30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzva k úhradě... Jedná se o pozemní komunikaci?  (Přečteno 4271 krát)

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě... Jedná se o pozemní komunikaci?
« Odpověď #15 kdy: 22 Října 2017, 17:14:54 »

Myslím, že to tak bude. Můj zločin byl nejdříve řešen jako přestupek. Posledním aktem bylo zaslání Odpustku v dubnu 2016. Překlopit na SprDel se to pokusili v červenci 2016. Pokud bych to jejich razítko úspěšně napadl, tak je přestupek promlčen a není co otáčet v SprDel. Pokud razítko obhájí, jsem v loji, bo SprDel pojede dle starého PřeZ s lhůtama 2+2 roky bez restartů.

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5064.msg56708
IP zaznamenána

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě... Jedná se o pozemní komunikaci?
« Odpověď #16 kdy: 17 Února 2020, 23:55:08 »

Řízení zastaveno, bestie poražena, víc jak 4 roky po spáchání přetupku. Děkuji všem za cenné rady, které změnily obtížný boj v zábavu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě... Jedná se o pozemní komunikaci?
« Odpověď #17 kdy: 18 Února 2020, 00:04:13 »

Gratulace! Podělíte se prosím o usnesení (nebo jaký to byl výblitek) o zastavení řízení?

Můžeme přesunout do vyřešených?
IP zaznamenána

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě... Jedná se o pozemní komunikaci?
« Odpověď #18 kdy: 18 Února 2020, 14:04:02 »

Ano, můžete to přesunout do win, glejt o zastavení dodám až v noci.
Abych prozatím upřesnil hlášení, tak jsem se tehdá k podkladům před vydáním rozhodnutí vyjádřil dle plánu, který jsem zde nastínil. Mezi důkazy přibyl screen z Passport a pár screenů z výpisu DB registru vozidel. K Passportu jsem namítl, že je to jen technická dokumentace, nechal ouřednici okopírovat mé připomínky a šel dom. Po půl roce mě přišla výzva o upřesnění, jakážeto osoba je dle mě podjatá. Dle D-fensova vzoru jsem upřesnil, že naprosto všeci, vč. starosty. O skoro 2 roky později zastaveno.
« Poslední změna: 18 Února 2020, 23:39:59 od hun »
IP zaznamenána