30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem  (Přečteno 5283 krát)

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem
« kdy: 23 Dubna 2016, 23:03:29 »

Podařilo se mi získat smlouvy na provozování kasičky v Lysé nad Labem ze dne 26. 11. 2009.
Obzvláště článek VII Cenové a platební podmínky je zajímavý
Citace
1. Smluvní strany se dohodly, že cena nájmu za užívání pronajímatelného zařízení dle této smlouvy byla stanovena ve výši 1.000 K za 1 kus zařízení měsíčně + DPH.
2. Smluvní strany se dohodly, že úplata za služby pronajímatele specifikované v článku IV, odst. 2 této smlouvy se stanoví dohodou Smluvních stran takto:
Smluvní výše bude pohyblivá a bude činit 60 % z částek, které byly v tom kterém měsíci nájemcem inkasovány na základě měření obstarávaného městskou policii na zařízení poskytnutém pronajímatelem + DPH. Atd.

Rovněž článek IV Předmět smlouvy vypadá na outsourcing státní správy.
Citace
2. Pronajímatel v souvislosti s pronájmem výše specifikovaného zařízení bude pro nájemce osobně nebo prostřednictvím svých subdodavatelů společnosti ICZ a.s. a společnosti Burke&Freeman Czech s.r.o. a ve spolupráci s Advokáty Advokátní kanceláře Novák, Hlína, Schenk, Příkazská a partneři, se sídlem Přerov ... provádět na svůj náklad a na své nebezpečí následující služby:
...
-podpora přestupkového a správního řízení, např. generování příslušných dokumentů, podporou korespondence s provozovatelem vozidla a případným pachatelem přestupku, podpora sankčního postupu a vymáhání pokut,
...
právní poradenství související s vyřizováním navazující přestupkové agendy včetně vymáhání pohledávek z titulu nezaplacených správních pokut

Hned ve stejný den podpisu smlouvy byl podepsán dodatek Dodatkem č. 1, kterým byl motivován pracovník, aby se snažil. Pěkné mi vám zaplatíme jednoho úředníka za 30 000 a ten nám přinese částky ve statisících.
Citace
VII Cenové a platební podmínky
7. Pronajímatel se zavazuje, že ponese náklady vynaložené nájemcem v souvislosti s činnosti dle smlouvy na 1 nově vytvořené pracovní místo na odboru dopravy náhradou nákladů do výše 100 % tj. ... Kč měsíčně a to v rozsahu sjednaném níže v závislosti na výkonnosti daného pracovníka. Kritériem výkonnosti zaměstnance je vypravení konkrétního počtu výzev k podání vysvětlení při podezření ze spáchání přestupku v dopravě zjištěných pronajatými zařízeními pro měření rychlosti za 1 kalendářní měsíc. Náhrada bude nájemci náležet ve výších uvedených v následující tabulce:
Počet/1 měsíc   Výše úhrady nákladů
750 a více výzev   100 % náhrad nákladů
700-749 výzev   95 %
650-699 výzev   85 %
600-649 výzev   75 %
550-599 výzev   65 %
500-549 výzev   55 %
540-499 výzev   50 %
méně než 450 výzev   0%

Dodatkem z 8.8. 2012 byl zrušen výše uvedený č. VII, odstavec 7 a pohyblivá složka snížena na 25 %.
« Poslední změna: 23 Dubna 2016, 23:08:55 od smg465 »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem
« Odpověď #1 kdy: 24 Dubna 2016, 19:06:30 »

Tak to jste odvedl kus dobré zbytečné práce :  :)
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2550.msg24077#msg24077
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem
« Odpověď #2 kdy: 24 Dubna 2016, 20:03:21 »

Tak to jste odvedl kus dobré zbytečné práce :  :)
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2550.msg24077#msg24077
Já toto nevidím, nevím, jak ostatní? :-)
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem
« Odpověď #3 kdy: 24 Dubna 2016, 21:33:14 »

kverulant: Aby byla zbytečná, ta by to muselo být v sekci Odborná literatura  :(
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Smlouvy k provozování kasičky Lysá nad Labem
« Odpověď #4 kdy: 25 Dubna 2016, 00:29:51 »

Jen jsem si zdvořile rýpnul, protože jsem si myslel, že na ty smlouvy jsem tu už odkázal, ale ten odkaz mezitím znefunkčnili, takže ok. Tak už jenom to příště šoupnout rovnou do vlákna Lýsá nad Labem.    :)
IP zaznamenána