fakt to byli bukvice lepili se na mě až to měli nad 50kmh a pak dali pokoj..za to jsem jim poděkoval.. já si pak jel na pohodu 145.... a konec... až mě obešlou doplním... jinak mám ds... na fyzickou osobu... tak možná se chytnou i na tomhle.... postup jsem si nenahrával... jsem nějak netušil co mě čeká :-( ... jednu fotku toho bílýho rodinnýho kombíku s spz ale mám..SO v místě bydliště by mi pomohlo... uvidíme až něco přijde... každopádně minule jsem jel z de bez tk a dk ... ted už obojí mám to by si teprv slízli...
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost na dálnici 50 +
« Odpověď #3 kdy: 01 Května 2016, 16:52:48 »

Připravte si svědka, který potvrdí, že jste vezl něco dost cenného (hotovost, zlato, šperky, obraz ....). Začala se Vám lepit na prdel bílá oktávka, tak jste zpanikařil a zkoušel jí ujet. To, že Vás stále sledovali potvrzovalo Vaše obavy...atd. Teprve po nějaké době, když jste si je pozorněji prohlížel ve zpětném zrcátku jste si uvědomil, že Vám třeba jenom chtějí pomáhat a zpomalil jste. Když se rozblikali, tak jste si v podstatě oddechl.
Budou to mít celé na svém vlastním záznamu, jak Vás před sebou tlačili.
Občas takhle něco vozím a asi bych neměl dobrý pocit. Už by se mělo někomu podařit prudce zabrzdit a nechat je bouchnout. 
IP zaznamenána

Mucha_Michael

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost na dálnici 50 +
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2016, 17:01:46 »

mám i ulcerózní kolitidu a když musíš tak fakt musíš a nedá se to odložit... mám to potvrzeno od doktora... a zrovna teď v pátek jdu na kolonoskopii.... tak použijo asi tohle...
IP zaznamenána